LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer : 24 October 2020

your no.1 LiveScore service since 1998

24 October 2020 Soccer Live Scores by LiveScore

October 24
11:30
West Ham United
Manchester City
14:00
Fulham
Crystal Palace
16:30
Manchester United
Chelsea
19:00
Liverpool
Sheffield United
11:30
Watford
AFC Bournemouth
14:00
Bristol City
Swansea City
14:00
Cardiff City
Middlesbrough
14:00
Coventry City
Blackburn Rovers
14:00
Huddersfield Town
Preston North End
14:00
Millwall
Barnsley
14:00
Norwich City
Wycombe Wanderers
14:00
Queens Park Rangers
Birmingham City
14:00
Reading
Rotherham United
14:00
Sheffield Wednesday
Luton Town
14:00
Stoke City
Brentford
October 24
12:00
Gillingham
Fleetwood Town
14:00
Accrington Stanley
Bristol Rovers
14:00
Blackpool
Milton Keynes Dons
14:00
Burton Albion
AFC Wimbledon
14:00
Doncaster Rovers
Crewe Alexandra
14:00
Hull City
Peterborough United
14:00
Lincoln City
Ipswich Town
14:00
Northampton Town
Charlton Athletic
14:00
Oxford United
Swindon Town
14:00
Shrewsbury Town
Rochdale
14:00
Sunderland
Portsmouth
14:00
Wigan Athletic
Plymouth Argyle
October 24
12:00
Exeter City
Scunthorpe United
14:00
Barrow
Walsall
14:00
Bradford City
Newport County
14:00
Cambridge United
Bolton Wanderers
14:00
Cheltenham Town
Mansfield Town
14:00
Colchester United
Harrogate
14:00
Grimsby Town
Carlisle United
14:00
Morecambe
Forest Green Rovers
14:00
Oldham Athletic
Port Vale
14:00
Salford City
Crawley Town
14:00
Stevenage
Leyton Orient
14:00
Tranmere Rovers
Southend United
October 24
11:00
Osasuna
Athletic Bilbao
14:00
Barcelona
Real Madrid
16:30
Sevilla
Eibar
19:00
Atletico Madrid
Real Betis
October 24
13:30
Bayern Munich
Eintracht Frankfurt
13:30
Mainz 05
Borussia Moenchengladbach
13:30
RasenBallsport Leipzig
Hertha Berlin
13:30
Union Berlin
Freiburg
16:30
Borussia Dortmund
Schalke 04
October 24
13:00
Atalanta
Sampdoria
16:00
Genoa
Inter
18:45
Lazio
Bologna
October 24
15:00
Lorient
Marseille
19:00
Paris Saint-Germain
Dijon
October 24
14:30
VVV-Venlo
Ajax
16:45
FC Utrecht
FC Twente
18:00
PEC Zwolle
Willem II
19:00
SC Heerenveen
FC Emmen
October 24
14:30
Nacional
Pacos de Ferreira
17:00
Santa Clara
Sporting CP
19:30
FC Porto
Gil Vicente
October 24
14:15
Eupen
KV Mechelen
16:30
Cercle Brugge
Royal Excel Mouscron
18:45
Oud-Heverlee
Club Brugge
October 24
Canc.
Waasland-Beveren
Lommel
18:45
RWD Molenbeek
Lierse Kempenzonen
October 24
10:30
Ankaragucu
Hatayspor
13:00
Gaziantep FK
Konyaspor
16:00
Erzurum BB
Galatasaray
16:00
Istanbul Basaksehir
Antalyaspor
October 24
00:30
Nashville SC
New England Revolution
19:30
Inter Miami CF
Orlando City
19:30
Seattle Sounders FC
Portland Timbers
20:00
Atlanta United
DC United
23:30
Chicago Fire
New York Red Bulls
23:30
FC Cincinnati
Minnesota United
23:30
New York City FC
Montreal Impact
23:30
Philadelphia Union
Toronto FC
October 24
14:00
Kilmarnock
Hibernian
14:00
Motherwell
Ross County
14:00
St. Johnstone
Dundee United
14:00
St. Mirren
Hamilton Academical
11:35
Jiangsu Suning FC
Chongqing Lifan
07:30
Guangzhou R&F F.C.
Qingdao Huanghai
October 24
20:00
Bragantino
Goias
22:00
Ceara
Coritiba
October 24
11:00
Dinamo Moscow
PFC Sochi
13:30
Zenit St. Petersburg
Rubin Kazan
16:00
FC Krasnodar
Spartak Moscow
16:00
Lokomotiv Moscow
FC Rotor Volgograd
October 24
12:00
AC Reggiana
Cittadella
12:00
Monza
Chievo Verona
12:00
Pordenone Calcio
Reggina
12:00
SPAL
L.R. Vicenza Virtus
12:00
Salernitana
Ascoli Calcio 1898 FC
12:00
Virtus Entella
Venezia
14:00
Pescara
Frosinone
October 24
13:00
Caen
Guingamp
17:00
Auxerre
Chambly
17:00
Chateauroux
Paris FC
17:00
Clermont Foot
AC Ajaccio
17:00
Dunkerque
Le Havre
17:00
Grenoble
Nancy
17:00
Pau
Niort
17:00
Toulouse
Rodez
17:00
Troyes
Valenciennes
October 24
16:15
Cartagena
Las Palmas
16:15
Logrones
Lugo
18:30
Almeria
Fuenlabrada
18:30
Castellon
Girona
October 24
11:00
Darmstadt
St. Pauli
11:00
Hamburger SV
Wuerzburger Kickers
11:00
Hannover 96
Fortuna Duesseldorf
11:00
Holstein Kiel
Greuther Fuerth
October 24
10:00
Vizela
Academica
14:00
Cova da Piedade
Leixoes
14:00
FC Porto B
Chaves
14:00
Vilafranquense
Casa Pia
16:00
Benfica B
Academico Viseu
October 24
10:30
Umraniyespor
? - ?
Altinordu
16:00
Samsunspor
? - ?
Keciorengucu
October 24
14:00
Alloa Athletic
Dunfermline Athletic
14:00
Dundee FC
Greenock Morton
14:00
Inverness CT
Ayr United
14:00
Queen of South
Raith Rovers
October 24
Postp.
Banik Ostrava
? - ?
Slovacko
Postp.
Mlada Boleslav
? - ?
Pardubice
Postp.
SK Sigma Olomouc
? - ?
Karvina
Postp.
FC Fastav Zlin
? - ?
Viktoria Plzen
October 24
Postp.
FK Slavoj Vysehrad
? - ?
Trinec
Postp.
MFK Chrudim
? - ?
SK Prostejov
October 24
16:00
Broendby IF
FC Midtjylland
October 24
11:15
Hobro
Esbjerg fB
12:00
Fredericia
? - ?
Skive
13:00
Vendsyssel FF
? - ?
HB Koege
14:00
FC Helsingoer
? - ?
