LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Hockey : Russia

your no.1 LiveScore service since 1998

Russia Hockey Live Scores by LiveScore

Russia - VHL
October 15
FT
ORG
1
(
0
1
0
)
 
Rubin Tyumen
3
(
0
1
2
)
OT
SKA-Neva
3
(
1
0
2
0
)
 
Humo
4
(
0
1
2
1
)
FT
Dynamo St. Petersburg
5
(
1
3
1
)
 
Khimik Voskresensk
2
(
0
1
1
)
October 16
FT
Yermak Angarsk
4
(
0
4
0
)
 
VVS Samara
3
(
1
1
1
)
FT
Sokol Krasnoyarsk
3
(
1
1
1
)
 
Lada Togliatti
1
(
0
0
1
)
FT
Molot-Prikamye Perm
1
(
0
0
1
)
 
Saryarka Karaganda
2
(
0
2
0
)
FT
Izhstal Izhevsk
2
(
1
1
0
)
 
Nomad Nur-Sultan
3
(
0
2
1
)
FT
Bars Kazan
1
(
0
0
1
)
 
Gornyak Uchaly
0
(
0
0
0
)
FT
HC Tambov
1
(
0
0
1
)
 
Toros Neftekamsk
2
(
0
1
1
)
AP
Torpedo Gorky
2
(
0
1
0
0
1
)
 
Zauralye Kurgan
1
(
0
1
0
0
0
)
OT
Ryazan
1
(
0
1
0
0
)
 
Yuzhny Ural Orsk
2
(
0
0
1
1
)
October 17
FT
Beijing
1
(
0
0
1
)
 
Rubin Tyumen
3
(
1
1
1
)
AP
ORG
1
(
0
1
0
0
0
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
2
(
0
1
0
0
1
)
AP
Zvezda Chekhov
1
(
1
0
0
0
0
)
 
HC Rostov
2
(
1
0
0
0
1
)
AP
Dynamo St. Petersburg
2
(
0
0
1
0
1
)
 
Humo
1
(
1
0
0
0
0
)
October 18
live 1P
Sokol Krasnoyarsk
0
(
0
)
 
VVS Samara
0
(
0
)
14:00
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
Nomad Nur-Sultan
(
)
15:00
Izhstal Izhevsk
(
)
 
Saryarka Karaganda
(
)
15:30
Bars Kazan
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
15:30
Torpedo Gorky
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
16:00
Dizel Penza
(
)
 
Dynamo Tver
(
)
16:00
Ryazan
(
)
 
Chelmet Chelyabinsk
(
)
October 19
07:00
Beijing
(
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
10:00
Tseng Tou
(
)
 
Rubin Tyumen
(
)
14:00
Khimik Voskresensk
(
)
 
HC Rostov
(
)
14:00
Zvezda Chekhov
(
)
 
Buran Voronezh
(
)
October 20
07:00
ORG
(
)
 
Yermak Angarsk
(
)
12:00
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
Torpedo
(
)
12:00
Toros Neftekamsk
(
)
 
Nomad Nur-Sultan
(
)
12:00
Torpedo Gorky
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
13:00
Izhstal Izhevsk
(
)
 
Metallurg Novokuznetsk
(
)
13:00
Lada Togliatti
(
)
 
Dynamo Tver
(
)
14:00
Bars Kazan
(
)
 
Chelmet Chelyabinsk
(
)
14:00
Dizel Penza
(
)
 
SKA-Neva
(
)
14:00
Neftyanik Almetyevsk
(
)
 
Saryarka Karaganda
(
)
October 21
10:30
Tseng Tou
(
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
14:30
Humo
(
)
 
HC Rostov
(
)
15:30
Khimik Voskresensk
(
)
 
Buran Voronezh
(
)
16:00
Zvezda Chekhov
(
)
 
HC Tambov
(
)
Russia - MHL
October 15
FT
Omskie Yastreby
5
(
0
2
3
)
 
Altay Ust-Kamenogorsk
4
(
1
0
3
)
FT
Irbis Kazan
2
(
1
0
1
)
 
Belye Medvedi
1
(
0
0
1
)
FT
MHC Spartak
4
(
1
0
3
)
 
Russkie Vityazi
3
(
1
0
2
)
FT
Mamonty Yugry
2
(
1
1
0
)
 
Avto Yekaterinburg
4
(
1
1
2
)
FT
Sputnik Almetyevsk
3
(
2
1
0
)
 
Sarmaty
2
(
1
1
0
)
AP
Tyumensky Legion
3
(
1
0
1
0
1
)
 
Snezhnye Barsy
2
(
1
1
0
0
0
)
FT
Chaika
3
(
2
0
1
)
 
Stalnye Lisy
4
(
1
2
1
)
FT
Reaktor
3
(
1
2
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
1
(
1
0
0
)
October 16
OT
Sibirskie Snaipery
4
(
0
1
2
1
)
 
Kuznetskie Medvedi
3
(
0
3
0
0
)
FT
Krasnaya Armiya
2
(
0
1
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
(
0
0
0
)
FT
Loko
9
(
2
3
4
)
 
ORG Juniors
1
(
0
1
0
)
FT
Reaktor
2
(
2
0
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
3
(
2
1
0
)
FT
Almaz
4
(
0
2
2
)
 
HC Riga
0
(
0
0
0
)
FT
Atlanty
4
(
1
2
1
)
 
SKA-Varyagi
1
(
0
1
0
)
FT
MHC Dynamo
5
(
3
2
0
)
 
Krylya Sovetov
1
(
1
0
0
)
FT
SKA-1946
5
(
0
1
4
)
 
Amurskie Tigry
1
(
0
0
1
)
October 17
AP
Irbis Kazan
3
(
0
1
1
0
1
)
 
Stalnye Lisy
2
(
0
0
2
0
0
)
FT
Sibirskie Snaipery
5
(
0
1
4
)
 
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
FT
MHC Spartak
2
(
0
0
2
)
 
Russkie Vityazi
0
(
0
0
0
)
FT
Chaika
4
(
1
2
1
)
 
Belye Medvedi
2
(
2
0
0
)
FT
Loko
7
(
2
2
3
)
 
ORG Juniors
0
(
0
0
0
)
FT
Almaz
1
(
0
1
0
)
 
HC Riga
4
(
2
2
0
)
FT
Atlanty
1
(
0
0
1
)
 
SKA-Varyagi
4
(
2
2
0
)
FT
MHC Dynamo
3
(
0
3
0
)
 
Krylya Sovetov
2
(
2
0
0
)
FT
SKA-1946
6
(
1
4
1
)
 
Amurskie Tigry
0
(
0
0
0
)
October 18
OT
Chaika
4
(
0
1
2
1
)
 
Belye Medvedi
3
(
0
2
1
0
)
live
Omskie Yastreby
4
(
1
3
)
 
Snezhnye Barsy
0
(
0
0
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Tolpar
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
14:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Altay Ust-Kamenogorsk
(
)
15:00
Reaktor
(
)
 
Sarmaty
(
)
October 19
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Altay Ust-Kamenogorsk
(
)
10:00
Reaktor
(
)
 
Sarmaty
(
)
10:00
SKA-1946
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
12:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Tolpar
(
)
October 20
03:00
Tayfun
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
10:00
Atlanty
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
10:00
Loko
(
)
 
HC Riga
(
)
10:00
MHC Dynamo
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
ORG Juniors
(
)
October 21
06:30
Tayfun
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
10:00
Loko
(
)
 
HC Riga
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
ORG Juniors
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)

LiveScore Table