LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer

your no.1 LiveScore service since 1998

for compact version visit LiveScores.com

October 31
FT
Sheffield United
Manchester City
FT
Burnley
Chelsea
FT
Liverpool
West Ham United
FT
Bristol City
Norwich City
FT
AFC Bournemouth
Derby County
FT
Barnsley
Watford
FT
Luton Town
Brentford
FT
Middlesbrough
Nottingham Forest
FT
Millwall
Huddersfield Town
FT
Preston North End
Birmingham City
FT
Queens Park Rangers
Cardiff City
FT
Stoke City
Rotherham United
FT
Swansea City
Blackburn Rovers
FT
Wycombe Wanderers
Sheffield Wednesday
October 31
FT
Gillingham
Sunderland
Postp.
Accrington Stanley
? - ?
Plymouth Argyle
FT
Burton Albion
Blackpool
FT
Doncaster Rovers
Lincoln City
FT
Fleetwood Town
Oxford United
FT
Ipswich Town
Crewe Alexandra
FT
Milton Keynes Dons
AFC Wimbledon
FT
Peterborough United
Shrewsbury Town
FT
Portsmouth
Charlton Athletic
FT
Rochdale
Bristol Rovers
FT
Swindon Town
Hull City
FT
Wigan Athletic
Northampton Town
October 31
FT
Exeter City
Carlisle United
FT
Barrow
Bradford City
FT
Cheltenham Town
Forest Green Rovers
FT
Crawley Town
Cambridge United
FT
Leyton Orient
Bolton Wanderers
FT
Mansfield Town
Walsall
FT
Newport County
Harrogate
FT
Salford City
Oldham Athletic
FT
Southend United
Port Vale
FT
Stevenage
Grimsby Town
FT
Tranmere Rovers
Morecambe
October 31
Postp.
Boreham Wood
? - ?
Dagenham & Redbridge
FT
Bromley
Eastleigh
FT
Dover
Altrincham
Postp.
FC Halifax Town
? - ?
Wealdstone
FT
King's Lynn Town
Woking
Canc.
Macclesfield Town
Barnet
FT
Maidenhead United
Solihull Moors
FT
Stockport County
Weymouth
Postp.
Wrexham
? - ?
Sutton United
FT
Yeovil Town
Chesterfield
FT
Hartlepool United
Torquay United
October 31
FT
Real Madrid
SD Huesca
FT
Athletic Bilbao
Sevilla
FT
Osasuna
Atletico Madrid
FT
Deportivo Alaves
Barcelona
October 31
FT
1. FC Koeln
Bayern Munich
FT
Arminia Bielefeld
Borussia Dortmund
FT
Augsburg
Mainz 05
FT
Eintracht Frankfurt
Werder Bremen
FT
Borussia Moenchengladbach
RasenBallsport Leipzig
October 31
FT
Crotone
Atalanta
FT
Inter
Parma Calcio 1913
FT
Bologna
Cagliari
October 31
FT
Rennes
Brest
FT
Nantes
Paris Saint-Germain
October 31
FT
FC Twente
PEC Zwolle
FT
Ajax
Fortuna Sittard
FT
FC Groningen
VVV-Venlo
FT
Willem II
Vitesse
October 31
FT
Belenenses SAD
Farense
FT
Rio Ave
Moreirense
FT
Maritimo
Nacional
October 31
FT
Beerschot
Oud-Heverlee
FT
Sporting Charleroi
Cercle Brugge
FT
Club Brugge
KV Mechelen
October 31
Canc.
Union St.Gilloise
Waasland-Beveren
FT
Westerlo
Union St.Gilloise
October 31
FT
Genclerbirligi
Gaziantep FK
Postp.
Goztepe
? - ?
Alanyaspor
FT
Galatasaray
Ankaragucu
October 31
FT
FC Dallas
Houston Dynamo
November 1
00:30
Nashville SC
Chicago Fire
October 31
Postp.
Celtic
? - ?
St. Mirren
FT
Dundee United
Ross County
FT
Livingston
Motherwell
FT
Tianjin Teda
Dalian Yifang
AET
Shandong Luneng
Hebei CFFC
November 1
07:30
Henan Jianye
Guangzhou R&F F.C.
October 31
FT
Botafogo RJ
Ceara
live 41'
Corinthians
Internacional
live 41'
Coritiba
Atletico GO
November 1
00:00
Fortaleza
Fluminense
October 31
FT
Rubin Kazan
Arsenal Tula
FT
FK Akhmat
FC Krasnodar
FT
Spartak Moscow
FC Rostov
FT
PFC Sochi
Lokomotiv Moscow
November 1
09:00
FC Ufa
Ural
October 31
FT
Cittadella
Monza
FT
Ascoli Calcio 1898 FC
Pordenone Calcio
FT
Brescia
Virtus Entella
FT
Chievo Verona
Cosenza
FT
L.R. Vicenza Virtus
Pisa
Postp.
Salernitana
? - ?
AC Reggiana
October 31
FT
Paris FC
Caen
FT
AC Ajaccio
Troyes
FT
Chambly
Dunkerque
FT
Guingamp
Sochaux
FT
Le Havre
Pau
FT
Nancy
Chateauroux
Postp.
Niort
? - ?
Grenoble
FT
Rodez
Auxerre
FT
Valenciennes
Clermont Foot
October 31
FT
Cartagena
Albacete
FT
Las Palmas
Real Oviedo
October 31
FT
Eintracht Braunschweig
Nuernberg
FT
Erzgebirge Aue
Holstein Kiel
FT
Paderborn
Jahn Regensburg
FT
VfL Osnabrück
Sandhausen
FT
Go Ahead Eagles
Excelsior
FT
Roda JC Kerkrade
FC Den Bosch
October 31
FT
Sporting Covilha
FC Porto B
FT
Academica
Oliveirense
FT
Chaves
Vilafranquense
October 31
FT
Giresunspor
Umraniyespor
FT
Bursaspor
Boluspor
Postp.
Menemenspor
? - ?
Ankaraspor
Postp.
Altinordu
? - ?
Bandirmaspor
October 31
FT
Dundee FC
Raith Rovers
FT
Dunfermline Athletic
Queen of South
FT
Greenock Morton
Ayr United
FT
Inverness CT
Arbroath
October 31
AET
Hearts
Hibernian
October 31
Postp.
Banik Ostrava
? - ?
Slovan Liberec
Postp.
Jablonec
? - ?
Bohemians 1905
Postp.
Karvina
? - ?
FC Fastav Zlin
Postp.
Pardubice
? - ?
SK Sigma Olomouc
Postp.
Pribram
? - ?
Mlada Boleslav
Postp.
SK Dynamo Ceske Budejovice
? - ?
Viktoria Plzen
Postp.
Slavia Prague
? - ?
FC Zbrojovka Brno
Postp.
Slovacko
? - ?
Opava
Postp.
Teplice
? - ?
Sparta Prague
October 31
Postp.
MFK Chrudim
? - ?
FK Blansko
Postp.
FK Slavoj Vysehrad
? - ?
FC Vlasim
Postp.
Usti nad Labem
? - ?
Trinec
November 1
Postp.
Zizkov
? - ?
Dukla Praha
October 31
FT
FC Nordsjaelland
FC Midtjylland
October 31
FT
Esbjerg fB
Fredericia
FT
Hobro
Fremad Amager
October 31
FT
Airdrieonians
Dumbarton
FT
Clyde
Peterhead
FT
Cove Rangers
Partick Thistle
FT
Falkirk
East Fife
FT
Forfar Athletic
Montrose
October 31
FT
Albion Rovers
Brechin City
FT
Cowdenbeath
Stenhousemuir
FT
Edinburgh City
Elgin City
FT
Stirling Albion
Annan Athletic
FT
Stranraer
Queen's Park
October 31
FT
TPS
SJK
October 31
Canc.