Kolding IF
October 24
14:00
Dumbarton
Clyde
14:00
East Fife
Montrose
14:00
Falkirk
Forfar Athletic
14:00
Partick Thistle
Airdrieonians
14:00
Peterhead
Cove Rangers
October 24
14:00
Annan Athletic
Stranraer
14:00
Edinburgh City
Cowdenbeath
14:00
Elgin City
Brechin City
14:00
Queen's Park
Albion Rovers
14:00
Stenhousemuir
Stirling Albion
October 24
16:00
Start
Sandefjord
18:30
Brann
Stabaek
October 24
12:00
Aasane
KFUM
12:00
Stroemmen
Raufoss
13:30
Hamarkameratene
Sogndal
13:30
Jerv
Oeygarden FK
13:30
Kongsvinger
Ranheim
13:30
Stjoerdals Blink
Tromsoe
13:30
Ull/Kisa
Grorud
October 24
13:00
Djurgaarden
Sirius
13:00
Haecken
Mjaellby
October 24
15:30
Halmstads BK
Vaesteraas SK
15:30
Orgryte
Oesters IF
October 24
11:00
Desna
Olimpik Donetsk
14:00
Dynamo Kyiv
FC Olexandriya
14:00
Vorskla
Shakhtar Donetsk
16:30
FC Lviv
SC Dnipro-1
16:00
Serbia
? - ?
Kazakhstan
19:00
El Zamalek
Raja Casablanca
October 24
15:00
Pyunik
? - ?
FC Noah
October 24
13:00 Limited coverage
Ararat Armenia II
? - ?
Ararat II
13:00 Limited coverage
Noravank
? - ?
Alashkert FC II
13:00 Limited coverage
Pyunik II
? - ?
Lernayin A.
13:00 Limited coverage
Sevan
? - ?
West Armenia
13:00 Limited coverage
Shirak II
? - ?
BKMA
06:00 Limited coverage
Edgeworth Eagles
? - ?
Broadmeadow Magic
October 24
08:30 Limited coverage
Brisbane Strikers
? - ?
Redlands United
09:00 Limited coverage
Eastern Suburbs
? - ?
Gold Coast Knights
09:00 Limited coverage
Lions FC
? - ?
Brisbane City
October 24
04:00 Limited coverage
Croydon Kings
? - ?
Campbelltown City
04:30 Limited coverage
Adelaide City
? - ?
North Eastern Metro Stars
04:30 Limited coverage
Cumberland United
? - ?
Adelaide Comets
04:30 Limited coverage
Modbury Jets
? - ?
Adelaide United Youth
October 24
03:00 Limited coverage
South Hobart
? - ?
Riverside Olympic
03:30 Limited coverage
Glenorchy Knights
? - ?
Devonport City
05:30 Limited coverage
Clarence Zebras
? - ?
Launceston City
05:30 Limited coverage
Kingborough Lions
? - ?
Olympia FC Warriors
06:00 Limited coverage
Albany Creek
? - ?
Taringa Rovers
08:00 Limited coverage
St George Willawong FC
? - ?
Grange Thistle
07:00 Limited coverage
Bayside United
? - ?
Brisbane Knights
08:00 Limited coverage
Caboolture FC
? - ?
North Star FC
08:00 Limited coverage
The Gap
? - ?
Acacia Ridge FC
06:30 Limited coverage
Rochedale Rovers
? - ?
Logan Lightning
06:30 Limited coverage
Southside Eagles
? - ?
Holland Park Hawks
08:00 Limited coverage
SWQ Thunder
? - ?
Wolves FC
08:30 Limited coverage
Souths United
? - ?
Sunshine Coast
09:00 Limited coverage
Mitchelton
? - ?
Ipswich Knights
October 24
15:00
Altach
Admira Moedling
15:00
Austria Wien
Salzburg
15:00
Ried
Sturm Graz
October 24
13:30
SV Stripfing
? - ?
FC Mauerwerk
14:00
SC Wiener Viktoria
? - ?
ASV Drassburg
12:00
Reichenau
? - ?
SC Imst
13:30
FC Lauterach
? - ?
FC Wolfurt
14:00 Limited coverage
Hohenems
? - ?
Rotenberg
14:00
Rankweil
? - ?
SW Bregenz
October 24
10:00
FK Qabala
? - ?
Sabail
12:00
Keshla
? - ?
FK Neftchi
October 24
11:30
FK Gorodeya
Smolevichy
13:30
BATE Borisov
FK Vitebsk
15:30
Dinamo Minsk
Belshina Bobruisk
October 24
12:00
FC Smorgon
? - ?
Gomel
12:30
FC Oshmyany
? - ?
Khimik Svetlogorsk
13:00 Limited coverage
Energetik-BGU Reserves
? - ?
Shakhtyor Soligorsk Reserves
13:00 Limited coverage
Neman Grodno Reserves
? - ?
Slavia Mozyr Reserves
13:00 Limited coverage
Rukh Brest Reserves
? - ?
Isloch Reserves
16:00 Limited coverage
KFC Mandel United
? - ?
Sint-Eloois-Winkel
17:30 Limited coverage
Dessel
? - ?
URSL Vise
17:30 Limited coverage
Thes Sport
? - ?
KSK Heist
18:00 Limited coverage
FCV Dender EH
? - ?
Royal Knokke FC
Canc.
Roeselare
? - ?
Rupel Boom
12:30
FK Mladost Doboj Kakanj
? - ?
Borac Banja Luka
12:30
FK Sarajevo
? - ?
FK Krupa
12:30
FK Tuzla City
? - ?
Siroki Brijeg
12:30
FK Velez Mostar
? - ?
Zeljeznicar
12:30
Olimpik Sarajevo
? - ?
Zrinjski Mostar
12:30
Radnik Bijeljina
? - ?
Sloboda Tuzla
12:30 Limited coverage
Drina Zvornik
? - ?
Tekstilac Derventa
12:30 Limited coverage
FK Modrica
? - ?
FK Leotar
12:30 Limited coverage
FK Zvijezda 09
? - ?
FK Borac Kozarska Dubica
12:30 Limited coverage
Rudar Prijedor
? - ?
Kozara
12:30 Limited coverage
Slavija Sarajevo
? - ?
Sloga Doboj
12:30 Limited coverage
Sloboda Novi Grad
? - ?
FK Podrinje
12:30 Limited coverage
Sutjeska
? - ?
FK Jedinstvo Brcko
12:30 Limited coverage
Zeljeznicar Banja Luka
? - ?
FK Ljubic Prnjavor
12:30 Limited coverage
Buducnost
? - ?
Capljina
12:30 Limited coverage
FK Zvijezda
? - ?
Igman Konjic
12:30 Limited coverage
Jedinstvo Bihac
? - ?
Posusje
12:30 Limited coverage
NK Bratstvo
? - ?
Radnik Hadzici
12:30 Limited coverage
Orasje
? - ?
NK Vis Simm-Bau
12:30 Limited coverage
Slaven Zivinice
? - ?
Travnik
October 24
00:30
Chapecoense AF
? - ?
Operario Ferroviario
19:00
CRB
? - ?
Ponte Preta
21:30
Sampaio Correa
? - ?
Cuiaba
October 24
20:00 Limited coverage
Manaus FC
? - ?
EC Jacuipense
20:00 Limited coverage
Treze
? - ?
Paysandu
22:00 Limited coverage
Remo
? - ?
Imperatriz
18:00 Limited coverage
EC Sao Bernardo SP
? - ?
Batatais FC SP
20:30 Limited coverage
EC Noroeste SP
? - ?
Nacional SP
14:00 Limited coverage
Santos FC SP
? - ?
CA Juventus SP
17:00 Limited coverage
SC Corinthians SP
? - ?
