LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer : 28 November 2020

your no.1 LiveScore service since 1998

28 November 2020 Soccer Live Scores by LiveScore

November 28
12:30
Brighton & Hove Albion
Liverpool
15:00
Manchester City
Burnley
17:30
Everton
Leeds United
20:00
West Bromwich Albion
Sheffield United
November 28
12:30
Reading
Bristol City
15:00
Birmingham City
Millwall
15:00
Blackburn Rovers
Barnsley
15:00
Cardiff City
Luton Town
15:00
Derby County
Wycombe Wanderers
15:00
Huddersfield Town
Middlesbrough
15:00
Norwich City
Coventry City
15:00
Rotherham United
AFC Bournemouth
15:00
Sheffield Wednesday
Stoke City
15:00
Watford
Preston North End
November 28
15:00
Ipswich Town
Charlton Athletic
15:00
Oxford United
Swindon Town
November 28
13:00
Port Vale
Leyton Orient
15:00
Bolton Wanderers
Southend United
November 28
12:30
Morecambe
Solihull Moors
13:00
Gillingham
Exeter City
13:00
Newport County
Salford City
15:00
Bradford City
Oldham Athletic
15:00
Cheltenham Town
Crewe Alexandra
15:00
Harrogate
Blackpool
15:00
Plymouth Argyle
Lincoln City
15:00
Portsmouth
King's Lynn Town
17:30
Peterborough United
Chorley
November 28
Postp.
Aldershot Town
? - ?
Solihull Moors
15:00
Altrincham
Maidenhead United
Postp.
Barnet
? - ?
Yeovil Town
15:00
Bromley
Wrexham
Postp.
Dover
? - ?
Boreham Wood
Postp.
Eastleigh
? - ?
King's Lynn Town
Postp.
Hartlepool United
? - ?
Stockport County
Canc.
Macclesfield Town
Woking
15:00
Sutton United
FC Halifax Town
15:00
Weymouth
Chesterfield
November 28
13:00
Elche
Cadiz
15:15
Valencia
Atletico Madrid
17:30
SD Huesca
Sevilla
20:00
Real Madrid
Deportivo Alaves
November 28
14:30
Augsburg
Freiburg
14:30
Borussia Dortmund
1. FC Köln
14:30
RasenBallsport Leipzig
Arminia Bielefeld
14:30
Union Berlin
Eintracht Frankfurt
14:30
VfB Stuttgart
Bayern Munich
17:30
Borussia Moenchengladbach
Schalke 04
November 28
14:00
Sassuolo
Inter
17:00
Benevento
Juventus
19:45
Atalanta
Hellas Verona
November 28
16:00
Marseille
Nantes
20:00
Paris Saint-Germain
Bordeaux
November 28
17:45
FC Emmen
Ajax
19:00
ADO Den Haag
SC Heerenveen
20:00
VVV-Venlo
PEC Zwolle
November 28
18:00
Santa Clara
FC Porto
20:30
Sporting CP
Moreirense
November 28
15:15
St.Truiden
Waasland-Beveren
17:30
Cercle Brugge
Genk
19:45
Royal Excel Mouscron
Club Brugge
November 28
19:45
Lierse Kempenzonen
Westerlo
November 28
10:30
Gaziantep FK
Yeni Malatyaspor
13:00
Istanbul Basaksehir
Denizlispor
16:00
Rizespor
Galatasaray
November 28
11:00
Arsenal Tula
Zenit St. Petersburg
13:30
Khimki
FC Krasnodar
16:00
FC Rostov
Dinamo Moscow
16:00
FK Akhmat
Lokomotiv Moscow
November 28
20:00
Palmeiras
Athletico Paranaense
20:00
Santos FC
Sport Recife
Postp.
Gremio
? - ?
Flamengo
22:00
Bahia
Sao Paulo
November 28
13:00
Brescia
Frosinone
13:00
Empoli
L.R. Vicenza Virtus
13:00
Pescara
Pordenone Calcio
13:00
Pisa
Cittadella
13:00
Venezia
Ascoli Calcio 1898 FC
15:00
Monza
Reggina
November 28
14:00
Grenoble
Paris FC
14:00
Toulouse
Niort
18:00
AC Ajaccio
Chambly
18:00
Auxerre
Valenciennes
18:00
Caen
Chateauroux
18:00
Clermont Foot
Nancy
18:00
Dunkerque
Pau
18:00
Rodez
Guingamp
18:00
Sochaux
Le Havre
18:00
Troyes
Amiens
November 28
15:00
Sabadell
Fuenlabrada
17:15
Rayo Vallecano
Cartagena
19:30
Mirandes
Castellon
November 28
12:00
Jahn Regensburg
Wuerzburger Kickers
12:00
Karlsruher SC
Paderborn
12:00
Sandhausen
Erzgebirge Aue
November 28
13:00
Roda JC Kerkrade
Excelsior
15:30
FC Dordrecht
Jong Ajax
November 28
11:00
Academico Viseu
Penafiel
15:00
Cova da Piedade
Feirense
17:00
Leixoes
Oliveirense
November 28
10:30
Umraniyespor
? - ?
Menemenspor
13:00
Akhisarspor
? - ?
Ankaraspor
13:00
Istanbulspor
? - ?
Giresunspor
16:00
Altay
? - ?
Bursaspor
November 28
13:00
Pribram
Mlada Boleslav
15:00
Karvina
FC Fastav Zlin
15:00
Slovacko
Opava
17:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
Viktoria Plzen
November 28
15:00
FC Midtjylland
AaB
November 28
12:00
Skive
? - ?
