LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer : 17 October 2020

your no.1 LiveScore service since 1998

17 October 2020 Soccer Live Scores by LiveScore

October 17
FT
Everton
Liverpool
FT
Chelsea
Southampton
FT
Manchester City
Arsenal
FT
Newcastle United
Manchester United
FT
AFC Bournemouth
Queens Park Rangers
FT
Barnsley
Bristol City
FT
Birmingham City
Sheffield Wednesday
FT
Blackburn Rovers
Nottingham Forest
FT
Brentford
Coventry City
FT
Luton Town
Stoke City
FT
Middlesbrough
Reading
FT
Rotherham United
Norwich City
FT
Swansea City
Huddersfield Town
FT
Wycombe Wanderers
Millwall
October 17
FT
Milton Keynes Dons
Gillingham
FT
AFC Wimbledon
Shrewsbury Town
FT
Bristol Rovers
Burton Albion
FT
Charlton Athletic
Wigan Athletic
FT
Crewe Alexandra
Blackpool
FT
Fleetwood Town
Lincoln City
FT
Ipswich Town
Accrington Stanley
FT
Peterborough United
Oxford United
FT
Plymouth Argyle
Northampton Town
FT
Portsmouth
Doncaster Rovers
FT
Rochdale
Hull City
FT
Swindon Town
Sunderland
October 17
FT
Bolton Wanderers
Oldham Athletic
FT
Carlisle United
Colchester United
FT
Crawley Town
Morecambe
FT
Forest Green Rovers
Stevenage
FT
Harrogate
Barrow
FT
Mansfield Town
Bradford City
FT
Newport County
Tranmere Rovers
FT
Port Vale
Salford City
FT
Scunthorpe United
Cambridge United
FT
Southend United
Cheltenham Town
FT
Walsall
Exeter City
FT
Leyton Orient
Grimsby Town
October 17
FT
Dagenham & Redbridge
Yeovil Town
FT
Eastleigh
Aldershot Town
FT
Notts County
Maidenhead United
FT
Solihull Moors
Boreham Wood
Canc.
Sutton United
Macclesfield Town
FT
Torquay United
Dover
FT
Wealdstone
Wrexham
FT
Weymouth
King's Lynn Town
FT
Woking
FC Halifax Town *
FT
Chesterfield
Stockport County
October 17
FT
Granada
Sevilla
FT
Celta Vigo
Atletico Madrid
FT
Real Madrid
Cadiz
FT
Getafe
Barcelona
October 17
FT
Augsburg
RasenBallsport Leipzig
FT
Freiburg
Werder Bremen
FT
Hertha Berlin
VfB Stuttgart
FT
Hoffenheim
Borussia Dortmund
FT
Mainz 05
Bayer Leverkusen
FT
Arminia Bielefeld
Bayern Munich
FT
Borussia Moenchengladbach
Wolfsburg
October 17
FT
SSC Napoli
Atalanta
FT
Inter
AC Milan
FT
Sampdoria
Lazio
FT
Crotone
Juventus
October 17
FT
Reims
Lorient
FT
Marseille
Bordeaux
October 17
FT
Heracles
RKC Waalwijk
FT
AZ Alkmaar
VVV-Venlo
FT
Willem II
FC Twente
October 17
FT
Gil Vicente
Tondela
FT
Maritimo
Portimonense
FT
SC Braga
Nacional
FT
Sporting CP
FC Porto
October 17
FT
Cercle Brugge
Gent
FT
Beerschot
St.Truiden
FT
KV Mechelen
Kortrijk
FT
Standard Liege
Club Brugge
October 17
FT
Lommel
Westerlo
October 17
FT
Rizespor
Ankaragucu
FT
Kayserispor
Sivasspor
FT
Konyaspor
Yeni Malatyaspor
FT
Trabzonspor
Istanbul Basaksehir
October 17
FT
Chicago Fire
Sporting Kansas City
FT
Montreal Impact
Inter Miami CF
October 17
FT
Celtic
Rangers
FT
Dundee United
Aberdeen
FT
Hamilton Academical
St. Johnstone
FT
Livingston
Kilmarnock
FT
Ross County
Hibernian
Postp.
St. Mirren
? - ?
Motherwell
FT
Shandong Luneng
Beijing Guoan
FT
Dalian Yifang
Shijiazhuang Ever Bright
October 17
FT
Atletico GO
Athletico Paranaense
FT
Coritiba
Santos FC
FT
Fluminense
Ceara
October 17
FT
Zenit St. Petersburg
PFC Sochi
FT
FC Krasnodar
Rubin Kazan
FT
Lokomotiv Moscow
FC Ufa
FT
Khimki
Spartak Moscow
October 17
FT
AC Reggiana
Chievo Verona
FT
Cosenza
Cittadella
FT
Cremonese
Venezia
Postp.
Monza
? - ?
L.R. Vicenza Virtus
FT
Pordenone Calcio
SPAL
FT
Salernitana
Pisa
FT
Virtus Entella
Reggina
FT
Pescara
Empoli
FT
Frosinone
Ascoli Calcio 1898 FC
October 17
FT
Valenciennes
Sochaux
FT
AC Ajaccio
Toulouse
FT
Amiens
Grenoble
FT
Le Havre
Chateauroux
FT
Nancy
Dunkerque
FT
Niort
Caen
FT
Paris FC
Pau
FT
Rodez
Troyes
October 17
FT
Albacete
Sabadell
FT
Cartagena
Fuenlabrada
FT
Las Palmas
Almeria
FT
Castellon
Lugo
FT
Logrones
Leganes
October 17
FT
Eintracht Braunschweig
Bochum
FT
Greuther Fuerth
Hamburger SV
FT
Karlsruher SC
Sandhausen
FT
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
October 17
FT
Arouca
Benfica B
FT
Casa Pia
FC Porto B
FT
Mafra
Vizela
October 17
FT
Bandirmaspor
Eskisehirspor
FT
Samsunspor
Istanbulspor
FT
Umraniyespor
Keciorengucu
FT
Adanaspor
Altinordu
FT
Altay
Adana Demirspor
October 17
FT
Ayr United
Queen of South
FT
Dunfermline Athletic
Inverness CT
FT
Greenock Morton
Alloa Athletic
FT
Raith Rovers
Arbroath
October 17
Postp.
Pardubice
? - ?
Opava
Postp.
Pribram
? - ?
Banik Ostrava
Postp.
Slovacko
? - ?
SK Sigma Olomouc
Postp.
Teplice
? - ?
Slovan Liberec
October 17
Postp.
SK Lisen
? - ?