Nacional AC SP
October 24
14:45
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
Lokomotiv Plovdiv
17:15
Levski Sofia
Cherno More Varna
October 24
Canc.
Minyor Pernik
? - ?
Vitosha Bistritsa
Canc.
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Dunav Ruse
October 24
Postp.
Angkor Tiger FC
? - ?
National Police Commissary
Postp.
Electricite du Cambodge
? - ?
National Defense Ministry FC
Postp.
Visakha FC
? - ?
Nagaworld FC
08:30 Limited coverage
Angkor Tiger FC
? - ?
Soltilo Angkor FC
08:30 Limited coverage
Bati Academy U18
? - ?
Electricite du Cambodge
08:30 Limited coverage
Kirivong Soksen Chey
? - ?
Asia Euro United FC
21:00
Once Caldas
? - ?
CD Jaguares
23:05
Tolima
? - ?
La Equidad
20:00
Grecia
? - ?
Club Sport Herediano
20:00 Limited coverage
Guanacasteca
? - ?
AD Municipal Liberia
20:00 Limited coverage
Marineros de Puntarenas
? - ?
Puntarenas FC
20:00 Limited coverage
AD Cofutpa
? - ?
Deportiva Carmelita
20:00 Limited coverage
Juventud Escazucena
? - ?
Cariari
20:00 Limited coverage
Santa Ana
? - ?
Municipal San Ramon
20:00 Limited coverage
AD Aserri
? - ?
CS Uruguay
20:00 Limited coverage
Futbol Consultants
? - ?
Barrio Mexico
20:00 Limited coverage
Puerto Golfito
? - ?
Turrialba
October 24
13:00
NK Istra 1961
? - ?
Osijek
15:05
NK Lokomotiva
? - ?
Hajduk Split
October 24
13:00 Limited coverage
Hajduk Split B
? - ?
NK Hrvatski Dragovoljac
13:00 Limited coverage
NK Kustosija
? - ?
Medimurje
13:00 Limited coverage
Opatija
? - ?
NK Dugopolje
13:00 Limited coverage
Rudes
? - ?
Cibalia
13:00 Limited coverage
Solin
? - ?
Dubrava Zagreb
October 24
13:00
Apollon Limassol
Nea Salamis
15:30
Ermis Aradippou
AEK Larnaca
October 24
11:30 Limited coverage
AEZ Zakakiou
? - ?
Akritas Chlorakas
11:30 Limited coverage
ASIL Lysi
? - ?
PAEEK
11:30 Limited coverage
Achyronas Liopetriou
? - ?
PO Xylotympou 2006
11:30 Limited coverage
E.N.TH.O.I. Lakatamias
? - ?
Aris Limassol
11:30 Limited coverage
Kouris Erimis
? - ?
Onisilos Sotira
11:30 Limited coverage
Omonia Aradippou
? - ?
Anagennisi Deryneia
11:30 Limited coverage
Omonia Psevda
? - ?
Othellos Athienou
11:00
FC Sydvest 05
? - ?
Brabrand
11:00
Oure FA
? - ?
Dalum
12:00
Aarhus Fremad
? - ?
B 93
12:00
Jammerbugt FC
? - ?
Holbaek
12:00
Middelfart
? - ?
Holstebro
12:00
Naesby
? - ?
Frem
12:30
VSK Aarhus
? - ?
Thisted
11:00
Vanloese
? - ?
Nykoebing FC
11:30
KFUM Roskilde
? - ?
Hilleroed
11:00 Limited coverage
Karlslunde IF
? - ?
Ballerup-Skovlunde
12:00 Limited coverage
Ishoej IF
? - ?
Fremad Valby
12:00 Limited coverage
KFUM Roskilde
? - ?
Frederikssund IK
12:00 Limited coverage
Koege Nord FC
? - ?
BK Union
12:00 Limited coverage
Taarnby FF
? - ?
Avedoere
10:00 Limited coverage
B 1908
? - ?
Taastrup FC
10:00 Limited coverage
GVI
? - ?
Roskilde Boldklub
11:00 Limited coverage
Alleroed FK
? - ?
Greve
11:00 Limited coverage
Ledoeje-Smoerum Fodbold
? - ?
Skjold Birkeroed
12:00 Limited coverage
Herlev
? - ?
Otterup
11:00 Limited coverage
OKS
? - ?
Tarup-Paarup
11:30 Limited coverage
Hedensted
? - ?
Varde
12:00 Limited coverage
Marienlyst
? - ?
Ringkoebing
12:00 Limited coverage
Odder IGF
? - ?
B 1913
11:00 Limited coverage
VRI
? - ?
IF Skjold Saeby
11:15 Limited coverage
IF Lyseng
? - ?
FC Djursland
12:00 Limited coverage
Aarhus Fremad II
? - ?
Noerresundby
12:00 Limited coverage
Herning Fremad
? - ?
Kjellerup
10:00 Limited coverage
Naesby BK
? - ?
Sundby
12:00 Limited coverage
B93
? - ?
Herlufsholm
14:30 Limited coverage
Odense Q
? - ?
JAI Aarhus
00:00
Universidad Catolica
? - ?
Deportivo Cuenca
20:30
Emelec
? - ?
CSD Macara
23:00
Tecnico Universitario
? - ?
Delfin
21:30
CD Sonsonate
? - ?
Isidro Metapan
Postp.
Alfreton Town
? - ?
AFC Fylde
14:00
Blyth Spartans
? - ?
Southport
14:00
Boston United
? - ?
Telford
Postp.
Brackley Town
? - ?
Spennymoor Town FC
14:00
Chorley
? - ?
Kidderminster Harriers
14:00
Farsley Celtic AFC
? - ?
Leamington
14:00
Gateshead FC
? - ?
Gloucester City
14:00
Hereford
? - ?
York City
14:00
Kettering Town FC
? - ?
Bradford PA
Postp.
Kettering Town FC
? - ?
Guiseley
Postp.
Bath City
? - ?
Dulwich Hamlet
14:00
Chelmsford
? - ?
Maidstone
Postp.
Chippenham Town
? - ?
Dartford
Postp.
Dorking Wanderers
? - ?
Oxford City
14:00
Ebbsfleet United
? - ?
Hungerford Town
Postp.
Havant and Waterlooville
? - ?
Slough Town
Postp.
Hemel Hempstead
? - ?
Billericay
Postp.
Tonbridge Angels
? - ?
Braintree Town
Postp.
Welling United
? - ?
St.Albans
14:00
Bamber Bridge
? - ?
Buxton
Postp.
Lancaster City
? - ?
South Shields
14:00
Lancaster City
? - ?
Warrington Town
14:00
Matlock Town
? - ?
Scarborough Athletic
14:00
Mickleover Sports
? - ?
Grantham Town
14:00
Morpeth Town FC
? - ?
Ashton United
Postp.
Nantwich Town
? - ?
Hyde United
14:00
Radcliffe
? - ?
Gainsborough
Postp.
Stafford Rangers
? - ?
Warrington Town
14:00
Stalybridge
? - ?
Basford United
Postp.
Whitby
? - ?
FC United of Manchester
14:00
Witton Albion
? - ?
Atherton Collieries
14:00
Alvechurch
? - ?
Needham Market
14:00
Bromsgrove Sporting
? - ?
Hitchin Town
14:00
Coalville Town
? - ?
