LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer : 25 October 2020

your no.1 LiveScore service since 1998

25 October 2020 Soccer Live Scores by LiveScore

October 25
FT
Southampton
Everton
FT
Wolverhampton Wanderers
Newcastle United
FT
Arsenal
Leicester City
October 25
FT
Real Valladolid
Deportivo Alaves
FT
Cadiz
Villarreal
FT
Getafe
Granada
FT
Real Sociedad
SD Huesca
October 25
FT
Wolfsburg
Arminia Bielefeld
FT
Werder Bremen
Hoffenheim
October 25
FT
Cagliari
Crotone
FT
Benevento
SSC Napoli
FT
Parma Calcio 1913
Spezia
FT
Fiorentina
Udinese
FT
Juventus
Hellas Verona
October 25
Postp.
Lens
? - ?
Nantes
FT
Bordeaux
Nimes
FT
Brest
Strasbourg
FT
Metz
Saint-Etienne
FT
Montpellier
Reims
FT
Nice
Lille
FT
Lyon
Monaco
October 25
FT
Fortuna Sittard
FC Groningen
FT
Sparta Rotterdam
Heracles
FT
Vitesse
PSV Eindhoven
FT
RKC Waalwijk
Feyenoord
FT
ADO Den Haag
AZ Alkmaar
October 25
FT
Farense
Rio Ave
FT
Moreirense
Maritimo
FT
Famalicao
Boavista
FT
Vitoria de Guimaraes
SC Braga
October 25
FT
Royal Antwerp
Beerschot
FT
Oostende
Zulte Waregem
FT
St.Truiden
Standard Liege
Postp.
Sporting Charleroi
? - ?
Waasland-Beveren
October 25
FT
Union St.Gilloise
Club Brugge U23
FT
RFC Seraing
Lommel
October 25
FT
Yeni Malatyaspor
Genclerbirligi
FT
Alanyaspor
Fatih Karagumruk
FT
Fenerbahce
Trabzonspor
October 25
FT
Houston Dynamo
Columbus Crew
FT
Real Salt Lake
FC Dallas
FT
Sporting Kansas City
Colorado Rapids
FT
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
FT
Los Angeles FC
LA Galaxy
October 25
FT
Aberdeen
Celtic
FT
Rangers
Livingston
October 25
FT
Atletico MG
Sport Recife
FT
Atletico GO
Palmeiras
FT
Fluminense
Santos FC
Postp.
Sao Paulo
? - ?
Botafogo RJ
FT
Athletico Paranaense
Gremio
FT
Internacional
Flamengo
October 25
FT
Ural
FC Tambov
FT
FC Rostov
Khimki
FT
FK Akhmat
FC Ufa
October 25
FT
Cosenza
Lecce
Postp.
Cremonese
? - ?
Brescia
October 25
FT
Sporting Gijon
Ponferradina
FT
Leganes
Real Oviedo
FT
Tenerife
Espanyol
FT
Albacete
Rayo Vallecano
FT
Malaga
Mirandes
FT
Real Zaragoza
Sabadell
October 25
FT
Bochum
Erzgebirge Aue
FT
FC Heidenheim
VfL Osnabrück
FT
Sandhausen
Paderborn
October 25
FT
Varzim
Estoril
FT
Oliveirense
Sporting Covilha
October 25
FT
Ankaraspor
Balikesirspor
FT
Bandirmaspor
Adana Demirspor
FT
Adanaspor
Tuzlaspor
FT
Istanbulspor
Eskisehirspor
Postp.
Altay
? - ?
Giresunspor
October 25
Postp.
FC Zbrojovka Brno
? - ?
Pribram
Postp.
Opava
? - ?
Slavia Prague
Postp.
Slovan Liberec
? - ?
Jablonec
Postp.
Sparta Prague
? - ?
SK Dynamo Ceske Budejovice
October 25
Postp.
Zizkov
? - ?
SK Lisen
Postp.
FC Vlasim
? - ?
Dukla Praha
Postp.
FK MAS Taborsko
? - ?
FK Varnsdorf
October 25
FT
AC Horsens
FC Nordsjaelland
FT
Randers FC
SoenderjyskE
FT
AGF
FC Koebenhavn
October 25
FT
Fremad Amager
Silkeborg
FT
Hvidovre
Viborg
October 25
FT
Aalesund
Odds Ballklubb
FT
Molde
Stroemsgodset
FT
Sarpsborg 08
Rosenborg
FT
Vaalerenga
Kristiansund BK
FT
Bodoe/Glimt
Mjoendalen
October 25
FT
Lillestroem
Sandnes
October 25
FT
Kalmar FF
Falkenbergs FF
FT
Oestersunds FK
Hammarby
FT
Malmoe FF
IFK Gothenburg
FT
Orebro
Helsingborg
Canc.