MFK Chrudim
Postp.
SK Prostejov
? - ?
FK Slavoj Vysehrad
Postp.
Trinec
? - ?
Hradec Kralove
Postp.
Dukla Praha
? - ?
Vysocina Jihlava
October 17
FT
FC Midtjylland
OB
October 17
FT
Kolding IF
Esbjerg fB
FT
Hobro
HB Koege
October 17
FT
Airdrieonians
Peterhead
FT
Clyde
Partick Thistle
FT
Cove Rangers
East Fife
FT
Forfar Athletic
Dumbarton
FT
Montrose
Falkirk
October 17
FT
Albion Rovers
Stenhousemuir
FT
Brechin City
Edinburgh City
FT
Cowdenbeath
Annan Athletic
FT
Stirling Albion
Queen's Park
FT
Stranraer
Elgin City
October 17
Canc.
FK Kauno Zalgiris
? - ?
Suduva
Canc.
FK Panevezys
? - ?
Banga Gargzdai
October 17
FT
Mjoendalen
Brann
FT
Molde
Bodoe/Glimt
October 17
FT
Grorud
Hamarkameratene
FT
Kongsvinger
Jerv
FT
Oeygarden FK
Stroemmen
FT
Raufoss
Sogndal
FT
Sandnes
Aasane
FT
Tromsoe
KFUM
October 17
FT
Falkenbergs FF
Orebro
October 17
FT
Halmstads BK
IK Brage
FT
Oesters IF
Degerfors
FT
GIF Sundsvall
Joenkoepings Soedra
FT
Ljungskile
Vaesteraas SK
FT
Orgryte
Dalkurd FF
October 17
FT
FC Minaj
Mariupol
FT
Rukh Vynnyky
Dynamo Kyiv
FT
Shakhtar Donetsk
FC Lviv
FT
Zorya
FC Kolos Kovalivka
FT
Wydad Casablanca
Al Ahly
Postp.
KF Tirana
? - ?
Partizani
Postp.
Kukesi
? - ?
Apolonia
Postp.
Skenderbeu
? - ?
Laci
Postp.
Teuta Durres
? - ?
Kastrioti
Postp.
Vllaznia
? - ?
Bylis
October 17
FT
Ararat Armenia
Shirak
Postp.
FC Noah
? - ?
Lori
October 17
FT
West Armenia
8 - 0
Pyunik II
Postp.
Lernayin A.
? - ?
Urartu FC II
FT
Rockdale City Suns
Sydney Olympic
AP
Charlestown Azzurri
Maitland *
FT
Broadmeadow Magic
Newcastle Olympic
October 17
FT
Moreton Bay United
Redlands United
FT
Brisbane City
Gold Coast United FC
FT
Gold Coast Knights
2 - 1
Lions FC
FT
Peninsula Power
Eastern Suburbs
October 17
FT
Para Hills Knights
3 - 1
Modbury Jets
October 17
FT
South Hobart
Clarence Zebras
FT
Devonport City
1 - 0
Launceston City
FT
Riverside Olympic
3 - 0
Kingborough Lions
FT
Olympia FC Warriors
Glenorchy Knights
FT
St George Willawong FC
Taringa Rovers
FT
Bayside United
Caboolture FC
FT
North Star FC
The Gap
FT
Holland Park Hawks
SWQ Thunder
October 17
FT
SKN St. Poelten
Salzburg
AET
ASKOe Gmuend
Hartberg
FT
Hohenems
Sturm Graz
FT
Altach
Seekirchen
FT
FC Wacker Innsbruck
SV Stripfing
FT
LASK
Woergl
FT
Wiener Neustadt
Rapid Wien
FT
First Vienna FC
Vorwaerts Steyr
October 17
FT
SC Team Wiener Linien
Admira Moedling (A)
FT
Ried (A)
3 - 0
Voecklamarkt
FT
ATSV Stadl Paura
Union Gurten
FT
Sturm Graz (A)
Bad Gleichenberg
FT
SV St. Anna
Kalsdorf
Postp.
SK Bischofshofen
? - ?
Pinzgau Saalfelden
FT
USK Anif
0 - 2
SV Austria Salzburg
Postp.
SV Kuchl
? - ?
SV Wals Grunau
FT
Kufstein
Hall
FT
Austria Lustenau (A)
FC Lauterach
October 17
FT
Sabail
Keshla
FT
Qarabag FK
FK Qabala
October 17
FT
FK Vitebsk
Energetik-BGU
FT
Neman Grodno
FK Gorodeya
October 17
FT
Arsenal Dzerzhinsk
FC Volna Pinsk
FT
Sputnik Rechitsa
Naftan Novopolotsk
FT
Khimik Svetlogorsk
FC Smorgon
FT
FC NFK Minsk
FC Orsha
FT
Gomel
FC Slonim
FT
Dynamo Brest Reserves
0 - 1
Rukh Brest Reserves
FT
Smolevichy Reserves
0 - 1
Torpedo Zhodino Reserves
FT
Isloch Reserves
BATE Borisov Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Dinamo Minsk Reserves
FT
KFC Mandel United
Thes Sport
Postp.
Patro Eisden
? - ?
FCV Dender EH
Canc.
KSK Heist
? - ?
Roeselare
Postp.
Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
? - ?
FC Liege
Postp.
SC Eendracht Aalst
? - ?
Genk
FT
Standard Femina de Liege
5 - 1
SV Zulte Waregem
FT
FK Krupa
FK Mladost Doboj Kakanj
FT
Olimpik Sarajevo
Zeljeznicar
FT
FK Sarajevo
Siroki Brijeg
FT
Drina Zvornik
1 - 1
Slavija Sarajevo
FT
FK Borac Kozarska Dubica
1 - 0
Sutjeska
FT
FK Jedinstvo Brcko
Zeljeznicar Banja Luka
FT
FK Leotar
FK Zvijezda 09
FT
FK Ljubic Prnjavor
Sloboda Novi Grad
FT
FK Podrinje
Rudar Prijedor
FT
Kozara
0 - 0
Sloga Doboj
FT
Tekstilac Derventa
FK Modrica
FT
Capljina
0 - 1
NK Bratstvo
FT
Igman Konjic
1 - 0
Jedinstvo Bihac
FT
Rudar Kakanj
2 - 0
Buducnost
FT
Slaven Zivinice
0 - 1
GOSK Gabela
FT
Travnik
1 - 0
Tosk Tesanj
October 17
FT
Cruzeiro
0 - 0
Juventude
FT
Chapecoense AF
Vitoria
FT
Confianca
Oeste FC
FT
Brasil de Pelotas
0 - 0
Figueirense
FT
CRB
Operario Ferroviario
October 17
FT
Ferroviario
1 - 0
Remo
FT
Treze
0 - 1
Santa Cruz
FT
Batatais FC SP
EC Sao Bernardo SP
FT
Linense
0 - 1
Comercial FC SP
FT
Cruzeiro U20
Palmeiras U20
FT
America MG U20
4 - 3
Fluminense U20
FT
AE Realidade Jovem SP
2 - 1
CA Taboao Da Serra SP
FT
Sao Paulo FC SP
3 - 0
Red Bull Bragantino SP
FT
EC Taubate SP
3 - 2
CA Juventus SP
October 17
FT
Ludogorets Razgrad
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
FT
PFC CSKA-Sofia
Beroe
October 17
FT
Septemvri Sofia
Litex Lovech
FT
FK Septemvri Simitli
Sozopol
FT
Hebar
Sportist Svoge
FT
Kariana Erden
Dobrudzha Dobrich
FT
Strumska Slava
Neftochimic Burgas 1962
Canc.