AFC Rushden & Diamonds
Postp.
Leiston
? - ?
Barwell FC
14:00
Lowestoft Town
? - ?
Stratford Town
14:00
Peterborough Sports
? - ?
St. Ives Town FC
14:00
Redditch United
? - ?
Nuneaton Borough FC
14:00
Royston Town
? - ?
Hednesford
14:00
Rushall Olympic
? - ?
Kings Langley FC
14:00
Tamworth
? - ?
Biggleswade Town
Postp.
Chesham United
? - ?
Taunton Town
14:00
Dorchester Town
? - ?
Salisbury
14:00
Farnborough
? - ?
Beaconsfield Town
Canc.
Gosport Borough
? - ?
Merthyr Town
14:00
Swindon Supermarine
? - ?
Truro City
14:00
Tiverton
? - ?
Walton Casuals
14:00
Yate Town
? - ?
Poole Town FC
October 24
Postp.
Bishop's Stortford
? - ?
Bowers & Pitsea
14:00
Bognor Regis Town
? - ?
Margate
14:00
Brightlingsea Regent
? - ?
Folkestone Invicta
14:00
Carshalton Athletic
? - ?
Enfield Town
14:00
Cheshunt
? - ?
Kingstonian
14:00
Corinthian Casuals
? - ?
Leatherhead
14:00
East Thurrock United
? - ?
Worthing
14:00
Hornchurch
? - ?
Horsham
14:00
Merstham
? - ?
Potters Bar Town
14:00 Limited coverage
AFC Fylde
? - ?
Altrincham
14:00 Limited coverage
Aldershot Town
? - ?
Woking
14:00 Limited coverage
Banbury United
? - ?
Bury Town
14:00 Limited coverage
Bath City
? - ?
Havant and Waterlooville
14:00 Limited coverage
Boreham Wood
? - ?
Wimborne Town
14:00 Limited coverage
Brackley Town
? - ?
Marske United
14:00 Limited coverage
Canvey
? - ?
Cray Wanderers
14:00 Limited coverage
Chester FC
? - ?
Marine
14:00 Limited coverage
Concord Rangers
? - ?
Chippenham Town
14:00 Limited coverage
Dagenham & Redbridge
? - ?
Hartley Wintney
14:00 Limited coverage
Darlington
? - ?
Cambridge City
14:00 Limited coverage
Eastbourne Borough
? - ?
Dulwich Hamlet
14:00 Limited coverage
Eastleigh
? - ?
Weston Super Mare
14:00 Limited coverage
FC United of Manchester
? - ?
Guiseley
14:00 Limited coverage
Hemel Hempstead
? - ?
Hampton & Richmond
14:00 Limited coverage
Ilkeston FC
? - ?
Hartlepool United
14:00 Limited coverage
King's Lynn Town
? - ?
Notts County
14:00 Limited coverage
Leiston
? - ?
Barnet
14:00 Limited coverage
Maidenhead United
? - ?
Cray Valley Paper Mills
14:00 Limited coverage
Maldon & Tiptree
? - ?
Haringey Borough
14:00 Limited coverage
Sholing
? - ?
Torquay United
14:00 Limited coverage
Solihull Moors
? - ?
Wrexham
14:00 Limited coverage
South Shields
? - ?
FC Halifax Town
14:00 Limited coverage
Stafford Rangers
? - ?
Skelmersdale United
14:00 Limited coverage
Stockport County
? - ?
Chesterfield
14:00 Limited coverage
Sutton United
? - ?
Bromley
14:00 Limited coverage
Tonbridge Angels
? - ?
Taunton Town
14:00 Limited coverage
Wealdstone
? - ?
Hayes & Yeading United
14:00 Limited coverage
Weymouth
? - ?
Oxford City
14:00 Limited coverage
Yeovil Town
? - ?
Dover
10:00
Brighton & Hove Albion U18
? - ?
West Ham United U18
10:00
Everton U18
? - ?
Liverpool U18
10:30
Tottenham Hotspur U18
? - ?
Reading U18
11:00
Aston Villa U18
? - ?
Fulham U18
11:00
Blackburn Rovers U18
? - ?
Middlesbrough U18
11:00
Chelsea U18
? - ?
Norwich City U18
11:00
Crystal Palace U18
? - ?
Leicester City U18
11:00
Derby County U18
? - ?
Manchester United U18
11:00
West Bromwich Albion U18
? - ?
Arsenal U18
12:00
Sunderland U18
? - ?
Burnley U18
13:00
Leeds United U18
? - ?
Wolverhampton Wanderers U18
13:00
Newcastle United U18
? - ?
Manchester City U18
12:00
Liverpool U23
? - ?
Chelsea U23
12:00
Manchester City U23
? - ?
Arsenal U23
October 24
Canc.
FC Kuressaare
? - ?
Nomme JK Kalju
10:00
TJK Legion
? - ?
Talinna Kalev
Canc.
Talinna Kalev
? - ?
Tulevik Viljandi
10:00
Tulevik Viljandi
? - ?
Tammeka
Canc.
Narva Trans
? - ?
Paide Linnameeskond
October 24
Canc.
Flora Tallinn U21
? - ?
Parnu JK Vaprus
Canc.
Nomme United
? - ?
FCI Levadia U21
10:00 Limited coverage
Nomme United
? - ?
Flora Tallinn U21
Canc.
Paernu Jalgpalliklubi
? - ?
Tammeka U21
Canc.
Vaendra JK Vaprus
? - ?
FC Kohtla-Jaerve
13:00
AB Argir
HB Torshavn
18:00
NSI Runavik
Vikingur
October 24
12:00 Limited coverage
AB Argir II
? - ?
HB Torshavn II
12:00 Limited coverage
B36 Torshavn II
? - ?
B68 Toftir
12:00 Limited coverage
FC Hoyvik
? - ?
Ki Klaksvik II
12:00 Limited coverage
NSI Runavik II
? - ?
B71 Sandur
12:00 Limited coverage
Vikingur Gota II
? - ?
07 Vestur Sorvagur
October 24
10:00 Limited coverage
EB/Streymur II
? - ?
B68 Toftir II
10:00 Limited coverage
FC Suduroy
? - ?
Vikingur III
10:00 Limited coverage
Klaksvik III
? - ?
Undrid FF
10:00 Limited coverage
NSI Runavik III
? - ?
Skala II
10:00 Limited coverage
Royn
? - ?
TB Tvoeroyri II
October 24
11:00
AC Kajaani
? - ?
SJK Akatemia
11:00
AC Oulu
? - ?
Mikkelin Palloilijat
11:00
KPV
? - ?
Musan Salama
14:00
FF Jaro
? - ?
FC KTP
14:00
MYPA
? - ?
EIF
October 24
11:00
FC Reipas
? - ?
FC Kiffen
11:00
FC Viikingit
? - ?
PK Keski-Uusimaa
11:00
NJS
? - ?
JaePS
11:00
PEPO Lappeenranta
? - ?
PK-35 Helsinki
October 24
11:00
Espoo
? - ?
FC Jazz
11:00
Ilves II
? - ?
Pargas IF
11:00
KaaPo
? - ?
Hjs Akatemia
11:00
TPV Tampere
? - ?
Atlantis
13:00
Klubi 04
? - ?
Pallo-Iirot
October 24
11:00
JIPPO
? - ?