Fredericia
13:00
HB Koege
Esbjerg fB
November 28
15:00
Airdrieonians
Cove Rangers
15:00
East Fife
Clyde
15:00
Montrose
Partick Thistle
15:00
Peterhead
Forfar Athletic
November 28
15:00
Albion Rovers
Stirling Albion
15:00
Annan Athletic
Edinburgh City
15:00
Brechin City
Stranraer
15:00
Elgin City
Cowdenbeath
15:00
Queen's Park
Stenhousemuir
November 28
15:00
Viking
Start
17:00
Brann
Aalesund
November 28
14:00
Aasane
Stroemmen
Postp.
Grorud
? - ?
Kongsvinger
Postp.
Hamarkameratene
? - ?
Lillestroem
14:00
KFUM
Oeygarden FK
14:00
Sandnes
Jerv
14:00
Stjoerdals Blink
Raufoss
14:00
Tromsoe
Ranheim
14:00
Ull/Kisa
Sogndal
November 28
14:00
Degerfors
GIF Sundsvall
14:00
GAIS
Akropolis IF
14:00
Halmstads BK
Orgryte
14:00
Joenkoepings Soedra
Trelleborgs FF
14:00
Oesters IF
Ljungskile
14:00
Umeaa
Vaesteraas SK
November 28
12:00
FC Olexandriya
Rukh Vynnyky
15:00
Dynamo Kyiv
Vorskla
17:30
SC Dnipro-1
Shakhtar Donetsk
10:00
Vissel Kobe
? - ?
Guangzhou Evergrande
13:00
Yokohama F.Marinos
? - ?
Shanghai SIPG FC
13:00 Limited coverage
KF Veleciku Koplik
? - ?
Dinamo Tirana
13:00 Limited coverage
KS Beselidhja
? - ?
KS Burreli
13:00 Limited coverage
Partizan Tirana B
? - ?
KS Korabi Peshkopi
13:00 Limited coverage
KF Egnatia Rrogozhine
? - ?
Flamurtari
13:00 Limited coverage
KF Elbasani
? - ?
KS Lushnja
13:00 Limited coverage
KS Besa Kavaje
? - ?
KF Turbina Cerrik
November 28
13:30
NC Magra
? - ?
ASO Chlef
13:30
Olympique de Medea
? - ?
JS Saoura
14:00
US Biskra
? - ?
JSM Skikda
15:00
USM Alger
? - ?
ES Setif
Postp.
AS Ain M'lila
? - ?
CR Belouizdad
Postp.
USM Bel Abbes
? - ?
MC Alger
21:00
Atlanta
? - ?
Club Atletico Platense
21:00
Club Atletico Estudiantes
? - ?
Agropecuario
21:00
Estudiantes de Rio Cuarto
? - ?
Deportivo Moron
21:00
Temperley
? - ?
Ferro Carril Oeste
21:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Gimnasia Mendoza
21:00
Deportivo Riestra
? - ?
Atletico Rafaela
21:00
San Martin de Tucuman
? - ?
Tigre
21:00
Sarmiento
? - ?
Villa Dalmine
21:00
Barracas Central
? - ?
Independiente Rivadavia
21:00
CA Alvarado
? - ?
Guillermo Brown
21:00
Club Atletico Mitre
? - ?
Belgrano
21:00
San Martin San Juan
? - ?
Nueva Chicago
21:00
Almagro
? - ?
Gimnasia Jujuy
21:00
Brown de Adrogue
? - ?
All Boys
21:00
Instituto
? - ?
Chacarita Juniors
21:00
Santamarina
? - ?
Quilmes
20:10
Racing Club
Union
22:20
Colon
Independiente
00:30
Velez Sarsfield
Gimnasia LP
November 28
10:30
Lori
? - ?
Ararat Armenia
09:30 Limited coverage
Lions FC
? - ?
Olympic FC
09:30 Limited coverage
Logan Lightning
? - ?
SWQ Thunder
06:30 Limited coverage
Logan Lightning
? - ?
Lions FC
November 28
16:00
Admira Moedling
Hartberg
16:00
SKN St. Poelten
Salzburg
16:00
Sturm Graz
WSG Swarovski Tirol
November 28
13:30
FC Wacker Innsbruck
SK Rapid Wien II
13:30
Vorwaerts Steyr
FC Juniors OOe
November 28
10:00
Sumqayit
? - ?
FK Qabala
12:00
FK Neftchi
? - ?
Zira
November 28
11:00
Belshina Bobruisk
Rukh Brest
11:00
Dinamo Brest
Neman Grodno
11:00
Dinamo Minsk
BATE Borisov
11:00
FK Slutsk
Smolevichy
11:00
FK Vitebsk
Torpedo Zhodino
11:00
Isloch
FK Gorodeya
11:00
Shakhtyor Soligorsk
FC Minsk
11:00
Slavia Mozyr
Energetik-BGU
November 28
13:00 Limited coverage
SC Eendracht Aalst
? - ?
Genk
19:30 Limited coverage
Cochabamba
? - ?
Chaco Petrolero
19:30 Limited coverage
Fatic
? - ?
Municipal Tiquipaya
19:30 Limited coverage
Independiente Petrolero
? - ?
Quebracho
19:30 Limited coverage
Libertad
? - ?
Satelite Norte
19:30 Limited coverage
Oruro Royal
? - ?
Rosario Central
19:30 Limited coverage
Real Tomayapo
? - ?
Fancesa
19:30 Limited coverage
Stormers San Lorenzo
? - ?