Elfsborg
IK Brage
October 25
FT
AFC Eskilstuna
Dalkurd FF
FT
Akropolis IF
Norrby
FT
Trelleborgs FF
Degerfors
Canc.
AFC Eskilstuna
Oestersunds FK
October 25
FT
Inhulets Petrove
Mariupol
FT
FC Kolos Kovalivka
FC Minaj
FT
Zorya
Rukh Vynnyky
FT
Pyramids FC
RSB Berkane
October 25
FT
Ethiopia
Zambia
Postp.
Apolonia
? - ?
Skenderbeu
Postp.
Bylis
? - ?
Kukesi
Postp.
Kastrioti
? - ?
Vllaznia
Postp.
Laci
? - ?
KF Tirana
Postp.
Partizani
? - ?
Teuta Durres
October 25
Postp.
UE Santa Coloma B
? - ?
CE Jenlai
Postp.
FS La Massana
? - ?
Rangers FC
Postp.
Encamp
? - ?
FC Ordino
Postp.
CF Atletic America
? - ?
UE Engordany B
October 25
FT
Van
Ararat Armenia
AP
Rockdale City Suns
Sydney United 58 *
FT
Newcastle Olympic
0 - 4
Maitland
October 25
FT
Brisbane Roar FC Youth
Peninsula Power
Postp.
Toowong
? - ?
Centenary Stormers
FT
North Pine
AC Carina
Postp.
Virginia United
? - ?
Annerley
October 25
FT
LASK
SKN St. Poelten
FT
WSG Swarovski Tirol
Hartberg
FT
Wolfsberger AC
Rapid Wien
October 25
Canc.
Admira Moedling (A)
? - ?
SK Rapid Wien II
October 25
FT
Sabah FK
Sumqayit
FT
Zira
Qarabag FK
October 25
FT
Neman Grodno
Slavia Mozyr
FT
Energetik-BGU
Shakhtyor Soligorsk
FT
Rukh Brest
Isloch
October 25
FT
FC Lida
FC NFK Minsk
FT
FC Granit Mikashevichi
Naftan Novopolotsk
FT
FC Slonim
Lokomotiv Gomel
FT
FC Orsha
Arsenal Dzerzhinsk
FT
FC Minsk Reserves
Dynamo Brest Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
FK Slutsk Reserves
Postp.
Francs Borains
? - ?
Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
Postp.
FC Liege
? - ?
UR La Louviere Centre
Postp.
Tienen
? - ?
Patro Eisden
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
Borac Banja Luka
FT
FK Sarajevo
FK Krupa
FT
Radnik Bijeljina
Sloboda Tuzla
FT
GOSK Gabela
0 - 1
Gorazde
FT
Tosk Tesanj
Rudar Kakanj
October 25
FT
America MG
Confianca
FT
Nautico
Cruzeiro
FT
Figueirense
Juventude
FT
Guarani
Avai FC
FT
Botafogo SP
Vitoria
October 25
FT
Santa Cruz
Botafogo PB
October 25
FT
Ypiranga RS
Boa Esporte Clube
FT
Brusque
0 - 0
EC Sao Jose
FT
Londrina EC
1 - 0
Ituano FC
FT
Tombense FC
Volta Redonda
FT
Capivariano FC SP
0 - 0
AE Velo Clube SP
FT
Comercial FC SP
Linense
October 25
AP
Sao Paulo *
Fortaleza
FT
Flamengo U20
2 - 0
Cruzeiro U20
FT
Santos FC U20
1 - 2
Gremio FB Porto Alegrense RS
FT
Vasco da Gama U20
1 - 1
Ceara U20
FT
Corinthians U20
3 - 1
Goias U20
FT
Palmeiras U20
2 - 1
Sao Paulo U20
FT
Atletico MG U20
2 - 0
Chapecoense U20
FT
Gremio RS
0 - 3
SC Corinthians SP
FT
Sao Valerio Da Natividade TO
3B Sport AM
FT
Atletico Acreano AC
Rd Ariquemes FC RO
FT
America MG
Foz Cataratas FC PR
FT
Goias EC GO
Botafogo Fr RJ
FT
Real Brasilia FC DF
0 - 0
Vila Nova ES
FT
Brasil de Farroupilha RS
AA Napoli SC
FT
Chapecoense SC
Fluminense FC RJ
FT
SE Palmeiras SP
1 - 1
Red Bull Bragantino SP
FT
Sao Paulo FC SP
12 - 0
AE Realidade Jovem SP
FT
Ferroviaria SP
14 - 0
CA Taboao Da Serra SP
October 25
FT
CSKA 1948
Slavia Sofia
FT
Arda Kardzhali
PFC CSKA-Sofia
FT
Montana
Ludogorets Razgrad
October 25
FT
Dobrudzha Dobrich
Pirin Blagoevgrad
FT
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Strumska Slava
FT
Sportist Svoge
Yantra
FT
Sozopol
0 - 0
Septemvri Sofia
October 25
Postp.