PS Kemi
11:00
RoPS II
? - ?
JJK
16:00 Limited coverage
Blois
? - ?
Rouen
16:00 Limited coverage
C Chartres Football
? - ?
Lorient B
16:00 Limited coverage
Caen B
? - ?
Plabennec
16:00 Limited coverage
FC Fleury 91
? - ?
Voltigeurs de Chateaubriant
16:00 Limited coverage
Guingamp B
? - ?
Versailles
16:00 Limited coverage
Poissy
? - ?
Sainte Genevieve
16:00 Limited coverage
St-Pryve St-Hilaire
? - ?
Vannes
16:00 Limited coverage
St. Malo
? - ?
US Granvillaise
14:00 Limited coverage
Schiltigheim
? - ?
ASM Belfort
15:00 Limited coverage
St Maur Lusitanos
? - ?
Lens B
16:00 Limited coverage
Auxerre B
? - ?
GFC Ajaccio
16:00 Limited coverage
Bobigny
? - ?
Metz B
16:00 Limited coverage
Reims B
? - ?
Beauvais
16:00 Limited coverage
Saint-Quentin
? - ?
Entente SSG
16:30 Limited coverage
Gobelins
? - ?
FCSR Haguenau
14:00 Limited coverage
Lyon B
? - ?
Andrezieux
15:00 Limited coverage
St. Priest
? - ?
Louhans Cuiseaux
16:00 Limited coverage
Etoile Frejus Saint-Raphael
? - ?
RC Grasse
16:00 Limited coverage
Hyeres
? - ?
Monaco B
16:00 Limited coverage
Jura Sud
? - ?
Martigues
16:00 Limited coverage
Marignane/Gignac FC
? - ?
Rumilly Albanai
16:00 Limited coverage
Marseille B
? - ?
Aubagne
16:00 Limited coverage
Monts d'Or Azergues
? - ?
SC Toulon
14:00 Limited coverage
Nantes B
? - ?
Chamalieres
16:00 Limited coverage
Angers B
? - ?
Bourges 18
16:00 Limited coverage
Bourges Foot
? - ?
Le Puy
16:00 Limited coverage
US Colomiers
? - ?
AS Beziers
16:30 Limited coverage
Moulins Yzeure
? - ?
Trelissac
17:00 Limited coverage
Stade Montois
? - ?
Les Herbiers
Canc.
Dila Gori
? - ?
Chikhura
Canc.
Lokomotivi Tbilisi
? - ?
Dinamo Tbilisi
Canc.
Saburtalo
? - ?
Dinamo Batumi
Canc.
Samtredia
? - ?
FC Telavi
Canc.
Torpedo Kutaisi
? - ?
Merani
October 24
12:00
Duisburg
KFC Uerdingen
12:00
Hansa Rostock
Viktoria Koeln 1904
12:00
Ingolstadt
Dynamo Dresden
12:00
Luebeck
Hallescher FC
12:00
Magdeburg
Wehen
12:00
Meppen
Kaiserslautern
12:00
Burghausen
? - ?
VfR Garching
12:00
FC Schweinfurt
? - ?
SV Schalding-Heining
12:00
Greuther Fuerth II
? - ?
FC Memmingen
12:00
SV Heimstetten
? - ?
1860 Rosenheim
12:00
SpVgg Bayreuth
? - ?
Nuernberg II
12:00
TSV Aubstadt
? - ?
TSV Buchbach
12:00
TSV Rain/Lech
? - ?
Viktoria Aschaffenburg
Canc.
Tuerkguecue Muenchen
? - ?
FV Illertissen
12:00
VfB Eichstaett
? - ?
Augsburg II
11:30
SC Weiche Flensburg
? - ?
Altonaer FC 93
12:00
Heider SV
? - ?
Teutonia Ottensen
11:00
Wolfsburg II
? - ?
Werder Bremen II
11:30
BSG Chemie Leipzig
? - ?
Bischofswerdaer FV
11:30
Energie Cottbus
? - ?
Berliner AK 07
11:30
VfB Auerbach
? - ?
Germania Halberstadt
12:00
Bayern Alzenau
? - ?
TSV Steinbach
12:00
Eintracht Stadtallendorf
? - ?
Bahlinger SC
12:00
Elversberg
? - ?
FCA Walldorf
12:00
FC Giessen
? - ?
Hoffenheim II
12:00
Hessen Kassel
? - ?
Mainz 05 II
12:00
Homburg
? - ?
Aalen
12:00
TSV Schott Mainz
? - ?
Sonnenhof Grossaspach
12:00
Ulm
? - ?
TSG Balingen
12:30
VfB Stuttgart II
? - ?
Kickers Offenbach
October 24
12:00
Alemannia Aachen
? - ?
Bergisch Gladbach
12:00
Bonner SC
? - ?
Preussen Muenster
12:00
RW Ahlen
? - ?
Lippstadt
12:00
RW Essen
? - ?
Oberhausen
12:00
SC Wiedenbrueck
? - ?
Borussia Moenchengladbach II
12:00
Sportfreunde Lotte
? - ?
Schalke 04 II
12:00
Wuppertal
? - ?
SV Straelen
14:00
FC Koeln II
? - ?
SV Roedinghausen
October 24
14:00 Limited coverage
Mons Calpe SC
? - ?
St Joseph's
16:15 Limited coverage
Lions Gibraltar
? - ?
Glacis United
October 24
15:15
AE Larissa
Aris Thessaloniki FC
Postp.
PAOK Thessaloniki FC
? - ?
Olympiacos
17:30
Panathinaikos
NFC Volos
17:00
Deportivo Malacateco
? - ?
Club Xelaju
19:05
Sanarate
? - ?
Coban Imperial
21:10
CSD Municipal
? - ?
Deportivo Achuapa
21:00
Lobos UPNFM
? - ?
CD Real Sociedad
23:00
CD Vida
? - ?
Honduras Progreso
October 24
12:45
MTK Budapest
Varda SE
15:00
Paksi SE
Budapest Honved
17:30
Ferencvaros
Ujpest
October 24
13:00
Breidablik
Vikingur Reykjavik
13:00
Fjoelnir
HK Kopavogs
13:00
Fylkir
IA Akranes
13:00
KA Akureyri
Valur
October 24
16:00
Sligo Rovers
Cork City
18:30
Bohemian FC
Finn Harps
October 24
14:00
Bray Wanderers
? - ?
Galway United FC
14:00
Drogheda United
? - ?
Wexford FC
October 24
Postp.
Bnei Sakhnin
? - ?
Maccabi Tel Aviv
Postp.
Bnei Yehuda Tel Aviv
? - ?
Beitar Jerusalem
Postp.
Hapoel Beer Sheva
? - ?
Hapoel Kfar Saba
Postp.
Hapoel Tel Aviv
? - ?
Hapoel Hadera
Postp.
Maccabi Haifa
? - ?
FC Ashdod
Postp.
Maccabi Netanya
? - ?
Hapoel Haifa
Postp.
Maccabi Petach Tikva
? - ?
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
October 24
13:00
Carpi
? - ?
R.C. Cesena
October 24
18:45
Virtus Francavilla
? - ?
Potenza
09:00 Limited coverage
Juventus Primavera
? - ?
Sampdoria Primavera
11:00 Limited coverage
AC Milan Primavera
? - ?