Dunav Ruse
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Canc.
Vitosha Bistritsa
? - ?
PFC Lokomotiv Sofia 1929
October 17
Postp.
Kirivong Soksen Chey
? - ?
Electricite du Cambodge
Postp.
Nagaworld FC
? - ?
Angkor Tiger FC
Postp.
National Defense Ministry FC
? - ?
Phnom Penh Crown
FT
Electricite du Cambodge
2 - 3
Asia Euro United FC
FT
Chico FC
Once Caldas
FT
Cucuta
Envigado
FT
Deportes Quindio
1 - 2
Cortulua
FT
Orsomarso
0 - 0
Atletico Huila
FT
Tigres FC
Valledupar
FT
Boca Juniors de Cali
0 - 0
Leones
Postp.
Puntarenas FC
? - ?
Guanacasteca
FT
Santa Ana
1 - 1
Juventud Escazucena
FT
CS Uruguay
1 - 1
Puerto Golfito
October 17
FT
Dinamo Zagreb
HNK Gorica
FT
Rijeka
NK Varazdin
October 17
FT
Cibalia
1 - 0
Solin
FT
Junak
Opatija
FT
NK Dugopolje
2 - 0
NK Kustosija
October 17
FT
AEK Larnaca
Doxa Katokopia
FT
Nea Salamis
Anorthosis
FT
Karmiotissa Pano Polemidion
Ermis Aradippou
October 17
FT
Akritas Chlorakas
Kouris Erimis
FT
Anagennisi Deryneia
Alki Oroklinis
FT
Aris Limassol
1 - 0
Achyronas Liopetriou
FT
Ayia Napa
AEZ Zakakiou
FT
Onisilos Sotira
2 - 0
Omonia Aradippou
FT
PAEEK
Digenis Morphou
FT
PO Xylotympou 2006
0 - 2
Othellos Athienou
FT
Ypsonas
E.N.TH.O.I. Lakatamias
FT
Oure FA
VSK Aarhus
FT
Brabrand
Aarhus Fremad
FT
Dalum
Middelfart
FT
Frem
Thisted
FT
Holbaek
FC Sydvest 05
FT
B 93
Naesby
FT
FA 2000
Vanloese
FT
AB Taarnby
KFUM Roskilde
FT
Hilleroed
Nykoebing FC
FT
Skovshoved
Naestved
FT
Broenshoej
AB
FT
Ballerup-Skovlunde
2 - 4
Husum
FT
Avedoere
0 - 3
Karlslunde IF
FT
Fremad Valby
1 - 2
Koege Nord FC
FT
Frederikssund IK
4 - 3
Taarnby FF
FT
BK Union
0 - 1
KFUM
FT
Greve
5 - 3
Ledoeje-Smoerum Fodbold
FT
Otterup
1 - 1
GVI
FT
Skjold Birkeroed
0 - 0
Herlev
FT
Roskilde Boldklub
2 - 3
B 1908
FT
Vordingborg
4 - 4
Alleroed FK
FT
B 1913
1 - 1
Kolding B
FT
Viby IF
3 - 3
Hedensted
FT
Varde
1 - 1
Horsens fS
FT
IF Skjold Saeby
1 - 2
Aarhus Fremad II
FT
FC Djursland
2 - 2
Vejgaard
FT
Noerresundby
1 - 0
IF Lyseng
FT
Tjoerring IF
0 - 2
VRI
FT
Kjellerup
0 - 1
Silkeborg KFUM
FT
AaB
Fortuna Hjoerring
FT
Broendby
0 - 0
FC Nordsjaelland
FT
KoldingQ
HB Koege
FT
FC THY-Thisted Q
AGF
FT
Naesby BK
0 - 1
Herlufsholm
FT
Sundby
3 - 1
B93
FT
Vildbjerg
3 - 2
JAI Aarhus
FT
Aucas
Tecnico Universitario
FT
Independiente del Valle
LDU de Quito
October 17
FT
Al-Ittihad Al-Sakandary
El Entag El Harby
FT
Municipal Limeno
Firpo
FT
CD Aguila
Jocoro FC
FT
CD FAS
CD Sonsonate
FT
Curzon
Farsley Celtic AFC
FT
Gloucester City
Blyth Spartans
FT
Guiseley
Hereford
FT
Southport
Chorley
FT
Spennymoor Town FC
Chester FC
FT
Telford
Gateshead FC
FT
York City
0 - 0
Brackley Town
FT
Billericay
Havant and Waterlooville
FT
Braintree Town
Dorking Wanderers
FT
Dartford
Bath City
FT
Dulwich Hamlet
Chippenham Town
FT
Eastbourne Borough
Chelmsford
FT
Hungerford Town
Concord Rangers
FT
Maidstone
Hemel Hempstead
FT
Oxford City
Tonbridge Angels
FT
Slough Town
Welling United
FT
St.Albans
Ebbsfleet United
FT
Ashton United
Mickleover Sports
FT
Atherton Collieries
Stalybridge
FT
Basford United
Bamber Bridge
FT
FC United of Manchester
Stafford Rangers
FT
Gainsborough
Witton Albion
FT
Grantham Town
Lancaster City
FT
Scarborough Athletic
Nantwich Town
FT
South Shields
Matlock Town
FT
Warrington Town
Radcliffe
FT
AFC Rushden & Diamonds
Hednesford
FT
Barwell FC
Nuneaton Borough FC
FT
Biggleswade Town
Alvechurch
FT
Coalville Town
Banbury United
FT
Leiston
Peterborough Sports
FT
Lowestoft Town
Rushall Olympic
FT
Needham Market
Bromsgrove Sporting
FT
St. Ives Town FC
Redditch United
FT
Stourbridge
0 - 0
Kings Langley FC
FT
Stratford Town
Hitchin Town
FT
Tamworth
Royston Town
FT
Gosport Borough
Harrow Borough
FT
Hartley Wintney
Salisbury
FT
Hayes & Yeading United
Truro City
Canc.