Asia Euro United FC
? - ?
Soltilo Angkor FC
Postp.
Boeung Ket Angkor FC
? - ?
Svay Rieng
Postp.
Kirivong Soksen Chey
? - ?
Bati Academy U18
FT
National Defense Ministry FC
2 - 0
Visakha FC
FT
Phnom Penh Crown
1 - 1
Boeung Ket Angkor FC
FT
Svay Rieng
4 - 0
Nagaworld FC
October 25
FT
Chengdu Qianbao FC
Taizhou Yuanda
FT
Beijing BG
Beijing Renhe
FT
Shaanxi Changan
Jiangxi Liansheng
October 25
FT
Baotou
0 - 2
Nanjing Fengfan
FT
Jiangsu Yancheng Dingli FC
1 - 1
Shenzhen Bogang FC
FT
Qingdao Zhongchuang Hengtai
1 - 1
Xian Daxing Chongde
October 25
FT
China
1 - 2
Hunan Xiangtao
FT
Shanxi Xindu
1 - 2
Yunnan Kunlu
FT
Zhejiang Yiteng
0 - 2
Shanghai Jiading
FT
Atletico Junior
Millonarios
FT
Envigado
Alianza Petrolera
FT
Patriotas
Atletico Nacional
FT
Santa Fe
Chico FC
FT
America de Cali
Deportivo Pasto
FT
Bogota FC
Tigres FC
FT
Leones
Real Cartagena
FT
Cortulua
Orsomarso
FT
LD Alajuelense
Municipal Perez Zeledon
FT
AD Santa Rosa
0 - 1
Municipal Garabito
FT
Juventud Escazucena
0 - 3
Cariari
FT
AD Aserri
1 - 1
CS Uruguay
FT
Futbol Consultants
1 - 1
Barrio Mexico
FT
Puerto Golfito
2 - 2
Turrialba
October 25
FT
Sibenik
Dinamo Zagreb
Postp.
HNK Gorica
? - ?
Rijeka
October 25
FT
Bijelo Brdo
0 - 0
Osijek B
FT
Dinamo Zagreb B
Junak
FT
Inter Zapresic
NK Croatia Zmijavci
October 25
FT
Anorthosis
APOEL Nicosia
FT
Omonia Nicosia
Enosis Paralimni
FT
Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia
October 25
FT
Alki Oroklinis
Ypsonas
FT
AB
FA 2000
FT
Avarta
Slagelse
FT
Naestved
AB Taarnby
FT
LDU de Quito
El Nacional
Postp.
CSD Macara
? - ?
Aucas
Postp.
Deportivo Cuenca
? - ?
Mushuc Runa
Postp.
Emelec
? - ?
Barcelona SC
Postp.
Guayaquil City
? - ?
LDU Portoviejo
Postp.
Independiente del Valle
? - ?
El Nacional
Postp.
Olmedo
? - ?
Tecnico Universitario
Postp.
Orense
? - ?
Delfin
Postp.
Universidad Catolica
? - ?
LDU de Quito
FT
Olmedo
Independiente del Valle
FT
LDU Portoviejo
Barcelona SC
FT
Jocoro FC
Municipal Limeno
Aband.
Firpo
CD Aguila
FT
Santa Tecla FC
CD Chalatenango
FT
Alianza FC
Atletico Marte
FT
Once Deportivo
CD FAS
FT
AFC Fylde
Altrincham
FT
Leeds United U23
Norwich City U23
October 25
FT
FC Kuressaare
Flora Tallinn
FT
Narva Trans
FCI Levadia
Canc.
TJK Legion
? - ?
FCI Levadia
Canc.
Flora Tallinn
? - ?