Sassuolo Primavera
13:00 Limited coverage
Empoli Primavera
? - ?
Fiorentina Primavera
13:00 Limited coverage
Lazio Primavera
? - ?
Roma Primavera
13:00 Limited coverage
SPAL 2013 Primavera
? - ?
Ascoli Calcio 1898 FC Primavera
October 24
05:00
Consadole Sapporo
Yokohama FC
05:00
Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima
05:00
Nagoya Grampus Eight
Vegalta Sendai
06:00
FC Tokyo
Yokohama F.Marinos
07:00
Gamba Osaka
Kashiwa Reysol
08:00
Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka
October 24
05:00
Montedio Yamagata
Tokyo Verdy
05:00
Zweigen Kanazawa
Fagiano Okayama FC
October 24
05:00 Limited coverage
Kataller Toyama
? - ?
YSCC
October 24
15:00
Al-Ahly
? - ?
Al-Salt
October 24
Postp.
Okzhetpes Kokshetau
? - ?
Tobol Kostanay
Postp.
Shakhter Karagandy
? - ?
Zhetysu Taldykorgan
Postp.
Taraz
? - ?
Kaspyi Aktau
October 24
14:35 Limited coverage
Al Yarmouk Kuwait
? - ?
Al Fahaheel
14:35 Limited coverage
Al-Arabi
? - ?
Burgan SC
16:50 Limited coverage
Al-Salibikhaet
? - ?
Al-Salmiyah
16:50 Limited coverage
Al-Tadhamon
? - ?
Al-Jahra
October 24
11:00 Limited coverage
FK Auda
? - ?
FK Smiltene
October 24
12:30 Limited coverage
Al-Safa
? - ?
Al Akhaa Al Ahli
12:30 Limited coverage
Shabab Al Sahel
? - ?
Tadamon Sour
October 24
13:00
Senglea Athletic
? - ?
Tarxien Rainbows
17:15
Gzira United
? - ?
Zejtun Corinthians FC
October 24
Postp.
Qrendi
? - ?
Marsaxlokk FC
17:15 Limited coverage
Fgura United
? - ?
Mqabba
October 24
00:30
Puebla
Leon
22:00
Queretaro FC
Necaxa
01:00 Limited coverage
Alacranes de Durango
? - ?
Cimarrones de Sonora II
17:00 Limited coverage
Atletico de San Luis II
? - ?
Mineros de Fresnillo
22:00 Limited coverage
Mazorqueros FC
? - ?
Colima FC
20:00 Limited coverage
Pioneros de Cancun
? - ?
Ciervos
17:00
Tapatio
? - ?
Tlaxcala F.C.
14:00 Limited coverage
Queretaro
? - ?
Necaxa
15:30 Limited coverage
Tigres
? - ?
FC Juarez U20
16:00 Limited coverage
America Mexico
? - ?
Atlas
October 24
Postp.
Codru
? - ?
FC Milsami Orhei
Postp.
FC Sheriff
? - ?
FC Floresti
October 24
12:00 Limited coverage
CS Drochia
? - ?
FC Zaria Balti
12:00 Limited coverage
FC Granicerul
? - ?
FC Cahul 2005
12:00 Limited coverage
FC Sireti
? - ?
Real Succes
12:00 Limited coverage
FC Tighina
? - ?
FC Falesti
14:00
Carrick Rangers
? - ?
Larne
14:00
Dungannon Swifts
? - ?
Warrenpoint Town
14:00
Glentoran
? - ?
Glenavon
14:00
Portadown
? - ?
Coleraine
16:30
Ballymena United
? - ?
Linfield
12:30
Shkupi
? - ?
FK Sileks
12:30 Limited coverage
FK Bregalnica Stip
? - ?
FK Rosoman 83
12:30 Limited coverage
FK Sloga 1934 Vinica
? - ?
Pobeda
12:30 Limited coverage
GFK Tikves Kavadarci
? - ?
FK Sasa
12:30 Limited coverage
Kozhuf Gevgjelija
? - ?
FK Pehchevo
12:30 Limited coverage
Osogovo
? - ?
Plachkovica
12:30 Limited coverage
FK Skopje
? - ?
Korab
12:30 Limited coverage
Kadino
? - ?
KF Gostivari
12:30 Limited coverage
Ohrid
? - ?
FK Labunishta
12:30 Limited coverage
Vardari Forino
? - ?
Veleshta
12:30 Limited coverage
Vlazrimi 77
? - ?
Drita
14:00
Skeid
? - ?
Kvik Halden
15:00
Tromsdalen
? - ?
Hoedd
12:00
Flekkeroey
? - ?
Egersund
12:00
Vard Haugesund
? - ?
Bryne
14:00
Asker
? - ?
Sotra Sportsklubb
21:00
Luqueno
? - ?
Club River Plate
23:15
Guairena
? - ?
Olimpia
October 24
13:00
Wisla Krakow
Podbeskidzie Bielsko-Biala
15:30
Slask Wroclaw
Jagiellonia Bialystok
18:00
Pogon Szczecin
Legia Warszawa
October 24
10:40
Korona Kielce
? - ?
Stomil Olsztyn
16:00
Radomiak Radom
? - ?
LKS Lodz
October 24
11:00
Garbarnia
? - ?
Hutnik Krakow
12:30
SKRA Czestochowa
? - ?
GKS Katowice
13:00
Blekitni Stargard
? - ?
Lech Poznan ll
15:00
Motor Lublin
? - ?
Bytovia Bytow
15:00
Olimpia Elblag
? - ?
Polkowice
16:00
KKS 1925 Kalisz
? - ?
Stal Rzeszow
16:00
Znicz Pruszkow
? - ?
Pogon Siedlce
October 24
10:00 Limited coverage
Jagiellonia Bialystok Ssa U18
? - ?
Lechia Gdansk U18
10:00 Limited coverage
Wks Slask Wroclaw Sa U18
? - ?
MKS Pogon Szczecin U18
10:30 Limited coverage
MKS Cracovia U18
? - ?
KS Gornik Zabrze U18
11:00 Limited coverage
Braganca
? - ?
SC Mirandela
14:00 Limited coverage
CDC Montalegre
? - ?
Merelinense
14:00 Limited coverage
Vilaverdense FC
? - ?
Pedras Salgadas
13:00 Limited coverage
ARS Martinho
? - ?
Rio Ave B
14:00 Limited coverage
Pevidem SC
? - ?
Berco SC
16:00 Limited coverage
Camacha
? - ?
Vitoria de Guimaraes B
14:00 Limited coverage
Paredes
? - ?
Uniao da Madeira
14:00 Limited coverage
Olimpico Montijo
? - ?
Fontinhas
16:00 Limited coverage
Rabo de Peixe
? - ?
Praiense
10:00 Limited coverage
Leixoes SC
? - ?
Boavista
10:00 Limited coverage
Rio Ave
? - ?
Academica Coimbra
10:00 Limited coverage
CD Cova Da Piedade
? - ?
CF Belenenses
10:00 Limited coverage
CS Maritimo
? - ?
Portimonense
October 24
14:30
Al-Wakra
? - ?
Al-Arabi
16:45
Qatar SC
? - ?
Umm Salal
05:00
FC Seoul
Gangwon FC
07:30
Incheon United
Busan I'Park
Canc.