Merthyr Town
? - ?
Walton Casuals
FT
Poole Town FC
Hendon
FT
Swindon Supermarine
Dorchester Town
FT
Taunton Town
Metropolitan Police FC
FT
Tiverton
Farnborough
FT
Weston Super Mare
Wimborne Town
FT
Yate Town
Chesham United
October 17
FT
Bishop's Stortford
Cheshunt
FT
Bognor Regis Town
East Thurrock United
Postp.
Bowers & Pitsea
? - ?
Kingstonian
FT
Corinthian Casuals
Enfield Town
FT
Haringey Borough
Cray Wanderers
FT
Hornchurch
Carshalton Athletic
FT
Horsham
Brightlingsea Regent
FT
Leatherhead
Folkestone Invicta
FT
Margate
Worthing
Postp.
Merstham
? - ?
Wingate & Finchley
FT
Potters Bar Town
Lewes
AP
AFC Totton
Frome Town *
FT
Ashford Town
Whitstable Town
AP
Aylesbury United *
Tilbury
FT
Barking
1 - 0
Harlow Town
AP
Bedfont Sports Club
Coggeshall Town *
FT
Bedworth United
St Neots Town
FT
Bideford AFC
Slimbridge AFC
FT
Bracknell Town
2 - 0
Sevenoaks Town
FT
Brentwood Town
Chichester City FC
FT
Burgess Hill Town
Ware
FT
Chertsey Town
Berkhamsted
FT
Chipstead
Three Bridges
Canc.
City of Liverpool
? - ?
Cleethorpes Town
FT
Corby Town
1 - 0
Halesowen
FT
Daventry Town
Kidsgrove Athletic
FT
Dunston UTS
0 - 1
Clitheroe
FT
Evesham United
Carlton Town
FT
Faversham Town
Hertford Town
FT
Felixstowe & Walton United
5 - 0
Westfield FC
AP
Hanwell Town
Aveley *
FT
Hastings
FC Romania
FT
Haywards Heath Town
Welwyn Garden City
FT
Highworth Town
Winchester City
FT
Histon
Leek Town
AP
Hythe Town *
Ashford United
FT
Ilkeston FC
AFC Kempston Rovers
FT
Kendal Town
Brighouse Town
FT
Kidlington
Didcot Town
FT
Larkhall Athletic
Barnstaple Town
FT
Loughborough Dynamo
1 - 0
Bury Town
FT
Maldon & Tiptree
Grays Athletic
FT
Mangotsfield United
Cinderford Town
FT
Marine
5 - 0
Mossley AFC
FT
Moneyfields FC
Basingstoke
AP
Newcastle Town *
Belper Town
AP
Northwood
Heybridge Swifts *
FT
Phoenix Sports
Marlow
FT
Pickering Town
1 - 0
Trafford
FT
Pontefract Collieries
Workington
Canc.
Prescot Cables
? - ?
Frickley Athletic
Canc.
Ramsgate
? - ?
Canvey
FT
Sheffield FC
Runcorn Linnets
FT
Sholing
Wantage Town
FT
Sittingbourne
1 - 0
East Grinstead Town
FT
Spalding United
Bedford
FT
Stamford AFC
Lincoln United
FT
Stocksbridge Park Steels
Marske United
FT
Sutton Coldfield Town
Dereham Town
FT
Thame United
Cirencester Town
FT
Thatcham Town
North Leigh
FT
Tooting & Mitcham
Romford
FT
Uxbridge
Waltham Abbey
FT
VCD Athletic FC
1 - 2
Herne Bay
FT
Whitehawk
Barton Rovers
AP
Whyteleafe *
Cray Valley Paper Mills
FT
Widnes
Colne
FT
Willand Rovers
Bristol Manor Farm
FT
Wisbech Town
1 - 2
Coleshill Town
AP
Worksop *
Ramsbottom United
Canc.
Yaxley
? - ?
Chasetown
FT
Arsenal U18
Brighton & Hove Albion U18
FT
Burnley U18
Blackburn Rovers U18
FT
Norwich City U18
Crystal Palace U18
FT
Reading U18
Chelsea U18
FT
West Bromwich Albion U18
Fulham U18
FT
Tottenham Hotspur U18
Aston Villa U18
FT
Liverpool U18
Sunderland U18
FT
Middlesbrough U18
0 - 0
Manchester City U18
FT
Southampton U18
Leicester City U18
FT
Stoke City U18
Newcastle United U18
FT
Wolverhampton Wanderers U18
Derby County U18
FT
Chelsea U23
Derby County U23
FT
Arsenal U23
Manchester United U23
FT
Brighton & Hove Albion U23
Liverpool U23
Postp.
Aston Villa Ladies
? - ?
Chelsea Women
October 17
Canc.
FC Kuressaare
? - ?
TJK Legion
FT
FCI Levadia
Tulevik Viljandi
Canc.
Narva Trans
? - ?
Talinna Kalev
Canc.
FCI Levadia
? - ?
Tulevik Viljandi
FT
Talinna Kalev
Nomme JK Kalju
October 17
Canc.
FC Elva
? - ?
FC Kohtla-Jaerve
FT
FC Kohtla-Jaerve
FC Elva
Canc.
Maardu Linnameeskond
? - ?
Nomme United
FT
Nomme United
Paernu Jalgpalliklubi
FT
Tammeka U21
Maardu Linnameeskond
Canc.
Tammeka U21
? - ?