Tammeka
FT
Nomme JK Kalju
Paide Linnameeskond
October 25
FT
FC Elva
0 - 1
Tammeka U21
FT
FCI Levadia U21
Vaendra JK Vaprus
FT
Maardu Linnameeskond
FC Kohtla-Jaerve
FT
EB/Streymur
TB Tvoeroyri
FT
Klaksvik
Fuglafjoerdur
FT
Skala
B36 Torshavn
October 25
FT
VPS
IF Gnistan
October 25
FT
Mikkelin Kissat
Kultsu
October 25
FT
OLS
0 - 0
JS Hercules
FT
SC KuFu-98
FCV
FT
FC Chambly Oise Youth
3 - 0
Jeanne D Arc Drancy U19
FT
Caen SM
2 - 3
Paris Saint Germain U19
FT
Entente Feignies Aulnoye FC U19
2 - 2
Valenciennes FC
FT
FC St Pryve St Hilaire Youth
3 - 1
SC Amiens
FT
Le Havre AC
4 - 0
Evreux FC
FT
RC Lens
0 - 1
Lille U19
FT
Estac Troyes
0 - 1
Torcy PVMF
FT
Auxerre AJ
1 - 1
Clermont Foot Youth
FT
Dijon ASPTT
1 - 2
Paris FC
FT
F. Bourg En Bresse Peronnas 01 U19
0 - 2
Nancy
FT
FC Metz
2 - 3
Dijon FCO
FT
RC Strasbourg Alsace
1 - 2
FC Sochaux-Montbeliard
FT
EA Guingamp
2 - 1
LB Chateauroux
FT
FC Girondins de Bordeaux
2 - 1
Angers SCO
FT
Merignac Sa Youth
2 - 0
US Avranches MSM
FT
Le Mans FC U19
0 - 4
FC Nantes
FT
Stade Brestois 29
0 - 3
Stade Lavallois Mayenne FC
FT
AS Beziers
0 - 3
Monaco U19
FT
AS Cannes
0 - 3
SC Toulon
FT
Istres
2 - 0
Montpellier U19
FT
Marseille
1 - 1
US Colomiers
FT
OGC Nice
1 - 2
AC Ajaccio
FT
Chikhura
Samtredia
October 25
FT
Saarbruecken
SC Verl
FT
Bayern Munich II
Waldhof Mannheim
FT
St.Pauli II
Eintracht Norderstedt
FT
Oldenburg
BSV Rehden
FT
TSV Havelse
HSC Hannover
FT
Oberneuland
VfV Hildesheim
FT
Chemnitzer FC
FSV Luckenwalde
FT
Optik Rathenow
Carl Zeiss Jena
FT
SV Lichtenberg 47
Lokomotive Leipzig
FT
ZFC Meuselwitz
0 - 0
FSV Union Fuerstenwalde
FT
Pirmasens
Freiburg II
FT
TuS RW Koblenz
FSV Frankfurt
October 25
Postp.
Borussia Dortmund II
? - ?
Fortuna Duesseldorf II
FT
FC Wegberg-Beeck
VfB Homberg
October 25
FT
Europa Point
Europa FC
FT
FC Boca Juniors
College 1975
October 25
FT
Asteras Tripolis
OFI Crete
Postp.
Apollon Smirnis
? - ?
Lamia
FT
PAS Giannina
AEK Athens
October 25
FT
PAOK Thessaloniki FC U19
1 - 0
Olympiacos U19
FT
Antigua Guatemala
Iztapa
FT
Guastatoya
Sacachispas Chiquimula
FT
Lobos UPNFM
CD Real Sociedad
FT
CD Motagua
CD Marathon
October 25
FT
Zalaegerszeg
Budafok
FT
Mezokovesd SE
Fehervar FC
FT
Diosgyori VTK
Puskas FC Academy
October 25
FT
Debreceni EAC
Aqvital FC Csakvar
FT
Dorogi FC
BFC Siofok
FT
Soroksar SC
Szolnok
FT
Bekescsaba
Szentlorinc
FT
FC Ajka
Vasas Budapest
FT
Kaposvari
Szeged 2011
FT
Kazincbarcikai BSC
Haladas
FT
Pecsi MFC
Gyirmot
FT
Nyiregyhaza Spartacus FC
Debrecen
October 25
FT
Al Diwaniya
Al Najaf
FT
Al Shorta
Al Zawraa
FT
Al Minaa
0 - 0
Al Hedood
FT
Naft Al Wasat
Al Semawah
FT
Al Quwa Al Jawiya
1 - 0
Al Kahrabaa
October 25
FT
Waterford FC
Dundalk
October 25
FT
Maccabi Tel Aviv
0 - 0
Hapoel Beer Sheva
October 25
FT
Olbia
Pro Vercelli
FT
Grosseto
AlbinoLeffe
FT
Pistoiese
Pro Sesto
FT
Renate
Livorno
FT
Giana Erminio
Como
FT
Lecco
Piacenza
FT
Pergolettese
Pro Patria
FT
Lucchese
Juventus U23
FT
Alessandria
Pontedera
FT
Novara
Carrarese
October 25
FT
Alma Juventus Fano
Mantova
FT
FeralpiSalo
Ravenna
FT
Sambenedettese
Modena
FT
Triestina
Virtus Verona
FT
Calcio Padova
Sudtirol
FT
Imolese Calcio
Fermana
FT
Matelica
S.S. Arezzo
FT
Perugia
Vis Pesaro
FT
Gubbio
0 - 0
Legnago Salus
October 25
FT
Cavese
Monopoli
FT
Avellino
Casertana
Canc.
Bisceglie
? - ?
Trapani
FT
Ternana
Foggia
FT
Teramo
Juve Stabia
FT
AP Turris
Paganese
FT
Vibonese
Viterbese
October 25
FT
ASD Calcio Chieri 1955
Lavagnese
FT
ASDC Gozzano
Arconatese
FT
Borgosesia
0 - 0
AS Casale
Postp.
Bra
? - ?
Vado
FT
Castellanzese
AC Legnano
Postp.
