LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer : 2 December 2020

your no.1 LiveScore service since 1998

2 December 2020 Soccer Live Scores by LiveScore

December 2
17:55
FC Krasnodar
Rennes
20:00
Sevilla
Chelsea
December 2
20:00
Borussia Dortmund
Lazio
20:00
Club Brugge
Zenit St. Petersburg
December 2
20:00
Ferencvaros
Barcelona
20:00
Juventus
Dynamo Kyiv
December 2
17:55
Istanbul Basaksehir
RasenBallsport Leipzig
20:00
Manchester United
Paris Saint-Germain
December 2
19:45
Blackburn Rovers
Millwall
19:45
Luton Town
Norwich City
19:45
Middlesbrough
Swansea City
19:45
Nottingham Forest
Watford
19:45
Sheffield Wednesday
Reading
19:45
Wycombe Wanderers
Stoke City
December 2
19:00
Bristol Rovers
Gillingham
19:00
Charlton Athletic
Milton Keynes Dons
19:00
Hull City
Doncaster Rovers
19:00
Shrewsbury Town
Accrington Stanley
December 2
19:00
Cambridge United
Mansfield Town
19:00
Carlisle United
Salford City
19:00
Walsall
Stevenage
December 2
19:00
Dagenham & Redbridge
Notts County
December 2
16:00
Sporting Charleroi
Waasland-Beveren
00:30
Flamengo
Racing Club
22:15
Nacional
Independiente del Valle
22:15
Palmeiras
Delfin
December 2
17:00
Monza
L.R. Vicenza Virtus
December 2
18:00
Cartagena
Espanyol
18:00
Leganes
Rayo Vallecano
18:00
Logrones
Ponferradina
20:00
Castellon
Real Zaragoza
20:30
Lugo
Las Palmas
December 2
Postp.
Capelle
? - ?
AFC
Postp.
DVS 33
? - ?
Willem II
Postp.
HHC
? - ?
Vitesse
Postp.
HVCV Quick
? - ?
NEC Nijmegen
Postp.
Kozakken Boys
? - ?
Harkemase Boys
Postp.
OSS '20
? - ?
Katwijk
Postp.
TEC
? - ?
FC Groningen
Postp.
UNA
? - ?
Groene Ster
Postp.
Westlandia
? - ?
SteDoCo
December 2
10:30
Altay
? - ?
Giresunspor
December 2
17:00
Aalesund
Sandefjord
17:00
FK Haugesund
Mjoendalen
17:00
Odds Ballklubb
Stroemsgodset
17:00
Sarpsborg 08
Kristiansund BK
17:00
Start
Bodoe/Glimt
17:00
Viking
Brann
19:00
Stabaek
Vaalerenga
00:30
Deportivo Cali
? - ?
Velez Sarsfield
22:15
Lanus
? - ?
Bolivar
December 2
01:00
Arcahaie
? - ?
Forge FC
03:15
CD Marathon
? - ?
Deportivo Saprissa
December 2
10:30
Ararat Armenia
? - ?
Ararat
13:30
Pyunik
? - ?
Lori
December 2
10:00 Limited coverage
Shirak II
? - ?
Sevan
December 2
10:00 Limited coverage
FK Kapaz
? - ?
FK Qarabag-2
10:00 Limited coverage
FK Sumgayit-2
? - ?
PFK Zaqatala
10:00 Limited coverage
Keshla FK-2
? - ?
Moik Baku
12:00
FK Krupa
? - ?
Borac Banja Luka
12:00
FK Sarajevo
? - ?
Radnik Bijeljina
12:00
FK Tuzla City
? - ?
FK Velez Mostar
12:00
Olimpik Sarajevo
? - ?
FK Mladost Doboj Kakanj
12:00
Siroki Brijeg
? - ?
Sloboda Tuzla
12:00
Zrinjski Mostar
? - ?
Zeljeznicar
December 2
00:30
Chapecoense AF
? - ?
Cuiaba
00:30
Parana Clube
? - ?
Vitoria
00:30
Ponte Preta
? - ?
Sampaio Correa
22:00
Botafogo SP
? - ?
Juventude
19:00 Limited coverage
Aquidauanense
? - ?
Corumbaense
19:00 Limited coverage
Chapadao
? - ?
Costa Rica EC
19:00 Limited coverage
Maracaju
? - ?
Aguia Negra
21:30 Limited coverage
Vitoria ES
? - ?