Vaendra JK Vaprus
FT
B36 Torshavn
TB Tvoeroyri
FT
Klaksvik
EB/Streymur
October 17
FT
Ki Klaksvik II
2 - 0
B71 Sandoy
FT
07 Vestur Sorvagur
NSI Runavik II
FT
Vikingur Gota II
B68 Toftir
FT
AB Argir II
B36 Torshavn II
FT
FC Hoyvik
HB Torshavn II
October 17
FT
Undrid FF
3 - 2
Royn
FT
Vikingur III
0 - 8
Klaksvik III
FT
EB/Streymur II
1 - 1
FC Suduroy
FT
B68 Toftir II
8 - 0
TB Tvoeroyri II
October 17
FT
EIF
SJK Akatemia
FT
FF Jaro
AC Kajaani
FT
IF Gnistan
AC Oulu
October 17
FT
EPS
PK Keski-Uusimaa
FT
JaePS
FC Kiffen
FT
NJS
FC Viikingit
FT
PEPO Lappeenranta
FC Reipas
FT
PK-35 Helsinki
Kultsu
October 17
FT
Atlantis
Hjs Akatemia
FT
GrIFK Grankulla
FC Jazz
FT
Pallo-Iirot
Ilves II
FT
TPV Tampere
Pargas IF
FT
Klubi 04
Espoo
October 17
FT
FCV
GBK
FT
Jypk
2 - 1
Tampereen Ilves
FT
TPS
0 - 1
Tips Vantaa
FT
Kuopion Palloseura
PK-35 Helsinki
FT
Aaland United
PK-35 Vantaa
FT
SC Amiens
3 - 2
RC Lens
FT
US Avranches MSM
1 - 1
FC Girondins de Bordeaux
FT
Angers SCO
3 - 1
Stade Brestois 29
FT
FC Nantes
1 - 1
EA Guingamp
FT
AC Ajaccio
1 - 3
AS Cannes
FT
AS Pieve Di Lota Youth
1 - 4
Marseille
FT
Montpellier U19
2 - 1
OGC Nice
October 17
FT
Dijon Foot
Le Havre
FT
Fleury Merogis U.S
Paris FC
FT
GPSO 92 Issy
Bordeaux
FT
Reims
Montpellier
FT
Samtredia
0 - 0
FC Telavi
Canc.
Chikhura
? - ?
Torpedo Kutaisi
Canc.
Dinamo Tbilisi
? - ?
Saburtalo
Canc.
FC Telavi
? - ?
Dinamo Batumi
Canc.
Merani
? - ?
Lokomotivi Tbilisi
Canc.
Samtredia
? - ?
Dila Gori
FT
Dila Gori
Chikhura
FT
Torpedo Kutaisi
Merani
October 17
FT
Bayern Munich II
Kaiserslautern
FT
FSV Zwickau
KFC Uerdingen
FT
Hansa Rostock
1860 Muenchen
FT
Ingolstadt
SC Verl
FT
Luebeck
Dynamo Dresden
FT
Wehen
Waldhof Mannheim
FT
1860 Rosenheim
SpVgg Bayreuth
Postp.
FC Memmingen
? - ?
Burghausen
FT
FV Illertissen
VfB Eichstaett
Canc.
Nuernberg II
? - ?
Tuerkguecue Muenchen
FT
SV Schalding-Heining
SV Heimstetten
FT
Viktoria Aschaffenburg
FC Schweinfurt
FT
Werder Bremen II
SSV Jeddeloh II
FT
BSV Rehden
Oberneuland
Postp.
Delmenhorst
? - ?
Oldenburg
FT
Berliner AK 07
Optik Rathenow
FT
FSV Luckenwalde
Bischofswerdaer FV
FT
VfB Auerbach
BSG Chemie Leipzig
FT
Bayern Alzenau
Hoffenheim II
FT
Eintracht Stadtallendorf
Aalen
FT
Elversberg
TuS RW Koblenz
FT
FC Giessen
Sonnenhof Grossaspach
FT
Hessen Kassel
FCA Walldorf
FT
Homburg
FSV Frankfurt
FT
TSV Schott Mainz
Mainz 05 II
FT
VfB Stuttgart II
Bahlinger SC
October 17
FT
Bonner SC
Fortuna Duesseldorf II
FT
Borussia Dortmund II
RW Ahlen
FT
FC Wegberg-Beeck
SV Straelen
FT
RW Essen
Preussen Muenster
FT
SC Wiedenbrueck
Fortuna Koeln
FT
Sportfreunde Lotte
Borussia Moenchengladbach II
FT
Wuppertal
0 - 0
SV Roedinghausen
October 17
FT
Manchester 62 FC
Lions Gibraltar
FT
Lynx
Europa Point
October 17
FT
NFC Volos
PAS Giannina
FT
Aris Thessaloniki FC
Apollon Smirnis
FT
Olympiacos
Atromitos
October 17
FT
AEK Athens
0 - 1
PAOK Thessaloniki FC U19
FT
Lamia 1964
1 - 1
Panaitolikos
FT
OFI
1 - 1
Panathinaikos
FT
Volos NPS
0 - 3
PAS Giannina
FT
Comunicaciones FC
Iztapa
FT
Sacachispas Chiquimula
Coban Imperial
October 17
FT
Budafok
Diosgyori VTK
FT
Ujpest
Mezokovesd SE
FT
Puskas FC Academy
MTK Budapest
October 17
FT
Szent Mihaly SE
1 - 2
Viktoria FC Szombathe
FT
Kelen SC
3 - 2
Gyori ETO
October 17
FT
Cork City
Waterford FC
Canc.
Sligo Rovers
Cork City
October 17
FT
Shamrock Rovers II
Athlone Town
FT
Longford Town
Cobh Ramblers
October 17
Postp.
Beitar Jerusalem
? - ?
Maccabi Petach Tikva
Postp.
FC Ashdod
? - ?
Maccabi Netanya
Postp.
Hapoel Hadera
? - ?
Bnei Sakhnin
Postp.
Hapoel Haifa
? - ?
Bnei Yehuda Tel Aviv
Postp.
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
? - ?
Hapoel Tel Aviv
Postp.
Hapoel Kfar Saba
? - ?
Maccabi Haifa
October 17
FT
Lecco
0 - 0
Carrarese
FT
Grosseto
Pro Vercelli
FT
Juventus U23
AlbinoLeffe
October 17
FT
Matelica
Modena
FT
Triestina
Ravenna
FT
Virtus Verona
0 - 0
Vis Pesaro
FT
FeralpiSalo
Sudtirol
October 17
FT
Ternana
Potenza
FT
Vibonese
Paganese
October 17
FT
Caronnese
ASD Calcio Chieri 1955
October 17
FT
Latte Dolce
Insieme Formia
FT
Fiorentina Primavera
Cagliari Primavera
FT
Roma Primavera
Atalanta Primavera
October 17
FT
Sassuolo
3 - 0
Florentia San Gimignano
FT
Empoli
Napoli
FT
San Marino Academy
2 - 3
Roma
October 17
FT
Cerezo Osaka
Yokohama F.Marinos
October 17
FT
Tokushima Vortis
Ventforet Kofu
FT
Tokyo Verdy
Tochigi SC
FT
Giravanz Kitakyushu
V-Varen Nagasaki
FT
JEF United Chiba
Machida Zelvia
FT
FC Ryukyu
Matsumoto Yamaga
October 17
FT
YSCC
0 - 0
Roasso Kumamoto
FT
Urawa Ladies
Vegalta Sendai Ladies
October 17
Postp.