Citta di Varese
? - ?
Folgore Caratese
FT
P.D.H.A.E.
ASD Imperia
October 25
FT
Brusaporto
Cavenago Fanfulla
FT
Caravaggio
NibionnOggiono
FT
Franciacorta FC
Scanzorosciate
FT
Real Calepina
Crema
FT
Union ASD Casatese
Virtus Bergamo Alzanoseriate
October 25
FT
ASD Manzanese
Cjarlins Muzane
FT
Adriese
Campodarsego
FT
Caldiero Terme
Chions
FT
Clodiense
Trento
FT
Luparense
Delta Calcio Rovigo
FT
Mestre
0 - 2
Este
FT
Montebelluna
Ambrosiana
FT
Union San Giorgio-Sedico
Belluno
October 25
FT
Forli
Sammaurese
FT
Mezzolara
Lentigione
FT
SSDRL Marignanese Calcio
Progresso
FT
Sasso Marconi
Rimini
October 25
FT
Foligno
Lornano Badesse
FT
Ostia Mare
Sangiovannese
Postp.
Robur Siena
? - ?
Grassina
FT
Sinalunghese
0 - 3
Cannara
October 25
FT
Atletico Terme Fiuggi
1 - 1
Tolentino
FT
Campobasso
Matese
FT
Castelfidardo
1 - 0
Castelnuovo Vomano
FT
Montegiorgio
San Nicolo
FT
Olympia Agnonese
1 - 1
Vastogirardi
October 25
FT
Afragolese
1 - 3
ASD Lanusei
FT
Arzachena
Cassino
FT
Carbonia
Savoia
October 25
FT
AZ Picerno ASD
Francavilla
FT
Bitonto
Lavello
FT
Sorrento
1 - 0
Sporting Fulgor Molfetta
FT
Brindisi
Fidelis Andria
October 25
FT
Acireale
Calcio Biancavilla 1990
FT
Castrovillari
Rende
FT
Citta di Messina
Messina
FT
Cittanovese
Licata
FT
Dattilo Noir
0 - 1
San Luca
FT
Paterno
Santa Maria Cilento
FT
Rotonda
Marina di Ragusa
October 25
FT
Sagan Tosu
Shonan Bellmare
October 25
FT
Avispa Fukuoka
JEF United Chiba
FT
Omiya Ardija
V-Varen Nagasaki
FT
Tokushima Vortis
Albirex Niigata
FT
Ventforet Kofu
Machida Zelvia
FT
Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga
FT
Jubilo Iwata
Thespakusatsu Gunma
FT
Renofa Yamaguchi
Mito Hollyhock
FT
Ehime FC
Tochigi SC
FT
FC Ryukyu
Kyoto Sanga FC
October 25
FT
Azul Claro Numazu
0 - 0
Blaublitz Akita
FT
Fujieda MYFC
Gainare Tottori
FT
Fukushima United
1 - 0
Nagano Parceiro
FT
Grulla Morioka
FC Gifu
FT
Imabari FC
Kamatamare Sanuki
FT
Vanraure Hachinohe
1 - 0
Kagoshima United
FT
Cerezo Osaka U23
Gamba Osaka U23
FT
SC Sagamihara
Roasso Kumamoto
Canc.
Fukushima United
? - ?
FC Tokyo U23
October 25
Postp.
FC Astana
? - ?
Kaisar Kyzylorda
Postp.
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
? - ?
Ordabasy Shymkent
Canc.
Kairat Almaty
? - ?
Kaspyi Aktau
Canc.
Kaisar Kyzylorda
? - ?
Shakhter Karagandy
Canc.
Okzhetpes Kokshetau
? - ?
Irtysh Pavlodar
Canc.
Ordabasy Shymkent
? - ?
FC Astana
Canc.
Tobol Kostanay
? - ?
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Canc.
Zhetysu Taldykorgan
? - ?
Taraz
FT
FK Baikonur
1 - 4
Maktaaral
FT
FK Ekibastuz
0 - 1
Aktobe
FT
Kyran Shymkent
3 - 1
FC Altay
FT
Kairat-Zhastar
0 - 2
Zhetysu B
FT
Akademia Ontustyk
0 - 1
Akzhaiyk Uralsk
FT
FK Shakhtar-Bulat Temirtau
2 - 3
Atyrau
October 25
FT
FC Prishtina
Gjilani
FT
Trepca 89
Ballkani
October 25
FT
Al Sahel SC
Al-Qadsia
FT
Kazma
1 - 1
Kuwait SC
FT
Khaitan SC
0 - 2
Al Nasr
October 25
FT
FK Tukums 2000
FS Metta/LU
Canc.
FK Spartaks
? - ?
FK Liepaja
Canc.
Ventspils
? - ?
BFC Daugavpils
FT
Ventspils
FK Liepaja
FT
Riga FC
BFC Daugavpils
Canc.