Empresa Minera Huanuni
19:30 Limited coverage
Torre Fuerte
? - ?
Kivon
19:30 Limited coverage
Vaca Diez
? - ?
Mariscal Sucre
12:00
Olimpik Sarajevo
? - ?
FK Tuzla City
12:00
Sloboda Tuzla
? - ?
Zrinjski Mostar
16:00
Borac Banja Luka
? - ?
Siroki Brijeg
16:00
FK Velez Mostar
? - ?
FK Sarajevo
November 28
00:30
Cruzeiro
? - ?
Confianca
01:30
Cuiaba
? - ?
Avai FC
19:00
CS Alagoano
? - ?
Ponte Preta
21:30
Vitoria
? - ?
CRB
November 28
20:00 Limited coverage
Treze
? - ?
Vila Nova
21:00 Limited coverage
Ferroviario
? - ?
Imperatriz
22:00 Limited coverage
Manaus FC
? - ?
Remo
November 28
18:00 Limited coverage
Brusque
? - ?
Volta Redonda
18:00 Limited coverage
EC Sao Jose
? - ?
Criciuma
19:00 Limited coverage
Boa Esporte Clube
? - ?
Sao Bento
19:00 Limited coverage
Ituano FC
? - ?
Ypiranga RS
19:00 Limited coverage
Londrina EC
? - ?
Tombense FC
November 28
19:00 Limited coverage
Fast Clube
? - ?
Galvez EC
19:00 Limited coverage
Independente PA
? - ?
Rio Branco
19:00 Limited coverage
Vilhenense
? - ?
Bragantino PA
21:00 Limited coverage
Atletico Acreano
? - ?
Ji-Parana FC
November 28
19:00 Limited coverage
Moto Club MA
? - ?
Bare
19:00 Limited coverage
River AC
? - ?
Sinop
19:00 Limited coverage
Santos AP
? - ?
SE Juventude
19:00 Limited coverage
Sao Raimundo RR
? - ?
Altos
Canc.
River AC
? - ?
Luverdense
November 28
Postp.
Aguia Negra
? - ?
Uniao Rondonopolis
19:00 Limited coverage
Goiania
? - ?
Real Noroeste
19:00 Limited coverage
Operario FC MG
? - ?
Aparecidense
19:00 Limited coverage
Vitoria ES
? - ?
Goianesia
Canc.
Operario FC MG
? - ?
CRAC
November 28
Canc.
Palmas
? - ?
Patrocinense
November 28
18:00 Limited coverage
AD Cabofriense
? - ?
FC Cascavel
18:00 Limited coverage
Bangu
? - ?
Mirassol
18:00 Limited coverage
Ferroviaria
? - ?
Nacional PR
18:00 Limited coverage
Toledo CW
? - ?
Portuguesa RJ
November 28
18:00 Limited coverage
Caxias
? - ?
Sao Caetano
18:00 Limited coverage
Marcilio Dias
? - ?
Pelotas
18:00 Limited coverage
Novorizontino
? - ?
Joinville
18:00 Limited coverage
Sao Luiz
? - ?
Atletico Tubarao
20:00 Limited coverage
Comercial MS
? - ?
Operario MS
18:00 Limited coverage
Desportiva Ferroviaria ES
? - ?
Rio Branco AC ES
18:00 Limited coverage
AA Napoli SC
? - ?
Rd Ariquemes FC RO
18:00 Limited coverage
Botafogo Fr RJ
? - ?
Foz Cataratas FC PR
18:00 Limited coverage
CA Juventus SP
? - ?
Esmac PA
18:00 Limited coverage
Ceara SC CE
? - ?
SC Recife PE
18:00 Limited coverage
EC Bahia BA
? - ?
CA Paranaense PR
18:00 Limited coverage
Fortaleza EC CE
? - ?
Fluminense FC RJ
19:00 Limited coverage
3B Sport AM
? - ?
Real Brasilia FC DF
20:00 Limited coverage
America MG
? - ?
Tiradentes PI
14:00 Limited coverage
SE Palmeiras SP
? - ?
Sao Jose EC
November 28
10:00
Arda Kardzhali
Montana
Postp.
Beroe
? - ?
Levski Sofia
16:30
Lokomotiv Plovdiv
Botev Plovdiv
November 28
12:30 Limited coverage
Dobrudzha Dobrich
? - ?
Hebar
12:30 Limited coverage
Kariana Erden
? - ?
Strumska Slava
12:30 Limited coverage
Minyor Pernik
? - ?
Yantra
12:30 Limited coverage
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Sozopol
Canc.
Litex Lovech
? - ?
Dunav Ruse
Canc.
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Vitosha Bistritsa
November 28
07:00 Limited coverage
Jiangsu Yancheng Dingli FC
? - ?
Baotou
07:00 Limited coverage
Nanjing Fengfan
? - ?
Qingdao Jonoon
07:00 Limited coverage
Qingdao Red Lions
? - ?
Hebei Elite
07:00 Limited coverage
Shenzhen Bogang FC
? - ?
Qingdao Zhongchuang Hengtai
07:00 Limited coverage
Xian Daxing Chongde
? - ?
Beijing Technology
November 28
07:00 Limited coverage
Hunan Xiangtao
? - ?
Hubei Chufeng Heli FC
07:00 Limited coverage
Shanghai Jiading
? - ?
Shanxi Xindu
07:00 Limited coverage
Yunnan Kunlu
? - ?
Xian Ukd
07:00 Limited coverage
Zhejiang Yiteng
? - ?