Riteriai
? - ?
FK Panevezys
Canc.
FK Kauno Zalgiris
? - ?
Banga Gargzdai
FT
FK Kauno Zalgiris
Riteriai
October 31
FT
Odds Ballklubb
Sarpsborg 08
FT
FK Haugesund
Aalesund
October 31
FT
Degerfors
Akropolis IF
FT
Dalkurd FF
Joenkoepings Soedra
FT
GIF Sundsvall
Orgryte
FT
Oesters IF
Halmstads BK
October 31
FT
FC Kolos Kovalivka
Olimpik Donetsk
FT
FC Olexandriya
Desna
FT
SC Dnipro-1
Dynamo Kyiv
October 31
19:30 Limited coverage
UE Engordany B
? - ?
Encamp
00:15
Lanus
Boca Juniors
FT
Aldosivi
Estudiantes
live HT
Argentinos Juniors
San Lorenzo
FT
Velez Sarsfield
Huracan
October 31
FT
Gandzasar
Van
FT
Pyunik
Ararat
November 1
Postp.
Lernayin A.
? - ?
Shirak II
04:00 Limited coverage
Broadmeadow Magic
? - ?
Maitland
October 31
FT
Brisbane City
Capalaba
FT
Brisbane Strikers
Peninsula Power
Postp.
Redlands United
? - ?
Gold Coast United FC
FT
Eastern Suburbs
Moreton Bay United
October 31
FT
Adelaide Blue Eagles
North Eastern Metro Stars
FT
Adelaide Comets
Adelaide City
FT
Adelaide Raiders
Croydon Kings
FT
Adelaide United Youth
0 - 0
Adelaide Olympic
FT
Campbelltown City
Modbury Jets
FT
Para Hills Knights
0 - 1
Cumberland United
FT
Grange Thistle
Taringa Rovers
Postp.
Centenary Stormers
? - ?
St George Willawong FC
November 1
07:00 Limited coverage
Albany Creek
? - ?
Toowong
Postp.
Acacia Ridge FC
? - ?
Caboolture FC
FT
North Star FC
Bayside United
FT
The Gap
Brisbane Knights
FT
The Lakes
Western Spirit
November 1
07:00 Limited coverage
Samford Rangers
? - ?
Mount Gravatt
07:00 Limited coverage
University of Queensland
? - ?
Brisbane Athletic
Aband.
New Farm United
North Pine
Postp.
Annerley
? - ?
Ipswich City
November 1
07:00 Limited coverage
AC Carina
? - ?
Virginia United
FT
Souths United
Wolves FC
November 1
05:00 Limited coverage
SWQ Thunder
? - ?
Mitchelton
06:00 Limited coverage
Sunshine Coast
? - ?
Logan Lightning
October 31
FT
Hartberg
Austria Wien
FT
SKN St. Poelten
Ried
FT
Salzburg
WSG Swarovski Tirol
October 31
FT
BW Linz
SK Rapid Wien II
FT
SK Austria Klagenfurt
Amstetten
November 1
09:30
Austria Lustenau
Dornbirn
October 31
FT
SC Team Wiener Linien
SC Wiener Viktoria
Postp.
Ried (A)
? - ?
SV St. Anna
Postp.
Pinzgau Saalfelden
? - ?
SV Kuchl
Postp.
SK Bischofshofen
? - ?
USK Anif
Postp.
SV Austria Salzburg
? - ?
SV Wals Grunau
Postp.
FC Wacker Innsbruck II
? - ?
Hall
FT
WSG Swarovski Tirol II
0 - 5
FC Kitzbuehel
FT
Schwaz
Kufstein
FT
SC Imst
Telfs
FT
Rotenberg
Roefix Roethis
FT
Austria Lustenau (A)
Hohenems
Postp.
FC Wolfurt
? - ?
Dornbirner SV
FT
SW Bregenz
0 - 1
FC Lauterach
October 31
FT
FK Qabala
Sabah FK
FT
Zira
0 - 0
Sabail
November 1
10:00
Sumqayit
? - ?
FK Neftchi
October 31
FT
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
FT
Belshina Bobruisk
Shakhtyor Soligorsk
November 1
10:00
Energetik-BGU
FK Slutsk
October 31
FT
Naftan Novopolotsk
FC Volna Pinsk
FT
Khimik Svetlogorsk
0 - 0
FC Granit Mikashevichi
FT
Lokomotiv Gomel
FC Smorgon
FT
FC NFK Minsk
FC Slonim
FT
Gomel
FC Oshmyany
Postp.
KSK Heist
? - ?
FC Liege
Postp.
Patro Eisden
? - ?
Thes Sport
Postp.
UR La Louviere Centre
? - ?
Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
FT
FK Krupa
FK Tuzla City
FT
Siroki Brijeg
Olimpik Sarajevo
FT
Zrinjski Mostar
FK Velez Mostar
FT
Zeljeznicar
Radnik Bijeljina
FT
FK Borac Kozarska Dubica
FK Modrica
FT
FK Jedinstvo Brcko
0 - 2
FK Zvijezda 09
FT
FK Leotar
Drina Zvornik
FT
FK Ljubic Prnjavor
Sutjeska
FT
FK Podrinje
Zeljeznicar Banja Luka
FT
Tekstilac Derventa
1 - 0
Slavija Sarajevo
FT
Capljina
1 - 3
Tosk Tesanj
FT
Gorazde
1 - 0
Orasje
FT
Igman Konjic
0 - 2
NK Bratstvo
FT
NK Vis Simm-Bau
3 - 0
Jedinstvo Bihac
FT
Posusje
1 - 0
FK Zvijezda
FT
Radnik Hadzici
3 - 0
Buducnost
FT
Rudar Kakanj
4 - 0
Slaven Zivinice
FT
Travnik
1 - 0
GOSK Gabela
October 31
FT
Confianca
Chapecoense AF
FT
Oeste FC
Sampaio Correa
live 40'
Avai FC
0 - 0
America MG
live 42'
Operario Ferroviario
0 - 0
Botafogo SP
November 1
00:00
CS Alagoano
? - ?
Nautico
01:00
Cuiaba
? - ?
CRB
October 31
FT
Imperatriz
Santa Cruz
22:00 Limited coverage
Paysandu
? - ?
Manaus FC
FT
AE Velo Clube SP
0 - 0
EC Noroeste SP
FT
America MG U20
0 - 1
Atletico MG U20
FT
Ceara SC CE
SE Juventude MA
FT
Sao Francisco Do Conde BA
Atletico Acreano AC
FT
3B Sport AM
Fortaleza EC CE
20:00 Limited coverage
Rd Ariquemes FC RO
? - ?
Sao Valerio Da Natividade TO
FT
Toledo EC PR
Brasil de Farroupilha RS
October 31
Postp.
Slavia Sofia
? - ?
Botev Plovdiv
FT
Beroe
Arda Kardzhali
October 31
FT
Septemvri Sofia
0 - 0
Kariana Erden
FT
Hebar
1 - 1
Neftochimic Burgas 1962
FT
Strumska Slava
Minyor Pernik
Canc.
Dunav Ruse
? - ?
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Canc.
Vitosha Bistritsa
? - ?
Dobrudzha Dobrich
October 31
FT
Colo Colo
Deportes Iquique
FT
Huachipato
O'Higgins
FT
Curico Unido
Palestino
live 53'
Audax Italiano
Everton CD
October 31
FT
Taizhou Yuanda
Kunshan FC
November 1
07:00
Changchun Yatai
? - ?
Zhejiang Greentown
FT
Guizhou Hengfeng
Beijing BG
November 1
07:00
Xinjiang Tianshan
? - ?