Estrela Do Norte ES
December 2
15:30
Slavia Sofia
Botev Plovdiv
December 2
13:30
Antofagasta
Palestino
December 2
16:00
HNK Gorica
? - ?
Slaven
December 2
12:30 Limited coverage
Dinamo Zagreb B
? - ?
Medimurje
12:30 Limited coverage
Junak
? - ?
NK Sesvete
December 2
12:00
Dukla Praha
? - ?
Hradec Kralove
12:30
FC Vlasim
? - ?
Zizkov
12:30
FK Blansko
? - ?
Usti nad Labem
12:30
FK Varnsdorf
? - ?
FK Slavoj Vysehrad
12:30
SK Lisen
? - ?
SK Prostejov
12:30
Trinec
? - ?
MFK Chrudim
12:30
Vysocina Jihlava
? - ?
FK MAS Taborsko
December 2
16:30
Jammerbugt FC
? - ?
Holstebro
December 2
14:30 Limited coverage
Sanga Balende
? - ?
J.S. Bazano
19:45
Darlington
? - ?
Gateshead FC
19:45
Havant and Waterlooville
? - ?
Hemel Hempstead
13:00 Limited coverage
Sheffield United
? - ?
Crewe Alexandra
December 2
17:30
FCI Levadia
? - ?
Flora Tallinn
10:00
Merani
? - ?
FC Telavi
December 2
18:00
Hallescher FC
Unterhaching
18:00
Hansa Rostock
Tuerkguecue Muenchen
December 2
17:30
SC Wiedenbrueck
? - ?
Borussia Moenchengladbach II
18:30
Fortuna Duesseldorf II
? - ?
Alemannia Aachen
18:30
VfB Homberg
? - ?
Bergisch Gladbach
18:30
Wuppertal
? - ?
SV Straelen
December 2
19:30 Limited coverage
Europa Point
? - ?
Lincoln Red Imps FC
17:00
Antigua Guatemala
? - ?
Santa Lucia Cotzumalguapa
21:10
Sanarate
? - ?
Comunicaciones FC
December 2
14:00
Hyderabad FC
Jamshedpur
December 2
17:00
Hapoel Ramat Gan
? - ?
Hapoel Rishon LeZion
December 2
14:00
Pergolettese
? - ?
Juventus U23
14:00
Pontedera
? - ?
Lucchese
December 2
14:00
S.S. Arezzo
? - ?
Sambenedettese
December 2
14:00
Casertana
? - ?
Vibonese
14:00
Catania
? - ?
Bisceglie
14:00
Potenza
? - ?
Avellino
19:30
Palermo
? - ?
Viterbese
December 2
Postp.
AC Legnano
? - ?
ASD Imperia
Postp.
ACSD Saluzzo
? - ?
Derthona
Postp.
AS Casale
? - ?
Fossano
Postp.
ASDC Gozzano
? - ?
P.D.H.A.E.
Postp.
Arconatese
? - ?
Caronnese
Postp.
Borgosesia
? - ?
Bra
Postp.
Castellanzese
? - ?
Citta di Varese
Postp.
Lavagnese
? - ?
Sestri Levante
Postp.
Sanremese
? - ?
Folgore Caratese
Postp.
Vado
? - ?
ASD Calcio Chieri 1955
December 2
Postp.
Brusaporto
? - ?
Caravaggio
Postp.
Calvina
? - ?
Breno
Postp.
Cavenago Fanfulla
? - ?
Sona
Postp.
Franciacorta FC
? - ?
Tritium
Postp.
Scanzorosciate
? - ?
Pontisola
Postp.
Seregno
? - ?
NibionnOggiono
Postp.
Union ASD Casatese
? - ?
Crema
Postp.
Villa D'Alme
? - ?
Real Calepina
Postp.
Virtus Bergamo Alzanoseriate
? - ?
AS Vis Nova Giussano
December 2
Postp.
Ambrosiana
? - ?
Virtus Bolzano
Postp.
ArzignanoChiampo
? - ?
Chions
Postp.
Belluno
? - ?
Caldiero Terme
Postp.
Cjarlins Muzane
? - ?
Campodarsego
Postp.
Clodiense
? - ?
Montebelluna
Postp.
Delta Calcio Rovigo
? - ?
Cartigliano
Postp.
Este
? - ?
Adriese
Postp.
Trento
? - ?
ASD Manzanese
Postp.
Union Feltre
? - ?
Luparense
Postp.
Union San Giorgio-Sedico
? - ?
Mestre
December 2
Postp.
ASD Lanusei
? - ?
Giugliano
Postp.
Carbonia
? - ?