Wuhan Three Towns
07:00 Limited coverage
Zibo Sunday
? - ?
Guangxi Baoyun
November 28
06:30
Wuhan Zall
? - ?
Taizhou Yuanda
11:35
Beijing Guoan
? - ?
Chengdu Qianbao FC
22:30
Deportivo Cali
? - ?
La Equidad
21:00
ADR Jicaral
? - ?
Club Sport Herediano
21:00
Grecia
? - ?
Deportivo Saprissa
21:00
Guadalupe FC
? - ?
Deportiva San Carlos
21:00
LD Alajuelense
? - ?
Limon
21:00
Municipal Perez Zeledon
? - ?
C.S. Cartagines
21:00
Sporting San Jose
? - ?
Santos de Guapiles
November 28
14:00
NK Varazdin
? - ?
NK Istra 1961
16:05
HNK Gorica
? - ?
NK Lokomotiva
November 28
11:55 Limited coverage
Cibalia
? - ?
NK Hrvatski Dragovoljac
12:30 Limited coverage
NK Sesvete
? - ?
NK Dugopolje
12:30 Limited coverage
Opatija
? - ?
NK Croatia Zmijavci
12:30 Limited coverage
Solin
? - ?
Junak
November 28
14:00
Anorthosis
Enosis Paralimni
16:30
Nea Salamis
APOEL Nicosia
November 28
12:30
FK MAS Taborsko
? - ?
SK Lisen
12:30
FK Slavoj Vysehrad
? - ?
FC Vlasim
12:30
Hradec Kralove
? - ?
SK Prostejov
12:30
MFK Chrudim
? - ?
FK Blansko
12:30
Usti nad Labem
? - ?
Trinec
12:30
Vysocina Jihlava
? - ?
FK Varnsdorf
12:30
Zizkov
? - ?
Dukla Praha
November 28
14:30 Limited coverage
Simba
? - ?
JSK
00:00
Mushuc Runa
? - ?
Emelec
20:30
Tecnico Universitario
? - ?
Deportivo Cuenca
23:00
Delfin
? - ?
Independiente del Valle
21:00
Atletico Marte
? - ?
Isidro Metapan
21:00
CD Aguila
? - ?
Alianza FC
21:00
Jocoro FC
? - ?
CD Sonsonate
21:00
Firpo
? - ?
CD Chalatenango
21:00
Once Deportivo
? - ?
CD FAS
21:00
Santa Tecla FC
? - ?
Municipal Limeno
15:00
AFC Fylde
? - ?
Boston United
Postp.
AFC Fylde
? - ?
Brackley Town
15:00
Chester FC
? - ?
Gateshead FC
Postp.
Chorley
? - ?
Kettering Town FC
15:00
Gloucester City
? - ?
Farsley Celtic AFC
15:00
Hereford
? - ?
Kettering Town FC
Postp.
Kidderminster Harriers
? - ?
Curzon
15:00
Leamington
? - ?
York City
15:00
Southport
? - ?
Alfreton Town
15:00
Spennymoor Town FC
? - ?
Bradford PA
15:00
Telford
? - ?
Guiseley
Postp.
Bath City
? - ?
Welling United
15:00
Billericay
? - ?
Hampton & Richmond
Postp.
Braintree Town
? - ?
Oxford City
15:00
Chippenham Town
? - ?
Concord Rangers
Postp.
Dorking Wanderers
? - ?
Ebbsfleet United
15:00
Dulwich Hamlet
? - ?
Maidstone
15:00
Eastbourne Borough
? - ?
St.Albans
15:00
Hungerford Town
? - ?
Dartford
15:00
Tonbridge Angels
? - ?
Hemel Hempstead
11:00
Aston Villa U18
? - ?
Crystal Palace U18
11:00
Fulham U18
? - ?
Chelsea U18
11:00
Southampton U18
? - ?
Norwich City U18
11:00
Stoke City U18
? - ?
Leeds United U18
11:30
Tottenham Hotspur U18
? - ?
Leicester City U18
12:00
Reading U18
? - ?
Brighton & Hove Albion U18
12:00
West Bromwich Albion U18
? - ?
West Ham United U18
12:30
Derby County U18
? - ?
Blackburn Rovers U18
12:30
Manchester United U18
? - ?
Newcastle United U18
13:00
Wolverhampton Wanderers U18
? - ?
Middlesbrough U18
14:00
Manchester City U18
? - ?
Sunderland U18
13:00
Liverpool U23
? - ?
Manchester City U23
November 28
11:00
Narva Trans
? - ?
TJK Legion
11:00
Talinna Kalev
? - ?
FC Kuressaare
November 28
16:00 Limited coverage
Flora Tallinn U21
? - ?
Tammeka U21
13:00
Jypk
? - ?
VIFK
November 28
16:00
Annecy FC
? - ?
Quevilly
17:00
Cholet
? - ?
Red Star
Canc.
Chikhura
? - ?
Dinamo Tbilisi
Canc.
Dila Gori
? - ?
Saburtalo
Canc.
Merani
? - ?
FC Telavi
Canc.
Samtredia
? - ?
Dinamo Batumi
Canc.
Torpedo Kutaisi
? - ?
Lokomotivi Tbilisi
November 28
13:00
1860 Muenchen
Tuerkguecue Muenchen
13:00
FSV Zwickau
Magdeburg
13:00
Hallescher FC
Viktoria Koeln 1904
13:00
Hansa Rostock
Bayern Munich II
13:00
Luebeck
Waldhof Mannheim
13:00
Unterhaching
Wehen
November 28
13:00
Borussia Moenchengladbach II
? - ?