Beijing Renhe
FT
Suzhou Dongwu
Jiangxi Liansheng
November 1
06:30
Nantong Zhiyun FC
? - ?
Nei Mongol Zhongyou FC
10:00
Heilongjiang Lava Spring FC
? - ?
Shaanxi Changan
October 31
FT
Jiangsu Yancheng Dingli FC
2 - 2
Xian Daxing Chongde
FT
Shenzhen Bogang FC
1 - 1
Nanjing Fengfan
November 1
07:00 Limited coverage
Baotou
? - ?
Hebei Elite
07:00 Limited coverage
Qingdao Jonoon
? - ?
Beijing Technology
07:00 Limited coverage
Qingdao Zhongchuang Hengtai
? - ?
Qingdao Red Lions
October 31
FT
Shanxi Xindu
0 - 1
Guangxi Baoyun
FT
Yunnan Kunlu
0 - 1
Hunan Xiangtao
November 1
07:00 Limited coverage
China
? - ?
Shanghai Jiading
07:00 Limited coverage
Xian Ukd
? - ?
Wuhan Three Towns
07:00 Limited coverage
Zhejiang Yiteng
? - ?
Zibo Sunday
FT
CD Jaguares
0 - 0
Envigado
23:00
Millonarios
? - ?
Atletico Nacional
November 1
01:10
Deportivo Cali
? - ?
Tolima
live 8'
Club Sport Herediano
0 - 0
Sporting San Jose
November 1
02:00
Deportivo Saprissa
? - ?
LD Alajuelense
FT
AD Municipal Liberia
3 - 0
Marineros de Puntarenas
Postp.
Cariari
? - ?
AD Cofutpa
Postp.
Deportiva Carmelita
? - ?
Santa Ana
Postp.
Juventud Escazucena
? - ?
Municipal San Ramon
FT
Turrialba
1 - 1
AD Aserri
October 31
FT
Slaven
Osijek
FT
NK Istra 1961
Hajduk Split
October 31
FT
Osijek B
Hajduk Split B
FT
Junak
Bijelo Brdo
Postp.
NK Dugopolje
? - ?
Dinamo Zagreb B
October 31
FT
AEL Limassol
Ermis Aradippou
FT
APOEL Nicosia
Apollon Limassol
October 31
Postp.
Akritas Chlorakas
? - ?
Digenis Morphou
FT
Anagennisi Deryneia
0 - 1
Kouris Erimis
FT
Ayia Napa
0 - 1
ASIL Lysi
FT
Onisilos Sotira
AEZ Zakakiou
FT
Othellos Athienou
0 - 0
Achyronas Liopetriou
FT
PAEEK
Omonia Psevda
FT
PO Xylotympou 2006
E.N.TH.O.I. Lakatamias
FT
Ypsonas
Omonia Aradippou
FT
Aarhus Fremad
Jammerbugt FC
FT
Brabrand
Oure FA
FT
Frem
0 - 0
VSK Aarhus
FT
Holbaek
Holstebro
FT
Naesby
Dalum
FT
B 93
FC Sydvest 05
FT
Vanloese
AB
FT
FA 2000
FC Roskilde
FT
AB Taarnby
0 - 0
Avarta
FT
Skovshoved
KFUM Roskilde
FT
Broenshoej
Hilleroed
FT
AGF
AaB
FT
Fortuna Hjoerring
Broendby
Postp.
Naesby BK
? - ?
B93
Postp.
Sundby
? - ?
Herlufsholm
Postp.
Vildbjerg
? - ?
Odense Q
FT
Mushuc Runa
Tecnico Universitario
FT
Delfin
LDU Portoviejo
23:00
Universidad Catolica
? - ?
Independiente del Valle
October 31
FT
Smouha SC
FC Masr
FT
Pyramids FC
Al Mokawloon Al Arab
FT
El Geish
Al Ahly
01:00
Santa Tecla FC
? - ?
Alianza FC
01:00
CD Sonsonate
? - ?
Once Deportivo
FT
Bradford PA
0 - 0
Chorley
FT
AFC Fylde
Farsley Celtic AFC
FT
Curzon
Darlington
FT
Gloucester City
Chester FC
Postp.
Guiseley
? - ?
Brackley Town
FT
Kidderminster Harriers
Blyth Spartans
Postp.
Leamington
? - ?
Gateshead FC
FT
Southport
Boston United
Postp.
Spennymoor Town FC
? - ?
Hereford
FT
Telford
Alfreton Town
FT
Billericay
Ebbsfleet United
FT
Braintree Town
Hemel Hempstead
FT
Dartford
Havant and Waterlooville
FT
Dulwich Hamlet
0 - 0
Chelmsford
FT
Eastbourne Borough
Welling United
FT
Hungerford Town
Dorking Wanderers
FT
Maidstone
Concord Rangers
FT
Oxford City
Hampton & Richmond
FT
Slough Town
Bath City
FT
St.Albans
Chippenham Town
AAW
AFC Rushden & Diamonds
3 - 0
Ilkeston FC
FT
Ashton United
Clitheroe
FT
Aveley
Beaconsfield Town
AP
Barking *
Sittingbourne
FT
Basford United
2 - 1
Alvechurch
FT
Biggleswade Town
1 - 0
Heybridge Swifts
Postp.
Bishop's Stortford
? - ?
Brentwood Town
FT
Bognor Regis Town
2 - 0
Tooting & Mitcham
FT
Bowers & Pitsea
Hornchurch
AAW
Bracknell Town
3 - 0
Cinderford Town
FT
Bromsgrove Sporting
0 - 1
Coleshill Town
FT
Burgess Hill Town
Harrow Borough
AP
Chesham United *
Whyteleafe
AAW
Coalville Town
0 - 0
Matlock Town
AP
Coggeshall Town
Wingate & Finchley *
FT
Corby Town
1 - 2
Hednesford
FT
Corinthian Casuals
Hendon
FT
Dorchester Town
Gosport Borough
FT
East Thurrock United
Cheshunt
FT
Enfield Town
Ramsgate
FT
Evesham United
Leek Town
FT
FC United of Manchester
Marske United
FT
Faversham Town
Haringey Borough
FT
Felixstowe & Walton United
Metropolitan Police FC
FT
Frome Town
Farnborough
FT
Glossop North End
Workington
FT
Hartley Wintney
Poole Town FC
AP
Hastings *
Ashford Town
FT
Highworth Town
Swindon Supermarine
FT
Hitchin Town
Herne Bay
AP
Horsham
Welwyn Garden City *
FT
Hyde United
Frickley Athletic
15:00 Limited coverage
Kendal Town
? - ?
Buxton
FT
Kings Langley FC
Brightlingsea Regent
FT
Leatherhead
Potters Bar Town
AP
Leiston *
Worthing
FT
Loughborough Dynamo
Bedford
FT
Lowestoft Town
Lewes
FT
Maldon & Tiptree
Kingstonian
FT
Marine
Stalybridge
Postp.
Marlow
? - ?
Berkhamsted
Postp.
Merstham
? - ?
Carshalton Athletic
FT
Mickleover Sports
Dereham Town
FT
Moneyfields FC
Kidlington
FT
Morpeth Town FC
Whitby
FT
Needham Market
Three Bridges
FT
Newcastle Town
0 - 2
Nuneaton Borough FC
FT
Peterborough Sports
Gainsborough
FT
Pickering Town
Runcorn Linnets
FT
Radcliffe
Bamber Bridge
FT
Redditch United
2 - 3
Nantwich Town
FT
Royston Town
Hythe Town
FT
Rushall Olympic
Barwell FC
FT
Salisbury
Tiverton
AAW
Scarborough Athletic
0 - 3
Witton Albion
FT
South Shields
1 - 0
Colne
FT
St Neots Town
Worksop
AP
St. Ives Town FC *
Stafford Rangers
FT
Stourbridge
Stamford AFC
FT
Stratford Town
Kidsgrove Athletic
FT
Tamworth
Banbury United
Postp.