Ramtha SC
? - ?
Al-Jazeera
Postp.
Al-Wehdat
? - ?
Al-Sareeh
October 17
FT
Okzhetpes Kokshetau
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
FT
Taraz
Kaisar Kyzylorda
Canc.
FC Astana
? - ?
Tobol Kostanay
Canc.
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
? - ?
Zhetysu Taldykorgan
Canc.
Kairat Almaty
? - ?
Ordabasy Shymkent
Canc.
Kaspyi Aktau
? - ?
Irtysh Pavlodar
Canc.
Shakhter Karagandy
? - ?
Okzhetpes Kokshetau
Canc.
Taraz
? - ?
Kaisar Kyzylorda
October 17
FT
FC Prishtina
Besa Peje
FT
Llapi
0 - 1
Drenica
October 17
FT
Al-Salibikhaet
Al Sahel SC
October 17
FT
FK Jelgava
Riga FC
Canc.
Ventspils
? - ?
FK Jelgava
FT
BFC Daugavpils
FS Metta/LU
FT
FK Spartaks
Ventspils
Canc.
Riga FC
? - ?
FS Metta/LU
FT
Valmieras FK
FK Tukums 2000
Aband.
FK Liepaja
RFS
Canc.
Valmieras FK
? - ?
FK Liepaja
October 17
Postp.
SC Grobina
? - ?
SK Super Nova
Postp.
FK Smiltene
? - ?
FK Rezekne/BJSS
Postp.
Saldus SS/Leevon
? - ?
FK Dinamo Riga
October 17
FT
Al Akhaa Al Ahli
1 - 1
Shabab Al Sahel
FT
Al-Safa
1 - 4
Bourj FC
FT
Salam Zgharta
0 - 3
Tripoli SC
FT
Hegelmann Litauen
Lietava Jonava
FT
BFA
FK Kauno Zalgiris B
October 17
AET
Zalgiris Vilnius
1 - 2
Suduva
October 17
FT
Balzan FC
Lija
Postp.
Sirens FC
? - ?
Tarxien Rainbows
FT
Birkirkara
Zejtun Corinthians FC
FT
Gudja United
Hamrun Spartans
October 17
FT
Pembroke Athleta F.C.
Qormi FC
October 17
FT
Necaxa
Tijuana
FT
Mazatlan FC
FC Juarez
FT
Monterrey
Puebla
FT
Leones Negros II
0 - 1
Reboceros de la Piedad
FT
Mineros de Fresnillo
Mazorqueros FC
FT
Cruz Azul Hidalgo
CD Cuautla
FT
Ciervos
1 - 3
Aguacateros CDU
FT
Irapuato
Pioneros de Cancun
FT
Puebla
0 - 0
Necaxa
FT
Chivas Guadalajara
2 - 3
Atlas
FT
Cruz Azul U20
2 - 1
Tigres
FT
Monterrey U20
3 - 1
Puebla
FT
Pumas Unam
2 - 1
Deportivo Toluca FC
October 17
FT
FC Sfintul Gheorghe
Dinamo-Auto
FT
FC Sheriff
FC Milsami Orhei
October 17
FT
FC Cahul 2005
6 - 0
FC Victoria
FT
Real Succes
0 - 1
FC Tighina
October 17
AAW
Buducnost Podgorica
Zeta
FT
Petrovac
Decic Tuzi
FT
FK Podgorica
Rudar Pljevlja
FT
FK Iskra
Jezero
FT
OFK Titograd
Sutjeska
FT
Cliftonville
Glentoran
FT
Larne
Dungannon Swifts
FT
Linfield
Carrick Rangers
FT
Warrenpoint Town
Crusaders
FT
Glenavon
Portadown
FT
FK Vardar Skopje
KF Shkendija
FT
FK Pehchevo
1 - 1
FK Sloga 1934 Vinica
FT
FK Rosoman 83
GFK Tikves Kavadarci
FT
FK Sasa
0 - 0
Osogovo
FT
Plachkovica
Kozhuf Gevgjelija
FT
Pobeda
1 - 2
FK Bregalnica Stip
FT
Drita
0 - 0
FK Skopje
FT
KF Gostivari
1 - 0
Vardari Forino
FT
Korab
Ohrid
FT
Veleshta
Vlazrimi 77
FT
Bryne
Flekkeroey
FT
Vard Haugesund
Asker
FT
Arendal Fotball
Egersund
October 17
FT
Sandviken
Roea
FT
Sol de America
Guarani
FT
Guairena
Libertad
FT
Deportivo Municipal
FBC Melgar
FT
Alianza Universidad
Sport Boys
FT
Cienciano
Alianza Lima
FT
Binacional
Sporting Cristal
October 17
FT
Cracovia
Piast Gliwice
FT
Gornik Zabrze
Rakow Czestochowa
FT
Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan
October 17
FT
Gornik Leczna
Widzew Lodz
FT
Stomil Olsztyn
Arka Gdynia
Postp.
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Resovia
October 17
FT
Hutnik Krakow
SKRA Czestochowa
FT
Stal Rzeszow
Slask Wroclaw ll
FT
Polkowice
Znicz Pruszkow
FT
Pogon Siedlce
Olimpia Grudziadz
Postp.
Sokol Ostroda
? - ?
Garbarnia
October 17
FT
MKS Pogon Szczecin U18
1 - 0
Gwarek Zabrze U18
Postp.
Hutnik Krakow U18
? - ?
Kks Lech Poznan U18
Postp.
Uks Sms Lodz U18
? - ?
Jagiellonia Bialystok Ssa U18
FT
Fcb Escola Varsovia U18
1 - 2
Wks Slask Wroclaw Sa U18
October 17
FT
AZS Wroclaw
4 - 3
Olimpia Szczecin
FT
Merelinense
2 - 0
Vianense
FT
Berco SC
ARS Martinho
FT
Uniao de Leiria
1 - 1
ARC Oleiros
FT
Real SC
Estrela da Amadora
FT
Academica Coimbra
1 - 2
Leixoes SC
FT
CF Belenenses
1 - 3
CS Maritimo
FT
Sl Benfica
4 - 1
CD Cova Da Piedade
FT
Clube Condeixa
Fiaes SC
FT
Gil Vicente FC
0 - 8
SC Braga
FT
Boavista FC
0 - 4
FC Famalicao
FT
CS Maritimo Madeira
1 - 3
SL Benfica
FT
Amora FC
0 - 1
Gdc A Dos Francos
FT
Damaiense
2 - 1
CA Ouriense
October 17
FT
Al-Duhail SC
Qatar SC
FT
Al-Khor
Al-Sadd
FT
Sangju Sangmu
Daegu FC
FT
Seongnam FC
FC Seoul
FT
Daejeon Citizen
Bucheon FC 1995
FT
FC Anyang
Seoul E-Land FC
Canc.