Fortuna Koeln
13:00
FC Koeln II
? - ?
Sportfreunde Lotte
13:00
Oberhausen
? - ?
Fortuna Duesseldorf II
13:00
Preussen Muenster
? - ?
FC Wegberg-Beeck
13:00
SV Roedinghausen
? - ?
RW Ahlen
13:00
Schalke 04 II
? - ?
Lippstadt
13:00
VfB Homberg
? - ?
Bonner SC
13:00
Wuppertal
? - ?
SC Wiedenbrueck
November 28
15:00
Liberty Professionals
? - ?
Eleven Wonders
18:00
Asante Kotoko SC
? - ?
Great Olympics
November 28
15:00 Limited coverage
Europa Point
? - ?
FC Boca Juniors
17:30 Limited coverage
Mons Calpe SC
? - ?
Lincoln Red Imps FC
November 28
15:15
AE Larissa
Atromitos
17:30
Aris
Olympiacos
17:00
Coban Imperial
? - ?
Deportivo Malacateco
19:05
Sacachispas Chiquimula
? - ?
Club Xelaju
21:10
Sanarate
? - ?
Santa Lucia Cotzumalguapa
21:00
CD Marathon
? - ?
CD Real Sociedad
21:00
CD Olimpia
? - ?
Honduras Progreso
21:00
CD Vida
? - ?
Real de Minas
21:00
Platense FC
? - ?
Lobos UPNFM
21:00
Real Espana
? - ?
CD Motagua
November 28
07:00 Limited coverage
Southern District RSA
? - ?
Rangers
09:30 Limited coverage
Resources Capital FC
? - ?
Pegasus FC
November 28
13:45
Varda SE
Budafok
16:00
Fehervar FC
Zalaegerszeg
18:30
Ferencvaros
MTK Budapest
November 28
14:00
Bengaluru FC
Hyderabad FC
November 28
13:00
Maccabi Petach Tikva
? - ?
Hapoel Hadera
15:20
Bnei Sakhnin
? - ?
FC Ashdod
17:50
Bnei Yehuda Tel Aviv
? - ?
Hapoel Tel Aviv
November 28
14:00
Pergolettese
? - ?
Renate
November 28
19:45
Imolese Calcio
? - ?
S.S. Arezzo
November 28
14:00
Vibonese
? - ?
Ternana
November 28
05:00
Nagoya Grampus Eight
Oita Trinita
05:00
Sanfrecce Hiroshima
Consadole Sapporo
November 28
05:00
V-Varen Nagasaki
Albirex Niigata
06:00
Giravanz Kitakyushu
Fagiano Okayama FC
November 28
04:00 Limited coverage
Fujieda MYFC
? - ?
Gamba Osaka U23
04:00 Limited coverage
Kamatamare Sanuki
? - ?
FC Gifu
08:00 Limited coverage
SC Sagamihara
? - ?
Gainare Tottori
November 28
14:00
Al-Wehdat
? - ?
FC Ma'an
16:30
Al-Hussein SC
? - ?
Al-Faisaly
November 28
13:00 Limited coverage
AFC Leopards
? - ?
Western Stima
13:00 Limited coverage
Bandari
? - ?
Zoo FC
Postp.
Bidco United
? - ?
AFC Leopards
Postp.
Gor Mahia
? - ?
Ulinzi Stars
13:00 Limited coverage
Kariobangi Sharks
? - ?
Wazito FC
13:00 Limited coverage
Mathare United
? - ?
Kakamega Homeboyz
13:00 Limited coverage
Nairobi City Stars
? - ?
Nzoia Sugar FC
Postp.
Nzoia Sugar FC
? - ?
Posta Rangers
13:00 Limited coverage
Posta Rangers
? - ?
Bidco United
13:00 Limited coverage
Sofapaka
? - ?
KCB
13:00 Limited coverage
Tusker FC
? - ?
Gor Mahia
13:00 Limited coverage
Ulinzi Stars
? - ?
Vihiga United
November 28
13:00
Al-Salibikhaet
? - ?
Al-Shabab SC
15:30
Al Fahaheel
? - ?
Al-Arabi
November 28
Postp.
Al-Ahed
? - ?
Al-Safa
Postp.
Bourj FC
? - ?
Al Akhaa Al Ahli
November 28
13:00 Limited coverage
Birkirkara
? - ?
Gudja United
13:00 Limited coverage
Hibernians
? - ?
Sirens FC
17:15 Limited coverage
Gzira United
? - ?
Santa Lucia F.C.
17:15 Limited coverage
Sliema Wanderers
? - ?
Lija
November 28
13:00 Limited coverage
St. George's FC
? - ?
Fgura United
17:15 Limited coverage
Saint Andrews
? - ?
Marsa FC
18:00 Limited coverage
Club Canoneros Marina
? - ?
Azores de Hidalgo
21:00 Limited coverage
Aguacateros CDU
? - ?
Pioneros de Cancun
November 28
14:00
FC Sheriff
? - ?
Codru
November 28
11:00 Limited coverage
CS Drochia
? - ?
CF Sparta Selemet
November 28
00:00 Limited coverage
Waitakere United
? - ?
Team Wellington
00:00 Limited coverage
Wellington Phoenix B
? - ?
Eastern Suburbs
15:00
Ballymena United
? - ?
Carrick Rangers
15:00
Cliftonville
? - ?
Portadown
15:00
Coleraine
? - ?
Larne
15:00
Glenavon
? - ?