Suwon City
Bucheon FC 1995
04:30
Jeonnam Dragons
Daejeon Citizen
Canc.
Daejeon Citizen
Seoul E-Land FC
07:00
Chungnam Asan FC
FC Anyang
07:00
Jeju United
Suwon City
06:00 Limited coverage
Gimhae
? - ?
Gangneung City
06:00 Limited coverage
Gimpo Citizen
? - ?
Busan Transport Corp
06:00 Limited coverage
Hwaseong
? - ?
Gyeongju H & N
06:00 Limited coverage
Mokpo City
? - ?
Daejeon Korail
05:00 Limited coverage
Jeonju Citizen
? - ?
Gyeongju Citizen FC
06:00 Limited coverage
Pyeongtaek Citizen
? - ?
Chuncheon FC
08:00 Limited coverage
Cheongju FC
? - ?
Yangju Citizens
October 24
11:00
UTA Arad
Chindia Targoviste
16:30
Astra Giurgiu
CSM Politehnica Iasi
18:45
Sepsi OSK
Dinamo Bucuresti
October 24
08:00
ASU Politehnica Timisoara
CSM Slatina
08:00
CS Aerostar Bacau
ACS Fotbal Comuna Recea
08:00
FC Metaloglobus Bucuresti
Miercurea Ciuc
08:00
FC Unirea Slobozia
FC Dunarea Calarasi
08:00
Gloria Buzau
Viitorul Pandurii Targu Jiu
08:00
Pandurii
Ripensia Timisoara
08:00
Turris-Oltul
CSM Resita
08:30
Concordia Chiajna
Farul Constanta
October 24
05:00
SKA-Khabarovsk
Chertanovo Moscow
10:00
FC Krasnodar II
Dinamo Briansk
11:00
FC Orenburg
FC Yenisey Krasnoyarsk
11:00
Shinnik Yaroslavl
Tekstilshchik
12:00
Akron Tolyatti
Neftekhimik
13:00
FC Volgar
Spartak Moscow II
14:00
Chayka
Nizhny Novgorod
14:00
Fakel
Krylya Sovetov Samara
14:00
Torpedo Moscow
FC Alania Vladikavkaz
14:00
Veles Moscow
Tom Tomsk
16:00
Baltika
Irtysh
October 24
11:00
Khimik-Arsenal
? - ?
Kvant Obninsk
11:00
Znamya Noginsk
? - ?
Kaluga
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Metalurg Vidnoe
12:00
Sakhalin
? - ?
Krasny
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
Avangard Kursk
13:00
FC Ryazan
? - ?
Khimki 2
14:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Fakel-M Voronezh
October 24
13:00 Limited coverage
Cailungo
? - ?
Folgore
13:00 Limited coverage
FC Fiorentino
? - ?
SS Pennarossa
13:00 Limited coverage
La Fiorita Montegiardino
? - ?
Faetano
13:00 Limited coverage
Tre Fiori
? - ?
S.S. Murata
October 24
14:40
Al-Ettifaq
Al Ain
16:55
Al Fateh FC
Al Ittihad
October 24
14:00 Limited coverage
Berwick Rangers
? - ?
East Kilbride
14:00 Limited coverage
Bo'ness United
? - ?
Caledonian Braves
14:00 Limited coverage
Cumbernauld Colts
? - ?
Edinburgh University
14:00 Limited coverage
Gala Fairydean Rovers
? - ?
Civil Service Strollers
14:00 Limited coverage
Gretna FC 2008
? - ?
BSC Glasgow
14:00 Limited coverage
Kelty Hearts
? - ?
Dalbeattie Star
14:00 Limited coverage
Stirling University FC
? - ?
Vale of Leithen
October 24
12:30 Limited coverage
Radnicki Sremska Mitrovica
? - ?
Jagodina
12:30 Limited coverage
Sloga Kraljevo
? - ?
Zeleznicar Pancevo
09:30
Albirex Niigata FC
? - ?
Home United FC
09:30
Geylang International FC
? - ?
Balestier Khalsa FC
October 24
15:00
FK Pohronie
FK Senica
15:00
Nitra
Zemplin Michalovce
15:00
Ruzomberok
Zilina
15:00
SKF Sered
Zlate Moravce
15:00
Spartak Trnava
Trencin
October 24
Postp.
Dubnica
? - ?
FC Petrzalka 1898
Postp.
Dukla Banska Bystrica
? - ?
Komarno
Postp.
Liptovsky Mikulas
? - ?
Puchov
Postp.
Skalica
? - ?
FC STK 1914 Samorin
Postp.
Slavoj Trebisov
? - ?
Slovan Bratislava B
Postp.
Zeleziarne Podbrezova
? - ?
Partizan Bardejov
October 24
13:45
NK Celje
? - ?
Gorica
16:00
Maribor
? - ?
Koper
October 24
12:00 Limited coverage
Jadran
? - ?
ND Beltinci
12:00 Limited coverage
ND Triglav
? - ?
Nafta
12:00 Limited coverage
NK Dob
? - ?
NK Krka
12:00 Limited coverage
Radomlje
? - ?
Fuzinar
15:00 Limited coverage
Rudar Velenje
? - ?
Primorje
17:00 Limited coverage
Brezice
? - ?
ND Bilje
13:30
Baroka FC
Maritzburg United
13:30
Bloemfontein Celtic
Lamontville Golden Arrows
13:30
Kaizer Chiefs
Mamelodi Sundowns FC
16:00
Cape Town City FC
Chippa United
18:15
AmaZulu FC
Orlando Pirates
18:15
SuperSport United
Black Leopards
16:30
Burgos CF
? - ?
Sporting Gijon B
14:30
Deportivo Alaves B
? - ?
Arenas Getxo
16:30
CD Laredo
? - ?
Barakaldo
16:30
FC Andorra
? - ?
Espanyol B
17:00
CE L'Hospitalet
? - ?
Lleida Esportiu
10:00
Villarreal B
? - ?
Atletico Levante UD
17:30
Extremadura
? - ?
Villarrubia CF
11:00 Limited coverage
Oerebro Syrianska IF
? - ?
Karlslunds IF HFK
12:00 Limited coverage
IFK Berga
? - ?
Brommapojkarna
12:00 Limited coverage
Sandvikens IF
? - ?
IK Frej Taeby
12:00 Limited coverage
Taeby FK
? - ?
Vasalunds IF
Canc.
Sandvikens IF
? - ?
Syrianska
15:00 Limited coverage
IF Sylvia
? - ?
Gefle
11:00 Limited coverage
Qviding FIF
? - ?
Skoevde AIK
12:00 Limited coverage
Eskilsminne IF
? - ?
Utsiktens BK
12:00 Limited coverage
FK Karlskrona
? - ?
Motala AIF FK
13:00 Limited coverage
Assyriska IK
? - ?
Torns IF
13:00 Limited coverage
FC Linkoeping City
? - ?
Lunds BK
October 24
17:00
FC Vaduz
FC Zuerich
17:00
Lugano
St. Gallen
15:30
Wil
? - ?
FC Stade Lausanne-Ouchy
16:00
Winterthur
? - ?
Chiasso
16:30
Aarau
? - ?
Xamax
17:00
Grasshopper
? - ?
Schaffhausen
14:00 Limited coverage
Bavois
? - ?
Bellinzona
14:00 Limited coverage
FC Zuerich II
? - ?