Taunton Town
? - ?
Truro City
AAW
Thame United
3 - 0
Wimborne Town
Postp.
Uxbridge
? - ?
Hayes & Yeading United
FT
Walton Casuals
Folkestone Invicta
AP
Warrington Town *
Lancaster City
FT
Weston Super Mare
2 - 1
Larkhall Athletic
FT
Whitehawk
Cray Wanderers
Postp.
Yate Town
? - ?
Bideford AFC
FT
Yaxley
Grantham Town
FT
Arsenal U18
Norwich City U18
FT
Brighton & Hove Albion U18
Leicester City U18
FT
Burnley U18
Leeds United U18
FT
Crystal Palace U18
Reading U18
FT
Southampton U18
Fulham U18
FT
Middlesbrough U18
Everton U18
FT
Liverpool U18
Newcastle United U18
October 31
FT
Talinna Kalev
Narva Trans
Canc.
Talinna Kalev
? - ?
Nomme JK Kalju
Canc.
Tulevik Viljandi
? - ?
Narva Trans
FT
Tulevik Viljandi
0 - 0
TJK Legion
FT
FCI Levadia
Tammeka
Canc.
Tammeka
? - ?
TJK Legion
October 31
Canc.
FC Elva
? - ?
Nomme United
Canc.
FC Kohtla-Jaerve
? - ?
Flora Tallinn U21
Canc.
FCI Levadia U21
? - ?
Parnu JK Vaprus
FT
Vaendra JK Vaprus
Paernu Jalgpalliklubi
October 31
13:00 Limited coverage
B68 Toftir
? - ?
FC Hoyvik
FT
Vikingur Gota II
5 - 0
AB Argir II
FT
B71 Sandoy
07 Vestur Sorvagur
FT
HB Torshavn II
B36 Torshavn II
FT
NSI Runavik II
Ki Klaksvik II
October 31
13:00 Limited coverage
TB Tvoeroyri II
? - ?
Klaksvik III
FT
Undrid FF
0 - 3
FC Suduroy
FT
Vikingur III
0 - 5
EB/Streymur II
16:00 Limited coverage
B68 Toftir II
? - ?
NSI Runavik III
FT
Skala II
10 - 0
Royn
October 31
FT
EIF
AC Oulu
FT
FC KTP
AC Kajaani
FT
IF Gnistan
KPV
FT
Mikkelin Palloilijat
VPS
FT
Musan Salama
FF Jaro
FT
SJK Akatemia
MYPA
October 31
FT
EPS
PK-35 Helsinki
FT
FC Reipas
FC Viikingit
FT
JaePS
Mikkelin Kissat
FT
Kultsu
Honka (A)
FT
PK Keski-Uusimaa
PEPO Lappeenranta
October 31
FT
FC Jazz
TPV Tampere
FT
GrIFK Grankulla
Atlantis
FT
Hjs Akatemia
SalPa
FT
KaaPo
Pallo-Iirot
FT
Pargas IF
Espoo
FT
PK-35 Helsinki
Jypk
FT
Tampereen Ilves
PK-35 Vantaa
FT
Aaland United
Kuopion Palloseura
October 31
Postp.
AS Dompierroise
? - ?
Andrezieux
Postp.
Bourgoin Jallieu
? - ?
Annecy FC
Postp.
Castanet US
? - ?
Fabregues
Postp.
Maubeuge
? - ?
Beauvais
Postp.
FCSR Haguenau
? - ?
FA Illkirch Graffenstaden
Postp.
Jura Dolois
? - ?
Louhans Cuiseaux
Postp.
Olympique Salaise Rhodia
? - ?
FC de Limonest
Postp.
Racing Besancon
? - ?
AS St Apollinaire
Postp.
Feurs
? - ?
AS Moulins Football
Postp.
Morteau Montlebon
? - ?
Cosne UCS Football
Postp.
AS Domerat
? - ?
Moulins Yzeure
Postp.
ASC Biesheim
? - ?
Schiltigheim
Postp.
Flers FC
? - ?
Rouen
Postp.
ST Lo Manche
? - ?
AF Vire
Postp.
Sainte Genevieve
? - ?
Creteil
Postp.
Aixe Sur Vienne
? - ?
Boulazac
Postp.
Bourges 18
? - ?
Bourges Foot
Postp.
Genets Anglet
? - ?
Feytiat
Postp.
US Montagnarde
? - ?
Elvinoise Foot
Postp.
ES Buxerolles
? - ?
Trelissac
Postp.
Libourne
? - ?
SCA Saint-Jean d'Angely
Postp.
FC des Graves
? - ?
Merignac Arlac
Postp.
Lege Cap Ferret
? - ?
Bressuire
October 31
FT
ASJ Soyaux
GPSO 92 Issy
FT
Bordeaux
Dijon Foot
FT
Guingamp
Le Havre
FT
Paris FC
Reims
FT
Montpellier
Olympique Lyonnais
Canc.
Chikhura
? - ?
Samtredia
Canc.
Dinamo Batumi
? - ?
Lokomotivi Tbilisi
Canc.
Dinamo Tbilisi
? - ?
Torpedo Kutaisi
Canc.
FC Telavi
? - ?
Saburtalo
Canc.
Merani
? - ?
Dila Gori
October 31
FT
1860 Muenchen
Duisburg
FT
Dynamo Dresden
Meppen
Postp.
Hallescher FC
? - ?
Unterhaching
FT
KFC Uerdingen
Saarbruecken
Postp.
SC Verl
? - ?
FSV Zwickau
FT
Waldhof Mannheim
Magdeburg
Canc.
1860 Rosenheim
? - ?
Tuerkguecue Muenchen
Postp.
FC Memmingen
? - ?
FC Schweinfurt
FT
FV Illertissen
Greuther Fuerth II
FT
Nuernberg II
TSV Aubstadt
FT
SpVgg Bayreuth
VfB Eichstaett
Postp.
VfR Garching
? - ?
SV Heimstetten
FT
Viktoria Aschaffenburg
SV Schalding-Heining
Postp.
BSV Rehden
? - ?
SSV Jeddeloh II
Postp.
Delmenhorst
? - ?
Wolfsburg II
Postp.
Werder Bremen II
? - ?
Hannover 96 II
Postp.
FC Viktoria 1889 Berlin
? - ?
Lokomotive Leipzig
FT
SV Lichtenberg 47
Hertha Berlin II
Postp.
VfB Auerbach
? - ?
FSV Union Fuerstenwalde
FT
Aalen
Elversberg
FT
Bahlinger SC
Hessen Kassel
FT
FCA Walldorf
TuS RW Koblenz
FT
FSV Frankfurt
Pirmasens
FT
Mainz 05 II
Homburg
FT
TSV Steinbach
Ulm
October 31
FT
Bergisch Gladbach
FC Koeln II
FT
Fortuna Duesseldorf II
RW Ahlen
FT
Fortuna Koeln
Borussia Dortmund II
FT
Lippstadt
FC Wegberg-Beeck
FT
Oberhausen
SC Wiedenbrueck
FT
SV Roedinghausen
Sportfreunde Lotte
Postp.
SV Straelen
? - ?
Alemannia Aachen
FT
VfB Homberg
Wuppertal
FT
Schalke 04 II
RW Essen
October 31
FT
Magdeburger FFC
Turbine Potsdam
Postp.
SV Gottelborn
? - ?