Crusaders
15:00
Glentoran
? - ?
Dungannon Swifts
17:30
Warrenpoint Town
? - ?
Linfield
14:00 Limited coverage
Queen's University
? - ?
Harland & Wolff Welders F.C.
15:00 Limited coverage
Annagh United
? - ?
Institute
15:00 Limited coverage
Ballinamallard United
? - ?
Loughgall
15:00 Limited coverage
Ballyclare Comrades
? - ?
Knockbreda
15:00 Limited coverage
Dundela
? - ?
Ards
15:00 Limited coverage
Newry City AFC
? - ?
Dergview FC
12:00
FK Vardar Skopje
? - ?
FC Academy Pandev
12:00 Limited coverage
FK Bregalnica Stip
? - ?
GFK Tikves Kavadarci
12:00 Limited coverage
FK Pehchevo
? - ?
FK Sasa
12:00 Limited coverage
FK Rosoman 83
? - ?
Plachkovica
12:00 Limited coverage
FK Sloga 1934 Vinica
? - ?
Osogovo
12:00 Limited coverage
Pobeda
? - ?
Kozhuf Gevgjelija
12:00 Limited coverage
FK Labunishta
? - ?
FK Skopje
12:00 Limited coverage
KF Gostivari
? - ?
Drita
Canc.
Kadino
? - ?
Vardari Forino
12:00 Limited coverage
Korab
? - ?
Veleshta
12:00 Limited coverage
Ohrid
? - ?
Vlazrimi 77
November 28
20:00 Limited coverage
Independiente de La Chorrera
? - ?
Atletico Chiriqui
22:00 Limited coverage
San Francisco FC
? - ?
CD Arabe Unido
22:00
Olimpia
? - ?
Club River Plate
20:00
Atletico Grau
? - ?
Alianza Universidad
20:00
Binacional
? - ?
Universitario de Deportes
20:00
Carlos Stein
? - ?
CD UT Cajamarca
20:00
Sporting Cristal
? - ?
Academia Cantolao
20:00
Universidad San Martin
? - ?
Cienciano
20:00
Alianza Lima
? - ?
Sport Huancayo
20:00
Ayacucho FC
? - ?
Carlos A. Mannucci
20:00
Deportivo Llacuabamba
? - ?
Cusco FC
20:00
FBC Melgar
? - ?
Deportivo Municipal
20:00
Sport Boys
? - ?
Universidad Cesar Vallejo
November 28
14:00
Stal Mielec
Jagiellonia Bialystok
16:30
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Slask Wroclaw
19:00
Wisla Krakow
Zaglebie Lubin
November 28
11:30
GKS Jastrzebie
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
11:30
Puszcza Niepolomice
? - ?
Stomil Olsztyn
11:40
Termalica Nieciecza
? - ?
GKS Tychy 71
14:00
Chrobry Glogow
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
17:00
Korona Kielce
? - ?
Resovia
18:10
Radomiak Radom
? - ?
GKS Belchatow
November 28
11:00
Olimpia Elblag
? - ?
Blekitni Stargard
12:00
Hutnik Krakow
? - ?
Bytovia Bytow
12:00
Lech Poznan ll
? - ?
Wigry Suwalki
12:00
Pogon Siedlce
? - ?
Slask Wroclaw ll
13:15
Polkowice
? - ?
KKS 1925 Kalisz
15:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Garbarnia
17:00
Sokol Ostroda
? - ?
Chojniczanka Chojnice
November 28
11:00 Limited coverage
Jagiellonia II Bialystok
? - ?
KS Ursus Warszawa
11:00 Limited coverage
Rks Radomsko
? - ?
Bron Radom
11:30 Limited coverage
Olimpia Zambrow
? - ?
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
12:00 Limited coverage
GKS Wikielec
? - ?
Concordia Elblag
12:00 Limited coverage
KS Blonianka Blonie
? - ?
Pogon Grodzisk Mazowiecki
12:00 Limited coverage
MKS Kutno
? - ?
Mlks Znicz Biala Piska
12:00 Limited coverage
Skierniewice
? - ?
Legia Warszawa II
16:00 Limited coverage
Polonia Warszawa
? - ?
MKS Kaczkan Huragan Morag
November 28
14:00 Limited coverage
SKS Baltyk Gdynia
? - ?
Swit Skolwin
November 28
12:00 Limited coverage
KS Polonia Bytom SA
? - ?
Stal Brzeg
12:00 Limited coverage
Lechia Zielona Gora
? - ?
ROW Rybnik 1964
12:00 Limited coverage
MKS Piast Zmigrod
? - ?
Miedz Legnica II
12:00 Limited coverage
MKS Polonia Stal Swidnica
? - ?
Foto-Higiena Gac
12:00 Limited coverage
Rekord Bielsko-Biala
? - ?
Polonia Nysa
12:00 Limited coverage
Sleza Wroclaw
? - ?
Gwarek Tarnowskie Gory
12:00 Limited coverage
Warta Gorzow Wielkopolski
? - ?
LKS Goczalkowice-Zdroj
17:00 Limited coverage
Ruch Chorzow
? - ?
Gornik Zabrze II
15:00 Limited coverage
Vitoria de Guimaraes B
? - ?
Tirsense
15:00 Limited coverage
Maritimo B
? - ?
Paredes
15:00 Limited coverage
Caldas
? - ?
S.U. 1 de Dezembro
11:00 Limited coverage
Boavista
? - ?
Academica Coimbra
05:00 Limited coverage
Gyeongju H & N
? - ?