FC Rapperswil-Jona
14:00 Limited coverage
SC Bruehl
? - ?
FC Koeniz
14:00 Limited coverage
SC YF Juventus Zuerich
? - ?
Black Stars
15:00 Limited coverage
Etoile Carouge
? - ?
Sion II
15:30 Limited coverage
Yverdon
? - ?
Breitenrain
16:00 Limited coverage
Stade Nyonnais
? - ?
Cham
15:00 Limited coverage
Bulle
? - ?
Naters
15:00 Limited coverage
Echallens
? - ?
Meyrin
15:30 Limited coverage
Lancy FC
? - ?
FC Azzurri 90
15:30 Limited coverage
Martigny
? - ?
Team Vaud U21
15:30 Limited coverage
Vevey
? - ?
Terre Sainte
16:00 Limited coverage
Young Boys II
? - ?
Chenois
14:00 Limited coverage
Baden
? - ?
FC Langenthal
14:00 Limited coverage
SC Goldau
? - ?
Muttenz
14:00 Limited coverage
Solothurn
? - ?
FC Schoetz
14:00 Limited coverage
Wohlen
? - ?
Zug
14:00 Limited coverage
FC Balzers
? - ?
FC Thalwil
14:00 Limited coverage
FC Dietikon
? - ?
Linth
14:00 Limited coverage
FC Wettswil-Bonstetten
? - ?
Winterthur II
14:00 Limited coverage
Red Star Zuerich
? - ?
FC Kosova
14:00 Limited coverage
Tuggen
? - ?
Hongg
October 24
11:00
Ihefu FC
? - ?
Namungo FC
13:00
Coastal Union
? - ?
Gwambina FC
13:00
Kagera Sugar
? - ?
Mbeya City
October 24
10:45
Nakhon Ratchasima FC
? - ?
Bangkok United
Postp.
Buriram United
? - ?
Police Tero FC
Postp.
Chiangrai United
? - ?
Samut Prakan City
Postp.
Muang Thong United
? - ?
BG Pathum United
Postp.
Nakhon Ratchasima FC
? - ?
Port FC
Postp.
Prachuap FC
? - ?
Bangkok United
Postp.
Rayong FC
? - ?
Chonburi
11:00
Samut Prakan City
? - ?
Suphanburi FC
Postp.
Sukhothai FC
? - ?
Suphanburi FC
Postp.
Trat FC
? - ?
Ratchaburi FC
12:00
Ratchaburi FC
? - ?
Rayong FC
13:00
Port FC
? - ?
Prachuap FC
October 24
10:45 Limited coverage
Udon Thani FC
? - ?
Ayutthaya United FC
11:00 Limited coverage
Sisaket FC
? - ?
Khonkaen United FC
12:00 Limited coverage
MOF Customs United
? - ?
Uthai Thani FC
12:00 Limited coverage
Phrae United
? - ?
Chiangmai FC
13:00 Limited coverage
Ranong FC
? - ?
Lampang FC
October 24
11:00 Limited coverage
FC Asgabat
? - ?
Ahal
11:00 Limited coverage
FC Energetik
? - ?
Sagadam
11:00 Limited coverage
Kopetdag Asgabat
? - ?
Merw
11:00 Limited coverage
Nebitci
? - ?
Altyn Asyr
October 24
08:00 Limited coverage
Dynamo Kyiv U19
? - ?
FC Oleksandria
08:00 Limited coverage
FC Ingulets U19
? - ?
FC Mariupol
08:00 Limited coverage
FC Lviv
? - ?
SC Dnipro-1
08:00 Limited coverage
Kolos Kovalivka
? - ?
FC Minaj U19
08:00 Limited coverage
SFC Desna Chernihiv U19
? - ?
FC Olimpik Donetsk
09:00 Limited coverage
FC Vorskla Poltava
? - ?
Shakhtar Donetsk U19
October 24
09:00 Limited coverage
Kolos Kovalivka U21
? - ?
FC Minaj U21
09:00 Limited coverage
Zorya Lugansk
? - ?
FC Rukh LVIV U21
10:00 Limited coverage
FC Ingulets U21
? - ?
FC Mariupol
20:00
Cerro Largo
? - ?
Montevideo City Torque
20:00
Club Atletico Progreso
? - ?
Plaza Colonia
20:00
Defensor Sporting
? - ?
Club Atletico Penarol
20:00
Deportivo Maldonado
? - ?
Nacional
20:00
Fenix
? - ?
Boston River
20:00
Liverpool FC
? - ?
Cerro
20:00
Montevideo Wanderers
? - ?
Rentistas
20:00
River Plate
? - ?
Danubio
October 24
15:00 Limited coverage
Albion
? - ?
Villa Teresa
15:00 Limited coverage
Atenas
? - ?
Sud America
15:00 Limited coverage
Cerrito
? - ?
Racing
15:00 Limited coverage
Rocha FC
? - ?
Rampla Juniors
15:00 Limited coverage
Tacuarembo FC
? - ?
Juventud de las Piedras
15:00 Limited coverage
Villa Espanola
? - ?
Central Espanol
23:30
Louisville City FC
? - ?
Tampa Bay Rowdies
October 24
17:00
Orlando City B
? - ?
Greenville Triumph SC
22:30
Richmond Kickers
? - ?
Chattanooga Red Wolves SC
October 24
10:30 Limited coverage
Surkhon-2011
? - ?
Pakhtakor Tashkent
12:30 Limited coverage
Sogdiyona Jizzax
? - ?
Navbahor Namangan
21:00
Deportivo La Guaira
? - ?
Deportivo Lara
11:00
Than Quang Ninh
? - ?
Ho Chi Minh City FC
12:15
Ha Noi FC
? - ?
Binh Duong
08:30 Limited coverage
An Giang
? - ?
BA Ria Vung Tau FC
10:00 Limited coverage
Khanh Hoa Nha Trang
? - ?
Binh Dinh
10:00 Limited coverage
Pho Hien
? - ?
Binh Phuoc
October 24
13:30
Bala Town
Cardiff Met University
13:30
Cefn Druids AFC
Barry Town
13:30
Penybont
Flint Town United
13:30
TNS
Haverfordwest
16:15
Caernarfon
Aberystwyth
Postp.
Austria U19
? - ?
Kazakhstan U19
Postp.
Germany U19
? - ?
Croatia U19
Postp.
Hungary U19
? - ?
Estonia U19
Postp.
Scotland U19
? - ?
Montenegro U19
Postp.
Norway U19
? - ?
Bosnia and Herzegovina U19
Postp.
Poland U19
? - ?
Faroe Islands U19
Postp.
Belgium U19
? - ?
Azerbaijan U19
Postp.
Sweden U19
? - ?
Cyprus U19
Postp.
Northern Ireland U19
? - ?
Armenia U19
Postp.
Switzerland U19
? - ?
Turkey U19
Postp.
Denmark U19
? - ?
Albania U19
Postp.
Russia U19
? - ?
Moldova U19
Postp.
Netherlands U19
? - ?
Israel U19
Postp.
Slovenia U19
? - ?
Lithuania U19
Postp.
Finland U19
? - ?
Bulgaria U19
Postp.
Iceland U19
? - ?
Georgia U19
Postp.
England U19
? - ?
Greece U19
Postp.
Ireland U19
? - ?
Kosovo U19

LiveScore Table