Riga FC
? - ?
FK Tukums 2000
FT
Valmieras FK
FK Spartaks
FT
RFS
FK Jelgava
October 25
Canc.
FK Dinamo Riga
? - ?
SC Grobina
Postp.
SK Super Nova
? - ?
JDFS Alberts
Postp.
FK Rezekne/BJSS
? - ?
Saldus SS/Leevon
October 25
FT
Salam Zgharta
2 - 2
Bourj FC
FT
Tripoli SC
0 - 3
Al-Nejmeh
FT
Al-Ansar
3 - 1
Al-Ahed
FT
Hegelmann Litauen
1 - 0
Dainava Alytus
FT
Lietava Jonava
0 - 0
Dziugas Telsiai
FT
FK Panevezys B
Nevezis
FT
FK Atmosfera
BFA
FT
FK Kauno Zalgiris B
2 - 1
Riteriai B
FT
FK Minija
Zalgiris Vilnius B
Postp.
AS Jeunesse Esch
? - ?
FC Wiltz 71
Postp.
FC Etzella Ettelbruck
? - ?
RM Hamm Benfica
Postp.
FC Rodange 91
? - ?
Una Strassen
Postp.
Swift Hesperange
? - ?
CS Fola Esch
Postp.
US Hostert
? - ?
F91 Dudelange
Postp.
US Mondorf les Bains
? - ?
Union Titus Petange
Postp.
FC Jeunesse Canach
? - ?
Blo-Weiss Medernach
Postp.
FC Marisca Mersch
? - ?
Berdenia Berbourg
Postp.
Jeunesse Junglinster
? - ?
FC Schifflingen 95
Postp.
US Esch
? - ?
Sporting Bettemburg
Postp.
US Rumelange
? - ?
Alisontia Steinsel
Postp.
Un Kaerjeng 97
? - ?
Atert Bissen
Postp.
Union Mertert/Wasserbillig
? - ?
FC Mondercange
Postp.
Yellow Boys Weiler-La-Tour
? - ?
FC Mamer 32
October 25
FT
Hibernians
Lija
FT
Santa Lucia F.C.
Valletta
FT
Gudja United
Floriana
Postp.
Sirens FC
? - ?
Mosta
October 25
FT
Pembroke Athleta F.C.
Swieqi United F.C.
October 25
FT
Tigres
FC Juarez
FT
CF America
Atlas
FT
Mazatlan FC
Monterrey
FT
Toluca
Tijuana
FT
CD Guadalajara
Cruz Azul
FT
U.A. Zacatecas
0 - 0
Atletico Saltillo Soccer
FT
Reboceros de la Piedad
Tecos
FT
Cafessa Jalisco
Irapuato
FT
Zitacuaro
Azores de Hidalgo
FT
CD Cuautla
Inter Playa del Carmen
FT
Chivas Guadalajara
1 - 1
Cruz Azul U20
FT
Deportivo Toluca FC
5 - 1
Club Tijuana de Caliente U20
FT
Club Santos Laguna
2 - 1
Atletico San Luis U20
October 25
FT
FC Sfintul Gheorghe
CS Petrocub
FT
Zimbru
Dinamo-Auto
FT
Speranta
0 - 0
Dacia Buiucani
October 25
FT
Petrovac
Sutjeska
FT
Rudar Pljevlja
Jezero
FT
OFK Titograd
FK Podgorica
FT
FK Iskra
0 - 0
Zeta
FT
Buducnost Podgorica
Decic Tuzi
FT
Diriangen FC
1 - 1
Art Municipal Jalapa
FT
CD Walter Ferretti
1 - 0
CD Junior de Managua
FT
Belasica
FK Borec
FT
FK Vardar Skopje *
Renova
FT
KF Shkendija
Rabotnicki
FT
Makedonija GjP
FC Academy Pandev
FT
Pelister
FK Struga
FT
Fredrikstad
Brattvaag
October 25
FT
Independiente de La Chorrera
1 - 1
Alianza FC
FT
Sportivo San Lorenzo
Nacional
FT
Libertad
Sol de America
October 25
FT
Rakow Czestochowa
Stal Mielec
FT
Lech Poznan
Cracovia
October 25
Postp.
Arka Gdynia
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
Postp.
Puszcza Niepolomice
? - ?
Termalica Nieciecza
FT
Gornik Leczna
Miedz Legnica
October 25
FT
Slask Wroclaw ll
Sokol Ostroda
FT
Wigry Suwalki
0 - 0
Chojniczanka Chojnice
October 25
FT
Gwarek Zabrze U18
2 - 1
Uks Sms Lodz U18
Postp.
Kks Lech Poznan U18
? - ?
Legia Warszawa Sa U18
FT
Korona Kielce U18
1 - 1
Hutnik Krakow U18
Postp.
Zaglebie Lubin Sa U18
? - ?