SC Sand
FT
VfL Bochum
VfL Wolfsburg
FT
Karlsruher SC
Frankfurt
FT
SG 99 Andernach
FC Saarbrucken
FT
Borussia Bocholt
MSV Duisburg
AET
FSV Gutersloh
SGS Essen
FT
Fortuna Koeln
0 - 2
Werder Bremen
November 1
10:00 Limited coverage
RB Leipzig
? - ?
SV Berghofen
October 31
FT
Europa FC
Lincoln Red Imps FC
FT
Bruno's Magpies
1 - 0
FC Boca Juniors
October 31
FT
Olympiacos
Apollon Smirnis
FT
Atromitos
PAS Giannina
FT
NFC Volos
AE Larissa
FT
Lamia
Panathinaikos
October 31
FT
AEK Athens
1 - 0
OFI
Postp.
Aris
? - ?
Asteras Tripolis
Postp.
Volos NPS
? - ?
AE Larissa FC
11:30 Limited coverage
Lamia 1964
? - ?
Panathinaikos
Postp.
Atromitos Athinon
? - ?
PAS Giannina
November 1
Postp.
Panaitolikos
? - ?
PAOK Thessaloniki FC U19
FT
Comunicaciones FC
0 - 0
Deportivo Malacateco
FT
Iztapa
Santa Lucia Cotzumalguapa
live 48'
Coban Imperial
Guastatoya
live 84'
Real de Minas
Lobos UPNFM
November 1
01:00
Honduras Progreso
? - ?
Platense FC
01:00
Real Espana
? - ?
CD Marathon
October 31
FT
Puskas FC Academy
Zalaegerszeg
FT
Budapest Honved
Mezokovesd SE
FT
Fehervar FC
Ferencvaros
October 31
Postp.
Kelen SC
? - ?
Viktoria FC Szombathe
October 31
Canc.
Keflavik
? - ?
Grindavik
October 31
AAW
Al Najaf
0 - 3
Naft Al Wasat
FT
Alsinaat Alkahrabaiya
Al Talaba
FT
Erbil
1 - 1
Zakho
FT
Naft Al Junoob
Al Quwa Al Jawiya
Canc.
Bray Wanderers
? - ?
Cabinteely
FT
Bray Wanderers
Galway United FC
AET
UCD
Longford Town
October 31
FT
Athlone Town
Shelbourne
October 31
FT
Maccabi Petach Tikva
Hapoel Haifa
FT
Maccabi Netanya
Hapoel Kfar Saba
FT
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Hadera
FT
Hapoel Tel Aviv
Beitar Jerusalem
October 31
Postp.
Pro Vercelli
? - ?
Giana Erminio
October 31
FT
S.S. Arezzo
Triestina
October 31
FT
Paganese
Teramo
October 31
FT
ASD Imperia
ASD Calcio Chieri 1955
FT
Sanremese
Derthona
October 31
FT
Ambrosiana
Mestre
FT
Campodarsego
0 - 2
Caldiero Terme
Postp.
Cartigliano
? - ?
Adriese
FT
Cjarlins Muzane
Luparense
FT
Este
Union San Giorgio-Sedico
Postp.
Trento
? - ?
Union Feltre
Postp.
Bologna Primavera
? - ?
Atalanta Primavera
Postp.
Sassuolo Primavera
? - ?
Inter Primavera
Postp.
Sampdoria Primavera
? - ?
SPAL 2013 Primavera
November 1
09:00 Limited coverage
Roma Primavera
? - ?
Juventus Primavera
October 31
FT
Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse
FT
Kashima Antlers
Nagoya Grampus Eight
FT
Kawasaki Frontale
FC Tokyo
FT
Gamba Osaka
Consadole Sapporo
November 1
04:00
Matsumoto Yamaga
Renofa Yamaguchi
05:00
Albirex Niigata
Tokyo Verdy
05:00
Fagiano Okayama FC
JEF United Chiba
05:00
Kyoto Sanga FC
Montedio Yamagata
05:00
Omiya Ardija
FC Ryukyu
05:00
Tochigi SC
Ventforet Kofu
05:00
V-Varen Nagasaki
Mito Hollyhock
05:00
Zweigen Kanazawa
Giravanz Kitakyushu
06:00
Jubilo Iwata
Avispa Fukuoka
07:00
Machida Zelvia
Ehime FC
09:00
Thespakusatsu Gunma
Tokushima Vortis
October 31
FT
Roasso Kumamoto
1 - 0
Azul Claro Numazu
November 1
Canc.
Gainare Tottori
? - ?
FC Tokyo U23
04:00 Limited coverage
INAC Kobe Leonessa
? - ?
Cerezo Osaka Sakai
04:00 Limited coverage
Iga Kunoichi
? - ?
Urawa Ladies
04:00 Limited coverage
Vegalta Sendai Ladies
? - ?
Ehime FC Ladies
October 31
FT
Ramtha SC
Al-Sareeh
FT
Al-Wehdat
Al-Faisaly
October 31
FT
Okzhetpes Kokshetau
0 - 0
Taraz
FT
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Zhetysu Taldykorgan
Canc.
FC Astana
? - ?
Kairat Almaty
Canc.
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
? - ?
Ordabasy Shymkent
Canc.
Irtysh Pavlodar
? - ?
Kaisar Kyzylorda
Canc.
Kaspyi Aktau
? - ?
Okzhetpes Kokshetau
Canc.
Shakhter Karagandy
? - ?
Zhetysu Taldykorgan
Canc.
Taraz
? - ?
Tobol Kostanay
FT
Maktaaral
0 - 1
FK Arys
FT
Kairat-Zhastar
3 - 3
FK Shakhtar-Bulat Temirtau
FT
Zhetysu B
2 - 2
Sdyusshor 8 Astana
FT
Vihiga United
Kisumu All Stars
October 31
FT
Arberia
Trepca 89
FT
Ballkani
Besa Peje
FT
Gjilani
0 - 0
Feronikeli
October 31
Postp.
FK Dinamo Riga
? - ?
JDFS Alberts
Postp.
SC Grobina
? - ?
FK Rezekne/BJSS
Postp.
SK Super Nova
? - ?
FC Lokomotiv Daugavpils
Postp.
Saldus SS/Leevon
? - ?
FK Auda
October 31
FT
Salam Zgharta
0 - 1
Al Akhaa Al Ahli
FT
Shabab Al-Ghazieh
0 - 1
Al-Ahed
FT
Al-Nejmeh
2 - 0
Bourj FC
FT
Dziugas Telsiai
1 - 0
Dainava Alytus
FT
FK Panevezys B
Vilnius Vytis
FT
Hegelmann Litauen
FA Siauliai
FT
Nevezis
Lietava Jonava
Postp.
CS Fola Esch
? - ?
FC Victoria Rosport
Postp.
F91 Dudelange
? - ?
FC Rodange 91
Postp.
FC Progres Niederkorn
? - ?
US Mondorf les Bains
Postp.
FC Wiltz 71
? - ?
Swift Hesperange
Postp.
RM Hamm Benfica
? - ?
US Hostert
Postp.
Racing FC Union Luxembourg
? - ?
AS Jeunesse Esch
Postp.
Una Strassen
? - ?
FC Differdange 03
Postp.
Union Titus Petange
? - ?
FC Etzella Ettelbruck
Postp.
Atert Bissen
? - ?
Berdenia Berbourg
Postp.
Alisontia Steinsel
? - ?
Yellow Boys Weiler-La-Tour
Postp.
Blo-Weiss Medernach
? - ?
US Rumelange
Postp.
FC Mamer 32
? - ?
US Esch
Postp.
FC Mondercange
? - ?
FC Jeunesse Canach
Postp.
FC Schifflingen 95
? - ?