Gimhae
November 28
09:00 Limited coverage
Turris-Oltul
? - ?
Sepsi OSK
11:15 Limited coverage
U Craiova 1948
? - ?
ASU Politehnica Timisoara
Canc.
ASU Politehnica Timisoara
? - ?
CFR Cluj
11:30 Limited coverage
Concordia Chiajna
? - ?
Botosani
11:30 Limited coverage
Csc Sanmartin
? - ?
FC Dunarea Calarasi
11:30 Limited coverage
Farul Constanta
? - ?
FC Academica Clinceni
11:30 Limited coverage
Viitorul Pandurii Targu Jiu
? - ?
FC Arges Pitesti
16:00 Limited coverage
CSM Ceahlaul Piatra Neamt
? - ?
Petrolul Ploiesti
18:45 Limited coverage
Dinamo Bucuresti
? - ?
FC Viitorul Constanta
November 28
12:35
Al Ain
Al-Raed
15:00
Alloa Athletic
? - ?
Hearts
15:00
Arbroath
? - ?
Dunfermline Athletic
15:00
Hibernian
? - ?
Dundee FC
15:00
Livingston
? - ?
Ayr United
15:00
Motherwell
? - ?
St. Johnstone
17:15
St. Mirren
? - ?
Aberdeen
November 28
15:00 Limited coverage
Deveronvale
? - ?
Brora Rangers
15:00 Limited coverage
Fort William
? - ?
Strathspey Thistle
15:00 Limited coverage
Inverurie Loco Works
? - ?
Keith
15:00 Limited coverage
Lossiemouth
? - ?
Fraserburgh
15:00 Limited coverage
Nairn County
? - ?
Clachnacuddin
15:00 Limited coverage
Rothes
? - ?
Huntly
15:00 Limited coverage
Turriff United
? - ?
Formartine United
15:00 Limited coverage
Wick Academy
? - ?
Buckie Thistle
November 28
14:00 Limited coverage
Vale of Leithen
? - ?
Civil Service Strollers
15:00 Limited coverage
Bonnyrigg Rose Athletic
? - ?
East Kilbride
15:00 Limited coverage
Cumbernauld Colts
? - ?
Caledonian Braves
15:00 Limited coverage
Edinburgh University
? - ?
BSC Glasgow
15:00 Limited coverage
Gala Fairydean Rovers
? - ?
Kelty Hearts
15:00 Limited coverage
Gretna FC 2008
? - ?
Berwick Rangers
15:00 Limited coverage
Spartans FC
? - ?
Dalbeattie Star
November 28
12:00
Macva Sabac
? - ?
Indjija
November 28
12:00 Limited coverage
Buducnost Dobanovci
? - ?
Zarkovo
12:00 Limited coverage
FK Dubocica
? - ?
Radnicki Pirot
12:00 Limited coverage
Jagodina
? - ?
FK Radnicki 1923
12:00 Limited coverage
Loznica
? - ?
Dinamo Vranje
12:00 Limited coverage
Zeleznicar Pancevo
? - ?
Kabel Novi Sad
09:30
Balestier Khalsa FC
? - ?
Geylang International FC
09:30
Hougang United FC
? - ?
Tanjong Pagar United FC
November 28
13:00
Ruzomberok
Nitra
13:00
Zilina
FK Pohronie
13:00
Zlate Moravce
Zemplin Michalovce
15:15
Spartak Trnava
DAC 1904 Dunajska Streda
November 28
13:15
Mura
? - ?
Koper
16:15
Maribor
? - ?
Tabor
13:30
Orlando Pirates
Baroka FC
13:30
TS Galaxy
Lamontville Golden Arrows
16:00
Mamelodi Sundowns FC
Stellenbosch FC
18:15
AmaZulu FC
Cape Town City FC
November 28
13:30 Limited coverage
Free State Stars
? - ?
Uthongathi FC
13:30 Limited coverage
Sekhukhune United
? - ?
Real Kings FC
13:30 Limited coverage
TS Sporting
? - ?
Cape Umoya United
16:00
Compostela
? - ?
Pontevedra
15:00
Numancia
? - ?
Real Valladolid B
14:45
SD Amorebieta
? - ?
Real Union
15:00
Deportivo Alaves B
? - ?
SD Leioa
15:00
Osasuna B
? - ?
Izarra
17:00
San Fernando CD
? - ?
Algeciras
November 28
13:00 Limited coverage
Eskilsminne IF
? - ?
Torns IF
13:00 Limited coverage
FC Linkoeping City
? - ?
Utsiktens BK
13:00 Limited coverage
FK Karlskrona
? - ?
Tvaaaakers IF
13:00 Limited coverage
IFK Vaernamo
? - ?
Assyriska IK
13:00 Limited coverage
Landskrona BoIS
? - ?
Motala AIF FK
13:00 Limited coverage
Lunds BK
? - ?
Lindome GIF
13:00 Limited coverage
Qviding FIF
? - ?
Oskarshamns AIK
13:00 Limited coverage
Skoevde AIK
? - ?
FC Trollhaettan
November 28
17:15
FC Vaduz
Sion
19:30
Servette
Luzern
17:15
Thun
? - ?
Chiasso
November 28
12:00 Limited coverage
Al-Futowa
? - ?
Al-Horgelah
12:00 Limited coverage
Al-Horiyah
? - ?
Al-Shorta
12:00 Limited coverage
Al-Sahel
? - ?
Jableh SC
12:00 Limited coverage
Al-Taleiah
? - ?
Al-Karamah
12:00 Limited coverage
Al-Wahda
? - ?