Insieme Formia
Postp.
Latina
? - ?
Afragolese
Postp.
Monterosi
? - ?
Arzachena
Postp.
Nocerina
? - ?
Cassino
Postp.
Nola
? - ?
Team Nuova Florida 2005
Postp.
Savoia
? - ?
Latte Dolce
Postp.
Torres
? - ?
Gladiator
Postp.
Vis Artena
? - ?
Muravera
December 2
Postp.
ACD Nardo
? - ?
Team Altamura
Postp.
Aversa Normanna
? - ?
Lavello
Postp.
Brindisi
? - ?
Bitonto
Postp.
Casarano
? - ?
Audace Cerignola
Postp.
Citta di Fasano
? - ?
Sporting Fulgor Molfetta
Postp.
Gravina
? - ?
Francavilla
Postp.
Puteolana
? - ?
AZ Picerno ASD
Postp.
Sorrento
? - ?
Portici
Postp.
Taranto
? - ?
Fidelis Andria
December 2
10:00
Albirex Niigata
Tochigi SC
10:00
FC Ryukyu
Zweigen Kanazawa
10:00
Kyoto Sanga FC
V-Varen Nagasaki
10:00
Mito Hollyhock
Jubilo Iwata
10:00
Montedio Yamagata
Machida Zelvia
10:00
Omiya Ardija
Ehime FC
10:00
Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu
10:00
Thespakusatsu Gunma
Matsumoto Yamaga
10:00
Tokushima Vortis
Giravanz Kitakyushu
10:00
Tokyo Verdy
JEF United Chiba
10:30
Fagiano Okayama FC
Avispa Fukuoka
December 2
13:00
Khaitan SC
? - ?
Burgan SC
15:30
Al-Arabi
? - ?
Kazma
15:30
Al-Tadhamon
? - ?
Al-Shabab SC
December 2
18:00 Limited coverage
Birkirkara
? - ?
Tarxien Rainbows
21:00 Limited coverage
Irapuato
? - ?
Cafetaleros de Chiapas II
December 2
19:00
Decic Tuzi
? - ?
FK Podgorica
19:00
FK Iskra
? - ?
Buducnost Podgorica
19:00
Jezero
? - ?
Petrovac
19:00
Rudar Pljevlja
? - ?
Sutjeska
19:00
Zeta
? - ?
OFK Titograd
12:00
FC Academy Pandev
? - ?
Renova
12:00
FK Borec
? - ?
FK Struga
12:00
FK Sileks
? - ?
FK Vardar Skopje
12:00
KF Shkendija
? - ?
Makedonija GjP
12:00
Rabotnicki
? - ?
Pelister
12:00
Shkupi
? - ?
Belasica
December 2
17:00
Wisla Plock
Pogon Szczecin
December 2
11:00
Resovia
? - ?
Radomiak Radom
11:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
GKS Jastrzebie
11:30
Odra Opole
? - ?
Termalica Nieciecza
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Puszcza Niepolomice
16:00
GKS Belchatow
? - ?
Chrobry Glogow
16:40
Arka Gdynia
? - ?
Korona Kielce
December 2
11:00
Garbarnia
? - ?
Znicz Pruszkow
11:00
Slask Wroclaw ll
? - ?
Olimpia Grudziadz
12:00
SKRA Czestochowa
? - ?
Olimpia Elblag
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
GKS Katowice
16:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Hutnik Krakow
17:00
KKS 1925 Kalisz
? - ?
Pogon Siedlce
17:00
Motor Lublin
? - ?
Lech Poznan ll
17:00
Sokol Ostroda
? - ?
Stal Rzeszow
17:00
Wigry Suwalki
? - ?
Polkowice
December 2
10:00 Limited coverage
Pogon II Szczecin
? - ?
Elana Torun
December 2
16:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Zaglebie Lubin
17:30
Stal Mielec
Piast Gliwice
15:00 Limited coverage
Olimpico Montijo
? - ?
Oriental Dragon
December 2
12:00
Ripensia Timisoara
CS Mioveni
14:45
Universitatea Cluj
Farul Constanta
December 2
19:45 Limited coverage
Domagnano
? - ?
Tre Penne Galazzano
19:45 Limited coverage
FC Fiorentino
? - ?
Folgore
19:45 Limited coverage
La Fiorita Montegiardino
? - ?
S.S. Murata
19:45 Limited coverage
Tre Fiori
? - ?
Cosmos
December 2
13:00
Rad Beograd
? - ?
FK Metalac
11:45
Albirex Niigata FC
? - ?