Un Kaerjeng 97
Postp.
Sporting Bettemburg
? - ?
Jeunesse Junglinster
Postp.
Union Mertert/Wasserbillig
? - ?
FC Marisca Mersch
October 31
AAW
Sabah FA
0 - 3
UiTM
October 31
FT
Kuala Lumpur FA
Kuching FA
October 31
Postp.
Floriana
? - ?
Birkirkara
FT
Hamrun Spartans
Gzira United
FT
Tarxien Rainbows
Gudja United
Postp.
Lija
? - ?
Sirens FC
October 31
FT
St. George's FC
0 - 0
Marsaxlokk FC
FT
Vittoriosa Stars
1 - 1
Mqabba
October 31
23:00
Atlas
Puebla
November 1
01:00
Pumas
CD Guadalajara
03:06
Monterrey
Cruz Azul
FT
Tecos
1 - 2
Mineros de Fresnillo
22:00 Limited coverage
Atletico Saltillo Soccer
? - ?
Gavilanes FC Matamoros
21:00 Limited coverage
Club Canoneros Marina
? - ?
Pioneros de Cancun
Postp.
Irapuato
? - ?
Cafetaleros de Chiapas II
03:05
Venados FC
? - ?
Leones Negros
FT
Mazatlan FC
2 - 0
Cruz Azul
FT
Toluca
Atlas
FT
Atlas
1 - 0
Puebla
FT
Monterrey U20
3 - 2
Cruz Azul U20
FT
Pumas Unam
2 - 1
Chivas Guadalajara
October 31
FT
Dinamo-Auto
FC Milsami Orhei
FT
Speranta
Codru
October 31
FT
FC Iskra Stali Ribnita
3 - 1
FC Granicerul
FT
FC Zaria Balti
4 - 1
FC Victoria
FT
Real Succes
1 - 1
CS Drochia
October 31
FT
FK Podgorica
Petrovac
FT
Sutjeska
Buducnost Podgorica
FT
Zeta
Jezero
FT
OFK Titograd
Rudar Pljevlja
FT
Decic Tuzi
FK Iskra
23:00 Limited coverage
Managua FC
? - ?
Art Municipal Jalapa
November 1
01:00 Limited coverage
Diriangen FC
? - ?
CD Junior de Managua
02:30 Limited coverage
Real Esteli FC
? - ?
CD Walter Ferretti
FT
Cliftonville
Carrick Rangers
FT
Coleraine
Glentoran
FT
Glenavon
0 - 0
Dungannon Swifts
FT
Larne
Ballymena United
FT
Warrenpoint Town
Portadown
Postp.
FK Bregalnica Stip
? - ?
FK Sasa
Postp.
FK Pehchevo
? - ?
Pobeda
Postp.
FK Sloga 1934 Vinica
? - ?
FK Rosoman 83
Postp.
GFK Tikves Kavadarci
? - ?
Plachkovica
Postp.
Osogovo
? - ?
Kozhuf Gevgjelija
Postp.
Kadino
? - ?
Veleshta
Postp.
Korab
? - ?
Teteks
Postp.
Ohrid
? - ?
KF Gostivari
Postp.
Vardari Forino
? - ?
Drita
Postp.
Vlazrimi 77
? - ?
FK Skopje
FT
Kvik Halden
Fredrikstad
FT
Alta
Skeid
FT
Sotra Sportsklubb
Vard Haugesund
FT
Arendal Fotball
Flekkeroey
October 31
FT
Klepp
Arna-Bjoernar
FT
Roea
Lyn Fotball
FT
Sandviken
Kolbotn
FT
Taraji Wadi Al-Nes
1 - 6
Hilal AL Quds
FT
Sh. Al Dhahiriya
2 - 2
Shabab Alsamu
October 31
FT
Atletico Chiriqui
0 - 0
CD Universitario
live 68'
General Diaz
0 - 0
Luqueno
23:30
Cerro Porteno
? - ?
Libertad
FT
Cienciano
CD UT Cajamarca
FT
Universidad San Martin
Binacional
FT
Alianza Universidad
Universitario de Deportes
23:00
Ayacucho FC
? - ?
FBC Melgar
October 31
Postp.
Union Comercio
? - ?
Comerciantes Unidos
Postp.
Pirata FC
? - ?
Deportivo Coopsol
Postp.
Santa Rosa de Andahuaylas
? - ?
Alianza Atletico
Postp.
Santos
? - ?
Juan Aurich
Postp.
Sport Chavelines Juniors
? - ?
Union Huaral
October 31
FT
Mendiola FC 1991
Ceres-Negros FC
FT
Kaya FC
Azkals Development Team
October 31
Postp.
Swit Skolwin
? - ?
Cracovia
FT
Unia Janikowo
LKS Lodz
Postp.
Olimpia Grudziadz
? - ?
Lechia Gdansk
FT
Pogon Siedlce
Radomiak Radom
Postp.
Stal Mielec
? - ?
Piast Gliwice
October 31
Postp.
LKS Rolnik Biedrzychowice
? - ?
Kkp Bydgoszcz
FT
Medyk Konin
2 - 0
AZS UJ Krakow
11:00 Limited coverage
Gornik Leczna
? - ?
Olimpia Szczecin
FT
ROW Rybnik
1 - 5
UKS SMS Lodz
Postp.
Aplg Gdansk
? - ?
AZS Wroclaw
Postp.
Czarni Sosnowiec
? - ?
GKS Katowice
Postp.
Merelinense
? - ?
Braga B
Postp.
Vitoria de Guimaraes B
? - ?
ARS Martinho
Postp.
Maritimo B
? - ?
Amarante FC
Postp.
Esperanca de Lagos
? - ?
Juventude Evora
Postp.
Academica Coimbra
? - ?
Vitoria Guimaraes
Postp.
Portimonense
? - ?
CD Cova Da Piedade
06:00
Jeonbuk FC
Daegu FC
06:00
Pohang Steelers
Sangju Sangmu
06:00
Ulsan Hyundai
Gwangju FC
FT
Bucheon FC 1995
Chungnam Asan FC
November 1
04:30
Jeju United
Seoul E-Land FC
Canc.
Bucheon FC 1995
Chungnam Asan FC
Canc.
FC Anyang
Daejeon Citizen
Canc.
Gyeongnam FC
Seoul E-Land FC
Canc.
Jeonnam Dragons
Jeju United
Canc.
Suwon City
Ansan Greeners
07:00
Jeonnam Dragons
Ansan Greeners
October 31
FT
FC Academica Clinceni
Sepsi OSK
FT
Botosani
UTA Arad
FT
Hermannstadt
CS Universitatea Craiova
October 31
FT
FC Dunarea Calarasi
FC Metaloglobus Bucuresti
FT
ACS Fotbal Comuna Recea
ASU Politehnica Timisoara
FT
CSM Slatina
Gloria Buzau
FT
Ripensia Timisoara
Turris-Oltul
FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
FC Unirea Slobozia
November 1
09:30
Farul Constanta
CS Mioveni
November 1
05:00
SKA-Khabarovsk
Irtysh
10:00
FC Krasnodar II
FC Alania Vladikavkaz
10:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Nizhny Novgorod
October 31
FT
Anzhi Makhachkala
Kuban Krasnodar
FT
Biolog Novokubansk
Mashuk-KMV
FT
Kuban Kholding
Druzhba
FT
Spartak Nalchik
Inter Cherkessk
FT
Chernomorets Novorossiysk
Tuapse
FT
Dinamo Stavropol
FK Makhachkala
November 1
10:00
Luki-Energiya
? - ?
Lokomotiv-Kazanka Moscow
10:00
Zenit St. Petersburg II
? - ?
Dinamo Moscow II
10:00
Znamya
? - ?