Tishreen
12:00 Limited coverage
Al-Wathbah
? - ?
Al-Ittihad
12:00 Limited coverage
Hutteen
? - ?
Al-Jaish
November 28
14:00
Dodoma Jiji FC
? - ?
Ihefu FC
14:00
Mbeya City
? - ?
Mtibwa Sugar
14:00
Young Africans
? - ?
JKT Tanzania
November 28
11:00
Chonburi
? - ?
Port FC
11:00
Rayong FC
? - ?
Sukhothai FC
11:30
Suphanburi FC
? - ?
Ratchaburi FC
November 28
11:00 Limited coverage
Kasetsart
? - ?
Chainat FC
11:00 Limited coverage
Nong Bua Pitchaya FC
? - ?
Khonkaen United FC
12:00 Limited coverage
Chiangmai FC
? - ?
Sisaket FC
12:00 Limited coverage
Khonkaen FC
? - ?
Ayutthaya United FC
12:00 Limited coverage
Ranong FC
? - ?
MOF Customs United
November 28
09:00 Limited coverage
Malatya Yesilyurt Belediyespor
? - ?
Buca FK
10:00 Limited coverage
Cankaya FK
? - ?
Manisaspor
10:00 Limited coverage
Edirnespor
? - ?
Belediye Derince
10:00 Limited coverage
Fatsa Belediyespor
? - ?
Arnavutkoy Belediyespor
10:00 Limited coverage
Kemerspor 2003
? - ?
Diyarbakir FK AS 1977
10:00 Limited coverage
Kizilcabolukspor
? - ?
Alemdag Spor 1877
10:00 Limited coverage
Nevsehir Belediye Spor
? - ?
Artvin Hopaspor
10:00 Limited coverage
Ofspor
? - ?
Payasspor
November 28
10:00 Limited coverage
Agri 1970 Spor
? - ?
Yozgatspor 1959
10:00 Limited coverage
Belediye Kutahyaspor
? - ?
Buyukcekmece Tepecikspor
10:00 Limited coverage
Cengelkoy Futbol Yatirimlari
? - ?
Darica Genclerbirligi
10:00 Limited coverage
Erzin Spor
? - ?
Yomraspor
10:00 Limited coverage
Halide Edip Adivar Spor
? - ?
Karaman Belediyespor
10:00 Limited coverage
Kahta 02
? - ?
Ceyhanspor
10:00 Limited coverage
Tokatspor
? - ?
Tekirdagspor
November 28
10:00 Limited coverage
Arhavispor
? - ?
Sile Yildizspor
10:00 Limited coverage
Carsambaspor
? - ?
Icel Idman Yurdu
10:00 Limited coverage
Catalcaspor
? - ?
Yeni Altindag Belediyespor
10:00 Limited coverage
Cizrespor
? - ?
Osmaniyespor
10:00 Limited coverage
Elazig Belediyespor
? - ?
Isparta 32 Spor
10:00 Limited coverage
Golcukspor
? - ?
Esenler Erokspor
10:00 Limited coverage
Soma Spor Dernegi
? - ?
Batman Petrolspor
10:00 Limited coverage
Yalovaspor
? - ?
Erbaaspor
November 28
10:00 Limited coverage
Ahal
? - ?
FC Asgabat
10:00 Limited coverage
Altyn Asyr
? - ?
Nebitci
10:00 Limited coverage
Merw
? - ?
Kopetdag Asgabat
10:00 Limited coverage
Sagadam
? - ?
FC Energetik
12:35 Limited coverage
Dibba
? - ?
Emirates Club
12:40 Limited coverage
Al-Thaid
? - ?
AL Tawon SC
November 28
08:00 Limited coverage
Dynamo Kyiv U19
? - ?
FC Vorskla Poltava
08:00 Limited coverage
FC Ingulets U19
? - ?
FC Olimpik Donetsk
08:00 Limited coverage
FC Lviv
? - ?
FC Mariupol
08:00 Limited coverage
FC Minaj U19
? - ?
FC Zorya Lugansk
08:00 Limited coverage
FC Oleksandria
? - ?
FC Rukh LVIV U19
08:00 Limited coverage
Kolos Kovalivka
? - ?
SFC Desna Chernihiv U19
08:00 Limited coverage
SC Dnipro-1
? - ?
Shakhtar Donetsk U19
13:00
Fenix
? - ?
Deportivo Maldonado
20:00
Danubio
? - ?
Club Atletico Penarol
November 28
00:30 Limited coverage
Villa Espanola
? - ?
Tacuarembo FC
22:15 Limited coverage
Atenas
? - ?
Cerrito
21:00
Atletico Venezuela
? - ?
Yaracuyanos FC
00:00
GV Maracay
? - ?
Aragua FC
13:00 Limited coverage
Universidad Central
? - ?
Deportivo Lara B
13:00 Limited coverage
Yaracuy FC
? - ?
Angostura FC
19:30 Limited coverage
Fundacion AIFI
? - ?
Llaneros de Guanare
November 28
13:30
Connah's Quay
Barry Town
14:30
Caernarfon
Haverfordwest
14:30
Flint Town United
Cardiff Met University
14:30
TNS
Aberystwyth
November 28
13:00 Limited coverage
Lusaka Dynamos
? - ?
Zanaco
13:00 Limited coverage
Nkwazi
? - ?
Prison Leopards
13:00 Limited coverage
Young Green Eagles
? - ?
Kabwe Warriors
14:00 Limited coverage
Chile
? - ?
Zambia

LiveScore Table