Wisla Krakow Sa U18
Postp.
MKS Arka Gdynia U18
? - ?
Fcb Escola Varsovia U18
FT
Aguia Vimioso
0 - 2
CD Cerveira
FT
Maria da Fonte
Vidago FC
FT
Vianense
0 - 4
Braga B
FT
Tirsense
AD Fafe
Canc.
Aves
? - ?
Felgueiras 1932
FT
Brito FC
1 - 0
Mondinense FC
FT
Salgueiros
Camara Lobos
FT
Vila Real
Maritimo B
FT
Amarante FC
Coimbroes
FT
Trofense
Gondomar
FT
Anadia
SC Joao Ver
FT
Canelas 2010
Lusitania Lourosa
FT
Sanjoanense
0 - 0
AD Castro Daire
FT
Vila Cortez
Beira-Mar
FT
ARC Oleiros
Marinhense
FT
Carapinheirense
Sertanense
FT
GRAP
Mortagua FC
FT
SC Lourinhanense
0 - 1
Pero Pinheiro
FT
Sacavenense
Torreense
FT
Sporting CP B
Belenenses Sad B
FT
Desportivo Fabril Barreiro
0 - 2
Oriental Dragon
FT
Estrela da Amadora
Oriental
FT
Sporting Ideal
2 - 1
Real SC
FT
Aljustrelense
0 - 2
Olhanense
FT
Amora FC
1 - 0
Lusitano Ginasio Clube
FT
Juventude Evora
Moncarapachense
October 25
FT
Al-Ahli
Al-Sadd
FT
Al-Rayyan
Al-Duhail SC
FT
Daegu FC
Pohang Steelers
FT
Gwangju FC
Sangju Sangmu
FT
Ulsan Hyundai
Jeonbuk FC
Canc.
Ansan Greeners
Jeju United
FT
Bucheon FC 1995
Gyeongnam FC
Canc.
Jeonnam Dragons
FC Anyang
FT
Ansan Greeners
Seoul E-Land FC
Canc.
Chungnam Asan FC
Gyeongnam FC
FT
Cheonan City
Changwon City
October 25
FT
FC Viitorul Constanta
FC Arges Pitesti
FT
FC Voluntari
CFR Cluj
October 25
FT
Petrolul Ploiesti
U Craiova 1948
October 25
FT
SKA Rostov
Legion Dinamo
FT
FK Makhachkala
Anzhi Makhachkala
FT
Tuapse
Biolog Novokubansk
FT
Inter Cherkessk
Chernomorets Novorossiysk
FT
Mashuk-KMV
Yessentuki
FT
Druzhba
Krasnodar 3
FT
Forte Taganrog
Kuban Kholding
October 25
FT
Kolomna
Tver FC
FT
Leningradets
Zenit St. Petersburg II
FT
Znamya
FC Dolgoprudny
FT
Dinamo Moscow II
Zvezda Saint Petersburg
FT
Murom
Luki-Energiya
FT
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Smolensk
October 25
FT
Lada SOK
FC Chelyabinsk
Postp.
Lada Tolyatti
? - ?
Ural II
FT
Zenit Izhevsk
Volna Nizhny Novgorod
FT
KamAZ
Volga Ulyanovsk
FT
Zvezda Perm
NoSta
FT
Tyumen
FC Orenburg II
October 25
Postp.
Cosmos
? - ?
Domagnano
FT
SP Libertas
Juvenes/Dogana
FT
Virtus Acquaviva
San Giovanni
October 25
FT
Backa Backa Palanka
Indjija
FT
Novi Pazar
Rad Beograd
FT
Zlatibor
Vojvodina
FT
Macva Sabac
Napredak
FT
Proleter
Vozdovac
FT
FK Crvena Zvezda
0 - 0
Javor
October 25
FT
Dinamo Vranje
FK Dubocica
FT
FK Radnicki 1923
FK Zemun
FT
Kabel Novi Sad
0 - 0
Loznica
FT
Radnicki Pirot
Kolubara
FT
Zarkovo
1 - 0
Borac Cacak
Canc.
Hougang United FC
? - ?
Brunei DPMM
FT
Young Lions
Tanjong Pagar United FC
October 25
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovan Bratislava
October 25
Postp.
Zilina B
? - ?
FC Kosice
October 25
FT
NK Bravo
Aluminij
FT
Tabor
Olimpija Ljubljana
FT
Domzale
Mura
October 25
Postp.
Brda
? - ?
Drava Ptuj
Postp.
Smartno 1928
? - ?
NK Krsko
FT
Stellenbosch FC
Moroka Swallows
FT
Tshakhuma FC
TS Galaxy
FT
Celta Vigo B
Racing de Ferrol
FT
Compostela
0 - 0
Deportivo La Coruna
FT
Pontevedra
Unionistas de Salamanca
FT
Salamanca CF UDS
Coruxo F.C.