Tver FC
October 31
FT
Ural II
Lada SOK
FT
Tyumen
NoSta
FT
FC Chelyabinsk
Lada Tolyatti
FT
FC Orenburg II
Zvezda Perm
FT
Volna Nizhny Novgorod
KamAZ
FT
Volga Ulyanovsk
Zenit Izhevsk
FT
Zvezda-2005 Perm
0 - 0
FK Kubanochka Krasnodar
FT
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
0 - 2
VDV Ryazan
FT
FC Zenit Saint Petersburg
0 - 3
FC Lokomotiv Moscow
FT
Arsenal Youth
Rostov Youth
FT
Uor-5 Youth
Rubin Youth
October 31
Postp.
Cosmos
? - ?
La Fiorita Montegiardino
Postp.
Juvenes/Dogana
? - ?
FC Fiorentino
Postp.
S.S. Murata
? - ?
SS Pennarossa
October 31
FT
Al Hilal
Damac FC
FT
Abha
Al-Ettifaq
FT
Al Ittihad
Al Ahli
October 31
FT
Vale of Leithen
East Stirlingshire
FT
BSC Glasgow
0 - 0
Berwick Rangers
FT
Bonnyrigg Rose Athletic
1 - 1
Cumbernauld Colts
FT
Caledonian Braves
Kelty Hearts
FT
Civil Service Strollers
Stirling University FC
Postp.
Dalbeattie Star
? - ?
Bo'ness United
FT
East Kilbride
2 - 0
Spartans FC
FT
Edinburgh University
1 - 0
Gretna FC 2008
October 31
FT
Indjija
FK Metalac
FT
Cukaricki
Novi Pazar
FT
Rad Beograd
Zlatibor
FT
Vozdovac
TSC Backa Topola
FT
Partizan Beograd
Macva Sabac
October 31
FT
Borac Cacak
Dinamo Vranje
FT
FK Dubocica
0 - 0
Sloga Kraljevo
FT
FK Zemun
0 - 1
Zarkovo
FT
Loznica
FK Radnicki 1923
FT
Tampines Rovers FC
Albirex Niigata FC
Canc.
Brunei DPMM
? - ?
Geylang International FC
November 1
09:30
Home United FC
? - ?
Young Lions
09:30
Tanjong Pagar United FC
? - ?
Hougang United FC
October 31
FT
FK Pohronie
Zlate Moravce
FT
Spartak Trnava
Zemplin Michalovce
FT
Zilina
FK Senica
October 31
Postp.
FC Kosice
? - ?
FK Poprad
Postp.
Komarno
? - ?
Skalica
Postp.
Partizan Bardejov
? - ?
Zilina B
Postp.
Puchov
? - ?
Slavoj Trebisov
November 1
Postp.
FC Petrzalka 1898
? - ?
Dukla Banska Bystrica
Postp.
FC STK 1914 Samorin
? - ?
Zeleziarne Podbrezova
Postp.
Slovan Bratislava B
? - ?
Dubnica
October 31
Postp.
ND Beltinci
? - ?
Radomlje
Postp.
ND Bilje
? - ?
NK Dob
Postp.
NK Krka
? - ?
Jadran
Postp.
NK Krsko
? - ?
Drava Ptuj
Postp.
Nafta
? - ?
Brda
Postp.
Primorje
? - ?
ND Triglav
Postp.
Smartno 1928
? - ?
Brezice
Postp.
Rudar Velenje
? - ?
Fuzinar
October 31
FT
Orlando Pirates
Kaizer Chiefs
FT
Espanyol
Eibar
FT
Real Betis Femenino
Barcelona
FT
Deportivo La Coruna
Santa Teresa
FT
Madrid Femenino
Real Sociedad
FT
Valencia
Athletic Bilbao
November 1
10:00
Rayo Vallecano
? - ?
UD Granadilla Tenerife Sur
Postp.
Real Valladolid B
? - ?
CD Covadonga
FT
Sporting Gijon B
Numancia
FT
Real Oviedo B
Marino Luanco
Postp.
Burgos CF
? - ?
UP Langreo
FT
SD Amorebieta
Barakaldo
FT
U. Mutilvera
CD Calahorra
FT
Atzeneta UE
Orihuela
FT
Extremadura
CD Badajoz
FT
Villarrubia CF
Merida
FT
Sollentuna FF
Oerebro Syrianska IF
FT
Gefle
Vasalunds IF
FT
Karlslunds IF HFK
IFK Berga
FT
Assyriska IK
FC Trollhaettan
FT
Lunds BK
IFK Vaernamo
FT
Oskarshamns AIK
Lindome GIF
FT
Tvaaaakers IF
Motala AIF FK
FT
FC Linkoeping City
Qviding FIF
FT
Skoevde AIK
Eskilsminne IF
FT
Utsiktens BK
Torns IF
FT
KIF Oerebro
Umeaa IK
October 31
Postp.
Lausanne
? - ?
FC Vaduz
Postp.
Servette
? - ?
FC Zuerich
FT
Chiasso
Wil
FT
Schaffhausen
Kriens
Postp.
Black Stars
? - ?
Etoile Carouge
Postp.
Breitenrain
? - ?
Bavois
Postp.
Sion II
? - ?
Stade Nyonnais
Postp.
Basel II
? - ?
Yverdon
Postp.
Cham
? - ?
FC Zuerich II
Postp.
FC Koeniz
? - ?
SC YF Juventus Zuerich
Postp.
FC Rapperswil-Jona
? - ?
FC Muensingen
Postp.
Bellinzona
? - ?
SC Bruehl
Postp.
Team Vaud U21
? - ?
Lancy FC
Postp.
FC Azzurri 90
? - ?
Vevey
Postp.
La Chaux-de-Fonds
? - ?
Martigny
Postp.
Meyrin
? - ?
Young Boys II
Postp.
Naters
? - ?
Olympique de Geneve
Postp.
Terre Sainte
? - ?
Echallens
Postp.
Chenois
? - ?
Bulle
Postp.
FC Schoetz
? - ?
Luzern II
Postp.
Zug
? - ?
Grasshopper II
Postp.
Buochs
? - ?
SC Goldau
Postp.
Muttenz
? - ?
FC Bassecourt
Postp.
Biel/Bienne
? - ?
Solothurn
Postp.
Eschen/Mauren
? - ?
Paradiso
Postp.
FC Gossau
? - ?
FC Wettswil-Bonstetten
Postp.
Hongg
? - ?
Red Star Zuerich
Postp.
Linth
? - ?
St. Gallen II
Postp.
Winterthur II
? - ?
FC Balzers
Postp.
FC Thalwil
? - ?
Tuggen
October 31
15:00 Limited coverage
BSC Young Boys
? - ?
Grasshopper Zurich
FT
FC Luzern
0 - 2
Servette FC Chenois
FT
FC St Gallen-Staad
1 - 2
FC Basel
FT
FC Zuerich Frauen
8 - 0
Lugano
October 31
FT
Al-Shorta
Al-Wahda
October 31
FT
Tanzania Prisons
Polisi Tanzania FC
FT
Biashara Mara United
Young Africans
FT
Namungo FC
Dodoma Jiji FC
FT
Simba SC
Mwadui
October 31
FT
Chiangrai United
BG Pathum United
FT
Buriram United
Muang Thong United
FT
Rayong FC
Trat FC
FT
Bangkok United
Port FC
November 1
10:00
Nakhon Ratchasima FC
? - ?
Prachuap FC
October 31
FT
Chainat FC
MOF Customs United
FT
Kasetsart
1 - 0
Ranong FC
FT
Siam Navy FC
Phrae United
FT
Sisaket FC
0 - 0
Nakhon Pathom
FT
Uthai Thani FC
Ayutthaya United FC
Postp.