Tanjong Pagar United FC
11:45
Hougang United FC
? - ?
Balestier Khalsa FC
11:45
Lion City Sailors FC
? - ?
Tampines Rovers FC
11:45
Young Lions
? - ?
Geylang International FC
Canc.
Brunei DPMM
? - ?
Young Lions
December 2
15:00
SKF Sered
DAC 1904 Dunajska Streda
December 2
17:00
Gorica
? - ?
Domzale
17:00
Koper
? - ?
Aluminij
17:00
Mura
? - ?
NK Bravo
17:00
Olimpija Ljubljana
? - ?
Maribor
17:00
Tabor
? - ?
NK Celje
December 2
13:30 Limited coverage
Cape Umoya United
? - ?
Free State Stars
13:30 Limited coverage
JDR Stars
? - ?
University of Pretoria
13:30 Limited coverage
Richards Bay
? - ?
Cape Town All Stars
16:00
SD Leioa
? - ?
Racing Santander
December 2
11:00 Limited coverage
Las Rozas CF
? - ?
Llagostera
15:00 Limited coverage
Logrono
? - ?
Barcelona
December 2
18:00
Lunds BK
? - ?
Malmoe FF
December 2
17:15
Lausanne
FC Vaduz
17:15
Luzern
Sion
17:15
Servette
FC Zuerich
December 2
Postp.
Port FC
? - ?
Muang Thong United
December 2
10:00 Limited coverage
Alemdag Spor 1877
? - ?
Malatya Yesilyurt Belediyespor
10:00 Limited coverage
Arnavutkoy Belediyespor
? - ?
Edirnespor
10:00 Limited coverage
Artvin Hopaspor
? - ?
Kizilcabolukspor
10:00 Limited coverage
Belediye Derince
? - ?
Kemerspor 2003
10:00 Limited coverage
Buca FK
? - ?
Cankaya FK
10:00 Limited coverage
Diyarbakir FK AS 1977
? - ?
Ofspor
10:00 Limited coverage
Manisaspor
? - ?
Fatsa Belediyespor
10:00 Limited coverage
Payasspor
? - ?
Nevsehir Belediye Spor
December 2
10:00 Limited coverage
Buyukcekmece Tepecikspor
? - ?
Halide Edip Adivar Spor
10:00 Limited coverage
Ceyhanspor
? - ?
Mardin Buyuksehir Basakspor
10:00 Limited coverage
Darica Genclerbirligi
? - ?
Nazilli Belediyespor
10:00 Limited coverage
Fethiyespor
? - ?
Erzin Spor
10:00 Limited coverage
Karaman Belediyespor
? - ?
Tokatspor
10:00 Limited coverage
Tekirdagspor
? - ?
Agri 1970 Spor
10:00 Limited coverage
Yomraspor
? - ?
Belediye Kutahyaspor
10:00 Limited coverage
Yozgatspor 1959
? - ?
Cengelkoy Futbol Yatirimlari
December 2
10:00 Limited coverage
Batman Petrolspor
? - ?
Karsiyaka
10:00 Limited coverage
Erbaaspor
? - ?
Cizrespor
10:00 Limited coverage
Esenler Erokspor
? - ?
Elazig Belediyespor
10:00 Limited coverage
Icel Idman Yurdu
? - ?
Soma Spor Dernegi
10:00 Limited coverage
Isparta 32 Spor
? - ?
Yalovaspor
10:00 Limited coverage
Osmaniyespor
? - ?
Catalcaspor
10:00 Limited coverage
Sile Yildizspor
? - ?
Carsambaspor
10:00 Limited coverage
Yeni Altindag Belediyespor
? - ?
Arhavispor
December 2
13:00 Limited coverage
Ahrobiznes Volochysk
? - ?
Vorskla
13:00 Limited coverage
Desna
? - ?
Zorya
13:00 Limited coverage
FC Nyva-V Vinnytsia
? - ?
FC Kolos Kovalivka
13:00 Limited coverage
FC Olexandriya
? - ?
FC Minaj
13:00 Limited coverage
SC Dnipro-1
? - ?
VPK-Ahro Shevchenkivka
13:00 Limited coverage
Veres Rivne
? - ?
Mariupol
00:00
Yaracuyanos FC
? - ?
Carabobo FC
21:00
Academia Puerto Cabello
? - ?
Deportivo La Guaira
December 2
19:45
Cefn Druids AFC
TNS
16:45 Limited coverage
Al Shabab
? - ?
Al Ittihad

LiveScore Table