Jeju United
Seoul E-Land FC
FT
Gyeongnam FC
Jeju United
Canc.
Daejeon Citizen
Jeonnam Dragons
Canc.
Chungnam Asan FC
FC Anyang
FT
Busan Transport Corp
Mokpo City
FT
Gyeongju H & N
0 - 0
Gangneung City
FT
Hwaseong
Gimpo Citizen
FT
Daejeon Korail
0 - 0
Gimhae
FT
Jeonju Citizen
0 - 1
Cheonan City
FT
Chuncheon FC
2 - 0
Yangju Citizens
FT
Pyeongtaek Citizen
Changwon City
FT
Cheongju FC
1 - 1
Gyeongju Citizen FC
October 17
FT
Chindia Targoviste
Gaz Metan Medias
FT
CSM Politehnica Iasi
Sepsi OSK
FT
CFR Cluj
Botosani
October 17
FT
CSM Resita
Pandurii
FT
CSM Slatina
CS Aerostar Bacau
FT
FC Dunarea Calarasi
Gloria Buzau
FT
Miercurea Ciuc
FC Unirea Slobozia
FT
Ripensia Timisoara
FC Metaloglobus Bucuresti
FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
ASU Politehnica Timisoara
FT
Farul Constanta
Turris-Oltul
October 17
FT
Tom Tomsk
Baltika
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
Chayka
FT
Veles Moscow
Chertanovo Moscow
FT
Irtysh
FC Krasnodar II
FT
Spartak Moscow II
FC Orenburg
FT
Krylya Sovetov Samara
FC Volgar
FT
Nizhny Novgorod
SKA-Khabarovsk
FT
Dinamo Briansk
Akron Tolyatti
FT
FC Alania Vladikavkaz
Shinnik Yaroslavl
FT
Torpedo Moscow
Neftekhimik
FT
Tekstilshchik
Fakel
October 17
FT
Biolog Novokubansk
Inter Cherkessk
FT
Anzhi Makhachkala
Dinamo Stavropol
October 17
FT
FC Chita
Lokomotiv-Kazanka Moscow
October 17
FT
Sokol Saratov
Salyut Belgorod
October 17
FT
Dinamo Barnaul
Lada SOK
FT
Novosibirsk FK
Lada Tolyatti
FT
Arsenal Youth
FC Akhmat Grozny Youth
FT
Dinamo Moscow Youth
FC Krasnodar
FT
PFC Sochi Youth
Rotor Volgograd Youth
FT
FK Tambov Youth
Rostov Youth
FT
CSKA Youth
Lokomotiv Youth
FT
Rubin Youth
2 - 0
Ural Youth
FT
Zenit Youth
Khimki Youth
FT
Uor-5 Youth
0 - 0
UFA Youth
October 17
FT
Cailungo
SP Libertas
FT
Folgore
1 - 0
Tre Fiori
FT
S.S. Murata
Virtus Acquaviva
October 17
FT
Al Shabab
Abha
FT
Al-Taawoun
Al-Faisaly
FT
Al-Wehda
Al Qadasiya
FT
Al Hilal
Al Ain
October 17
FT
Bonnyrigg Rose Athletic
Gretna FC 2008
FT
Caledonian Braves
0 - 1
Berwick Rangers
FT
Civil Service Strollers
Kelty Hearts
FT
Dalbeattie Star
East Stirlingshire
FT
East Kilbride
Gala Fairydean Rovers
FT
Edinburgh University
Bo'ness United
FT
Spartans FC
Stirling University FC
FT
Vale of Leithen
BSC Glasgow
October 17
FT
Indjija
Zlatibor
FT
Javor
FK Metalac
FT
Mladost Lucani
Macva Sabac
FT
Napredak
0 - 0
Radnicki Nis
FT
Vozdovac
FK Spartak Subotica
October 17
FT
Borac Cacak
FK Radnicki 1923
FT
FK Zemun
1 - 0
Kabel Novi Sad
FT
Zarkovo
Dinamo Vranje
FT
Kolubara
FK IMT Beograd
FT
Tampines Rovers FC
Hougang United FC
FT
Tanjong Pagar United FC
Balestier Khalsa FC
October 17
FT
FK Senica
Ruzomberok
FT
Slovan Bratislava
SKF Sered
FT
Trencin
FK Pohronie
FT
Zemplin Michalovce
DAC 1904 Dunajska Streda
FT
Zlate Moravce
Nitra
October 17
Postp.
FC Kosice
? - ?
Zeleziarne Podbrezova
Postp.
Komarno
? - ?
Dubnica
Postp.
Liptovsky Mikulas
? - ?
Slavoj Trebisov
Postp.
Partizan Bardejov
? - ?
Skalica
Postp.
Puchov
? - ?
FK Poprad
October 17
FT
Koper
Domzale
FT
Gorica
Maribor
October 17
Postp.
Nafta
? - ?
Rudar Velenje
FT
Drava Ptuj
ND Triglav
FT
Fuzinar
Jadran
FT
ND Beltinci
NK Dob
FT
ND Bilje
Smartno 1928
FT
NK Krsko
1 - 0
Brda
FT
Primorje
Radomlje
October 17
FT
Tshakhuma FC
SuperSport United
FT
Orlando Pirates
Cape Town City FC
FT
Real Sociedad
Levante
FT
Guijuelo
0 - 0
Celta Vigo B
FT
Sporting Gijon B
Leonesa
FT
SD Amorebieta
CD Laredo
FT
U. Mutilvera
Izarra
FT
Atzeneta UE
Valencia B
Postp.
Real Murcia
? - ?