CS Hammam-Lif
? - ?
JS Kairouanaise
Postp.
Gafsa
? - ?
EO Sidi Bouzid
Postp.
Gumushanespor
? - ?
Kahramanmarasspor
FT
Hacettepe Spor Kulubu
Hekimoglu Trabzon
FT
Manisa Futbol Kulubu
Sancaktepe Belediyespor
FT
Sariyer
2 - 0
Amed Sportif
FT
Usakspor
Sanliurfaspor
FT
Yeni Corumspor
Ankara Demirspor
FT
Zonguldak Komurspor
0 - 0
24 Erzincanspor
FT
Afjet Afyonspor
Nigde Anadolu FK
FT
Kocaelispor
Ergene Velimese Spor
October 31
FT
Bak Spor Kulubu
1 - 0
Kirklarelispor
FT
Bayburt Ozel Idarespor
1922 Konyaspor
FT
Belediyesi Bodrumspor
Pazarspor
FT
Elazigspor
Eyupspor
FT
Karabukspor
0 - 0
Etimesgut Belediyespor
FT
Karacabey Belediye Spor
Sakaryaspor
FT
Kirsehir Belediyespor
Van Spor Kulubu
FT
Pendikspor
Tarsus Idman Yurdu
FT
Serik Belediyespor
Kastamonuspor 1966
FT
Sivas Belediye Spor
Turgutluspor
November 1
10:00 Limited coverage
Alemdag Spor 1877
? - ?
Buca FK
10:00 Limited coverage
Artvin Hopaspor
? - ?
Manisaspor
10:00 Limited coverage
Edirnespor
? - ?
Payasspor
10:00 Limited coverage
Fatsa Belediyespor
? - ?
Kemerspor 2003
10:00 Limited coverage
Kizilcabolukspor
? - ?
Belediye Derince
10:00 Limited coverage
Malatya Yesilyurt Belediyespor
? - ?
Diyarbakir FK AS 1977
10:00 Limited coverage
Nevsehir Belediye Spor
? - ?
Arnavutkoy Belediyespor
November 1
10:00 Limited coverage
Belediye Kutahyaspor
? - ?
Darica Genclerbirligi
10:00 Limited coverage
Ceyhanspor
? - ?
Buyukcekmece Tepecikspor
10:00 Limited coverage
Erzin Spor
? - ?
Yozgatspor 1959
10:00 Limited coverage
Halide Edip Adivar Spor
? - ?
Nazilli Belediyespor
10:00 Limited coverage
Kahta 02
? - ?
Karaman Belediyespor
10:00 Limited coverage
Mardin Buyuksehir Basakspor
? - ?
Tekirdagspor
10:00 Limited coverage
Tokatspor
? - ?
Cengelkoy Futbol Yatirimlari
October 31
FT
Esenler Erokspor
Osmaniyespor
November 1
10:00 Limited coverage
Arhavispor
? - ?
Soma Spor Dernegi
10:00 Limited coverage
Catalcaspor
? - ?
Karsiyaka
10:00 Limited coverage
Cizrespor
? - ?
Batman Petrolspor
10:00 Limited coverage
Elazig Belediyespor
? - ?
Sile Yildizspor
10:00 Limited coverage
Golcukspor
? - ?
Yeni Altindag Belediyespor
10:00 Limited coverage
Yalovaspor
? - ?
Icel Idman Yurdu
October 31
FT
1954 Kelkit Belediyespor
Silivrispor
Postp.
68 Aksaray Belediyespor
? - ?
Adiyamanspor
Postp.
Bergama Belediyespor
? - ?
Kozan Spor FK
Postp.
Duzcespor
? - ?
Karakopru Belediyespor
FT
Kestelspor
Bursa Yildirim Spor
FT
Modafen FK
1 - 2
Muglaspor
FT
Sultanbeyli Belediyespor
0 - 1
Siirt Il Ozel Idaresispor
FT
Yeni Orduspor
0 - 0
Bayrampasa
October 31
FT
Merw
1 - 3
Altyn Asyr
FT
FC Asgabat
1 - 0
Sagadam
FT
FC Energetik
1 - 3
Kopetdag Asgabat
FT
Nebitci
1 - 2
Ahal
October 31
FT
Polissya Zhytomyr
VPK-Ahro Shevchenkivka
FT
Ahrobiznes Volochysk
FC Prykarpattia 1981
FT
Krystal Kherson
Veres Rivne
FT
Nyva Ternopil
FC Kremin Kremenchuk
FT
Alians
0 - 1
FC Hirnyk-Sport
FT
Volyn
0 - 1
FC Avanhard Kramatorsk
FT
Chornomorets Odessa
MFK Mykolaiv
FT
Metalist 1925
0 - 1
FC Obolon Kiev
October 31
Postp.
Shakhtar Donetsk U19
? - ?
FC Mariupol
FT
Kolos Kovalivka
FC Olimpik Donetsk
FT
FC Oleksandria
SFC Desna Chernihiv U19
FT
SC Dnipro-1
0 - 0
Dynamo Kyiv U19
November 1
09:00 Limited coverage
FC Lviv
? - ?
FC Vorskla Poltava
09:00 Limited coverage
FC Minaj U19
? - ?
FC Rukh LVIV U19
October 31
FT
FC Ingulets U21
Zorya Lugansk
FT
FC Minaj U21
FC Rukh LVIV U21
FT
FC Lviv
Vorskla Poltava
Postp.
Boston River
? - ?
River Plate
Postp.
Cerro
? - ?
Club Atletico Progreso
Postp.
Club Atletico Penarol
? - ?
Deportivo Maldonado
Postp.
Danubio
? - ?
Fenix
Postp.
Montevideo City Torque
? - ?
Montevideo Wanderers
Postp.
Nacional
? - ?
Defensor Sporting
Postp.
Plaza Colonia
? - ?
Liverpool FC
Postp.
Rentistas
? - ?
Cerro Largo
live 42'
Deportivo Maldonado
0 - 0
Nacional
October 31
Postp.
Albion
? - ?
Racing
Postp.
Atenas
? - ?
Rampla Juniors
Postp.
Central Espanol
? - ?
Sud America
Postp.
Rocha FC
? - ?
Juventud de las Piedras
Postp.
Tacuarembo FC
? - ?
Cerrito
Postp.
Villa Espanola
? - ?
Villa Teresa
FT
Rocha FC
1 - 0
Rampla Juniors
October 31
FT
Nasaf Qarshi
1 - 0
Kokand 1912
November 1
10:00 Limited coverage
Surkhon-2011
? - ?
Andijon
live 84'
Mineros De Guayana
Estudiantes Merida
November 1
01:00
Carabobo FC
? - ?
Yaracuyanos FC
FT
Da Nang
FLC Thanh Hoa
FT
Hai Phong
QNK Quang Nam
FT
Song Lam Nghe An
Nam Dinh
FT
BA Ria Vung Tau FC
Khanh Hoa Nha Trang
FT
Binh Dinh
1 - 0
Pho Hien
FT
Binh Phuoc
0 - 0
An Giang
October 31
Postp.
Barry Town
? - ?
Bala Town
Postp.
Cardiff Met University
? - ?
Cefn Druids AFC
Postp.
Newtown
? - ?
Haverfordwest
Postp.
Connah's Quay
? - ?
TNS
FT
Haverfordwest
Bala Town
October 31
FT
Buildcon
0 - 0
Lusaka Dynamos
FT
Forest Rangers
Nkana FC
FT
Green Buffaloes
0 - 0
Red Arrows
FT
Kabwe Warriors
Green Eagles
FT
Lumwana Radiants
Nkwazi
FT
Zanaco
Indeni FC

LiveScore Table