FT
Zamora
Guijuelo
FT
CD Covadonga
Real Oviedo B
FT
Marino Luanco
CD Lealtad
FT
UP Langreo
Real Valladolid B
FT
Leonesa
0 - 0
Numancia
FT
Portugalete
0 - 0
SD Amorebieta
FT
Athletic Bilbao B
Racing Santander
FT
SD Leioa
Real Union
FT
Osasuna B
Tudelano
FT
Ejea
Club Haro Deportivo
FT
CD Calahorra
Ebro
FT
Izarra
SD Tarazona
FT
SD Logrones
U. Mutilvera
FT
AE Prat
UD Cornella
FT
Gimnastic
0 - 0
Badalona
Postp.
UE Olot
? - ?
Barcelona B
FT
UD Ibiza
La Nucia
FT
Valencia B
0 - 0
Pena Dep. Santa Eulalia
FT
Hercules
Atzeneta UE
FT
Orihuela
0 - 0
Alcoyano
FT
Linense
UD Tamaraceite
FT
Marbella FC
CD Marino
FT
Las Palmas B
Atletico Sanluqueno CF
FT
Recreativo Huelva
Algeciras
FT
San Fernando CD
Cadiz B
Postp.
Granada B
? - ?
Sevilla Atletico
FT
Lorca Deportiva
CD El Ejido 2012
FT
UCAM Murcia
Linares Deportivo
FT
Yeclano
Cordoba
Postp.
Betis Deportivo Balompie
? - ?
Real Murcia
FT
Internacional de Madrid CF
Atletico Madrid B
FT
Poblense
San Sebastian de los Reyes
FT
Rayo Majadahonda
Atletico Baleares
FT
Real Madrid Castilla
Getafe B
FT
Navalcarnero
Las Rozas CF
FT
CF Talavera de la Reina
Melilla
FT
Villarrobledo
Socuellamos
FT
Villanovense
0 - 0
Merida
FT
CD Badajoz
Don Benito
FT
Nykoepings BIS
Sollentuna FF
FT
IFK Luleaa
Karlstad BK
FT
Team TG FF
0 - 4
IFK Haninge BRB
FT
Lindome GIF
Landskrona BoIS
FT
IFK Vaernamo
0 - 1
Oskarshamns AIK
FT
Skiljebo SK
Aatvidaberg
October 25
Postp.
Sion
? - ?
Servette
FT
Young Boys
Luzern
Postp.
FC Muensingen
? - ?
Basel II
Postp.
Olympique de Geneve
? - ?
La Chaux-de-Fonds
FT
Luzern II
Buochs
Postp.
FC Bassecourt
? - ?
Delemont
Postp.
Grasshopper II
? - ?
Biel/Bienne
Postp.
Paradiso
? - ?
FC Gossau
Postp.
St. Gallen II
? - ?
Eschen/Mauren
October 25
FT
Kaohsiung County Taipower
Taichung Futuro
October 25
FT
Polisi Tanzania FC
Biashara Mara United
FT
Kinondoni MC
Young Africans
FT
Mwadui
JKT Tanzania
October 25
FT
Sukhothai FC
BG Pathum United
FT
Trat FC
Buriram United
FT
Chonburi
Chiangrai United
FT
Police Tero FC
Muang Thong United
October 25
FT
JL Chiangmai United FC
Samut Sakhon FC
FT
Nakhon Pathom
Siam Navy FC
FT
Khonkaen FC
Kasetsart
FT
Nong Bua Pitchaya FC
1 - 0
Chainat FC
October 25
FT
Agri 1970 Spor
Mardin Buyuksehir Basakspor
October 25
FT
Catalcaspor
Cizrespor
October 25
FT
Kolos Kovalivka
0 - 0
FC Minaj U19
FT
FC Ingulets U19
2 - 0
FC Mariupol
FT
FC Zorya Lugansk
1 - 1
FC Rukh LVIV U19
FT
Montevideo Wanderers
Rentistas
AP
Phoenix Rising FC *
El Paso Locomotive
October 25
FT
Forward Madison FC
New England Revolution II
FT
Union Omaha
Fort Lauderdale CF
FT
North Texas SC
South Georgia Tormenta FC
FT
Atletico Venezuela
Academia Puerto Cabello
FT
Carabobo FC
Estudiantes Merida
FT
Trujillanos FC
Yaracuyanos FC
FT
Metropolitanos FC
Aragua FC
FT
Hoang Anh Gia Lai
Saigon FC
FT
Hong Linh Ha Tinh
Viettel
FT
FLC Thanh Hoa
Song Lam Nghe An
FT
Nam Dinh
Hai Phong
FT
QNK Quang Nam
Da Nang
FT
CS. Dong Thap
Huda Hue
FT
XM Fico Tay Ninh
1 - 1
Dak Lak
FT
XSKT Can Tho
Dong Tam Long An

LiveScore Table