Granada B
FT
Villarrubia CF
Villanovense
FT
Taeby FK
Oerebro Syrianska IF
FT
IFK Berga
Vasalunds IF
FT
Sollentuna FF
Karlslunds IF HFK
FT
Brommapojkarna
IK Frej Taeby
FT
IFK Haninge BRB
IF Sylvia
FT
Lindome GIF
Qviding FIF
FT
Lunds BK
FK Karlskrona
FT
Motala AIF FK
Eskilsminne IF
FT
Tvaaaakers IF
Skoevde AIK
FT
Landskrona BoIS
Oskarshamns AIK
FT
Torns IF
IFK Vaernamo
FT
Utsiktens BK
Assyriska IK
FT
Djurgaarden
Linkoepings FC
FT
IK Uppsala Fotboll
Vaexjoe
FT
Vittsjoe GIK
FC Rosengaard
FT
Kopparbergs/Goeteborg
KIF Oerebro
October 17
FT
FC Vaduz
Lugano
FT
Servette
Young Boys
FT
Black Stars
FC Koeniz
FT
Sion II
0 - 0
SC YF Juventus Zuerich
FT
Basel II
FC Zuerich II
FT
Bavois
SC Bruehl
FT
Breitenrain
0 - 0
FC Muensingen
FT
Cham
0 - 1
Etoile Carouge
FT
FC Rapperswil-Jona
Stade Nyonnais
Postp.
Bellinzona
? - ?
Yverdon
FT
Team Vaud U21
La Chaux-de-Fonds
FT
FC Azzurri 90
Martigny
FT
Meyrin
Vevey
FT
Naters
Young Boys II
FT
Terre Sainte
Lancy FC
FT
Chenois
2 - 2
Echallens
FT
Grasshopper II
Solothurn
FT
Zug
Baden
FT
Buochs
FC Schoetz
FT
Muttenz
Luzern II
FT
Eschen/Mauren
FC Dietikon
FT
FC Gossau
St. Gallen II
FT
Hongg
FC Balzers
FT
Linth
0 - 0
Red Star Zuerich
FT
FC Thalwil
1 - 0
Winterthur II
FT
Paradiso
FC Wettswil-Bonstetten
October 17
FT
FC Zuerich Frauen
3 - 6
BSC Young Boys
FT
FC Basel
3 - 2
FC Luzern
FT
Grasshopper Zurich
1 - 2
FC St Gallen-Staad
FT
Lugano
0 - 4
Servette FC Chenois
October 17
Postp.
BG Pathum United
? - ?
Ratchaburi FC
FT
Chiangrai United
Ratchaburi FC
FT
Prachuap FC
Police Tero FC
Postp.
Samut Prakan City
? - ?
Trat FC
FT
BG Pathum United
Samut Prakan City
Postp.
Bangkok United
? - ?
Rayong FC
Postp.
Buriram United
? - ?
Prachuap FC
FT
Muang Thong United
Trat FC
October 17
FT
Kasetsart
Sisaket FC
FT
Lampang FC
0 - 3
Nakhon Pathom
FT
Khonkaen United FC
Udon Thani FC
FT
Phrae United
JL Chiangmai United FC
FT
Samut Sakhon FC
Chainat FC
October 17
FT
Fatsa Belediyespor
1 - 0
Payasspor
FT
Buca FK
Manisaspor
October 17
FT
Kahta 02
1 - 1
Yozgatspor 1959
FT
Mardin Buyuksehir Basakspor
Darica Genclerbirligi
FT
Yomraspor
Buyukcekmece Tepecikspor
FT
Ceyhanspor
Tekirdagspor
FT
Erzin Spor
0 - 4
Nazilli Belediyespor
FT
Belediye Kutahyaspor
Cengelkoy Futbol Yatirimlari
FT
Halide Edip Adivar Spor
0 - 0
Agri 1970 Spor
FT
Fethiyespor
Karaman Belediyespor
October 17
FT
Cizrespor
Soma Spor Dernegi
FT
Elazig Belediyespor
1 - 0
Batman Petrolspor
FT
Catalcaspor
Carsambaspor
FT
Esenler Erokspor
Sile Yildizspor
FT
Golcukspor
0 - 0
Icel Idman Yurdu
FT
Yalovaspor
Karsiyaka
October 17
FT
Duzcespor
Siirt Il Ozel Idaresispor
FT
1954 Kelkit Belediyespor
Kozan Spor FK
FT
68 Aksaray Belediyespor
1 - 0
Muglaspor
FT
Kestelspor
Bayrampasa
FT
Bergama Belediyespor
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
FT
Bursa Yildirim Spor
1 - 0
Karakopru Belediyespor
FT
Sultanbeyli Belediyespor
Adiyamanspor
October 17
FT
FC Energetik
0 - 2
Altyn Asyr
FT
FC Asgabat
2 - 1
Nebitci
FT
Sagadam
1 - 1
Merw
FT
Kopetdag Asgabat
0 - 2
Ahal
FT
Al Ittihad Kalba
Shabab Al-Ahli Dubai FC
FT
Al-Ain
Khorfakkan
FT
Al-Nasr SC
Al-Jazira
October 17
FT
FC Minaj U19
0 - 1
FC Mariupol
FT
FC Rukh LVIV U19
Dynamo Kyiv U19
FT
Shakhtar Donetsk U19
FC Lviv
Postp.
FC Oleksandria
? - ?
FC Ingulets U19
FT
FC Zorya Lugansk
Kolos Kovalivka
October 17
Postp.
FC Oleksandriya
? - ?
FC Ingulets U21
FT
Olimpik Donetsk
1 - 1
Vorskla Poltava
FT
SC Dnipro-1 U21
SFC Desna Chernihiv
FT
Plaza Colonia
Cerro Largo
FT
Club Atletico Penarol
River Plate
FT
Boston River
Deportivo Maldonado
October 17
Canc.
Charlotte Independence
? - ?
Sporting Kansas City II
Canc.
Indy Eleven
? - ?
Atlanta United II
Canc.
Loudoun United
? - ?
Miami FC
Canc.
Louisville City FC
? - ?
North Carolina FC
Canc.
Pittsburgh Riverhounds
? - ?
Charleston Battery
Canc.
Saint Louis FC
? - ?
Philadelphia Union II
Canc.
Tampa Bay Rowdies
? - ?
Birmingham Legion
FT
Louisville City FC
Saint Louis FC
FT
Tampa Bay Rowdies
Charleston Battery
October 17
FT
Chattanooga Red Wolves SC
Forward Madison FC
FT
Richmond Kickers
South Georgia Tormenta FC
October 17
FT
Orlando Pride
North Carolina Courage
October 17
FT
Mashal Muborak
AGMK
FT
Carabobo FC
Mineros De Guayana
FT
Huda Hue
0 - 0
Dong Tam Long An
October 17
FT
Cardiff Met University
Flint Town United
FT
Cefn Druids AFC
Penybont
FT
Haverfordwest
Caernarfon
FT
Newtown
Bala Town
FT
Barry Town
Connah's Quay

LiveScore Table