LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer : More countries

your no.1 LiveScore service since 1998

More countries Soccer Live Scores by LiveScore

October 18
18:45
Cardiff City
Sheffield Wednesday
October 18
18:45
Lincoln City
Shrewsbury Town
18:45
Tranmere Rovers
Southend United
October 18
19:00
Granada
Osasuna
October 18
19:00
Cadiz
Las Palmas
October 18
19:00
Cittadella
Cosenza
October 18
18:30
Eintracht Frankfurt
Bayer Leverkusen
October 18
16:30
FC Erzgebirge Aue
1. FC Nürnberg
16:30
SpVgg Greuther Fürth
SG Dynamo Dresden
October 18
17:00
MSV Duisburg
1. FC Kaiserslautern
17:30
FC Memmingen
? - ?
TSV Buchbach
October 18
17:30
SV Drochtersen/Assel
? - ?
Werder Bremen II
17:00
FC Rot-Weiss Erfurt
? - ?
Bischofswerdaer FV 1908
October 18
17:00
SC Verl
? - ?
TSV Alemannia Aachen
17:15
Bayer 04 Leverkusen
? - ?
TSG 1899 Hoffenheim
October 18
18:45
Nice
Paris Saint-Germain
October 18
18:00
AC Ajaccio
Nancy
18:00
Niort
Guingamp
18:00
Clermont Foot
Rodez
18:00
Troyes
Le Mans
18:00
Chambly
Sochaux
18:00
Grenoble
Orleans
18:00
Chateauroux
Paris FC
18:00
Caen
Valenciennes
October 18
16:00
Avranches
? - ?
SC Toulon
18:00
FC Bastia Borgo
? - ?
Red Star
18:00
Villefranche Beaujolais
? - ?
GFC Ajaccio
18:00
Le Puy Foot 43 Auvergne
? - ?
AS Beziers
18:00
Laval
? - ?
Pau
18:00
Cholet
? - ?
Lyon la Duchere
18:00
Boulogne
? - ?
Quevilly
18:00
Concarneau
? - ?
Bourg en Bresse Peronnas
18:00
Creteil
? - ?
Dunkerque
18:00
FC Den Bosch
? - ?
Roda JC Kerkrade
18:00
FC Dordrecht
? - ?
Helmond Sport
18:00
FC Eindhoven
? - ?
NAC Breda
18:00
Go Ahead Eagles
? - ?
FC Volendam
18:00
Jong AZ Alkmaar
? - ?
Jong Ajax
18:00
Jong FC Utrecht
? - ?
De Graafschap
18:00
MVV Maastricht
? - ?
Excelsior
18:00
NEC Nijmegen
? - ?
Jong PSV
18:00
Cambuur
? - ?
TOP Oss
18:00
Telstar
Almere City FC
October 18
18:30
Royal Excel Mouscron
? - ?
Club Brugge
18:30
Westerlo
? - ?
Lokeren
October 18
19:30
CD Cova da Piedade
? - ?
Benfica
October 18
18:05
Bonnyrigg Rose Athletic
? - ?
Buckie Thistle
18:30
Edinburgh City
? - ?
Banks O'Dee
October 18
17:00
AaB
OB
October 18
16:00
Viborg FF
? - ?
BK Fremad Amager
16:30
Hvidovre IF
? - ?
Vendsyssel FF
October 18
17:00
AFC Eskilstuna
GIF Sundsvall
October 18
17:00
IK Frej Taeby
? - ?
Halmstads BK
October 18
17:10
BW Linz
Floridsdorfer AC
17:10
SK Austria Klagenfurt
SV Horn
17:10
Vorwaerts Steyr
Austria Lustenau
17:10
Amstetten
SV Lafnitz
17:10
Austria Wien (A)
FC Wacker Innsbruck
18:00
Aarau
Lausanne
October 18
17:30
Galatasaray
Sivasspor
October 18
16:00
Akhisar Belediyespor
Eskisehirspor
October 18
18:45
Cork City
? - ?
Dundalk FC
18:45
St. Patrick's Athletic
Bohemian FC
18:45
University College Dublin
? - ?
Shamrock Rovers
19:00
Finn Harps
Waterford FC
18:45
Cabinteely
? - ?
Drogheda United
October 18
18:45
Cefn Druids AFC
? - ?
Caernarfon Town FC
19:00
Carmarthen
? - ?
Aberystwyth
18:45
Larne
? - ?
Glentoran
October 18
15:00
Vitkovice
? - ?
Dukla Praha
16:00
Usti nad Labem
? - ?
MFK Chrudim
17:00
FC Zbrojovka Brno
? - ?
FK Varnsdorf
October 19
08:15
Sokolov
? - ?
SK Lisen
08:15
Pardubice
? - ?
Trinec
08:15
FK Slavoj Vysehrad
? - ?
Vysocina Jihlava
October 18
16:30
Republican FC Akhmat Grozny
FC Lokomotiv Moscow
October 19
06:00
FC Luch Vladivostok
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
06:00
FC Ska-Khabarovsk
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Veles Moscow
? - ?
Pskov 747
14:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Rodina
October 18
16:00
Shakhtar Donetsk
? - ?
FC Kolos Kovalivka
October 18
16:00
KGHM Zaglebie Lubin
Pogon Szczecin
18:30
Wisla Krakow
Piast Gliwice
October 18
16:00
Chrobry Glogow
? - ?
MKS Chojniczanka Chojnice
16:00
Puszcza Niepolomice
? - ?
GKS Tychy
16:00
Wigry Suwalki
? - ?
Odra Opole
17:00
Stal Mielec
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
18:45
Miedz Legnica
OKS Stomil Olsztyn
October 18
16:00
HNK Gorica
? - ?
Dinamo Zagreb
October 18
16:00
Cukaricki
Vojvodina
18:00
FK Crvena Zvezda
Rad Beograd
October 18
15:00
AFC Hermannstadt
FC Voluntari
17:30
Dinamo Bucuresti
Gaz Metan Medias
14:30
Vitosha Bistritsa
Cherno More Varna
17:00
Dunav Ruse
Etar
16:00
FK Sarajevo
? - ?
Celik Zenica
October 18
12:30
KF Shkendija
? - ?
Fk Akademija Pandev
October 18
13:00
Bnei Sakhnin
? - ?
Hapoel Ramat Gan
13:00
Hapoel Ironi Akko
? - ?
Hapoel Bnei Lod
13:00
Hapoel Nof HaGalil
? - ?
Hapoel Petah Tikva
13:00
Hapoel Umm al-Fahm
? - ?
Maccabi Ahi Nazareth
13:00
SC Kfar Kasem
? - ?
Hapoel Afula
22:00
Arsenal Sarandi
River Plate
October 19
00:10
Boca Juniors
Racing Club Avellaneda
00:00
Club Cipolletti
? - ?
Sol de Mayo
00:00
Ferro Carril Oeste General Pico
? - ?
Sansinena BB
00:15
Deportivo Maipu
? - ?
Desamparados
October 18
22:15
Criciuma
? - ?
CRB
October 19
00:30
Vitoria
? - ?
Londrina EC PR
19:30
Bolivar
? - ?
Guabira
22:15
Jorge Wilstermann
? - ?
Real Potosi
October 19
00:30
Nacional Potosi
? - ?
San Jose
00:30
Oriente Petrolero
? - ?
Always Ready
23:00
Envigado
La Equidad
October 19
01:00
Atlético Bucaramanga
CD Jaguares
October 19
00:15
CD Olmedo
Universidad Catolica
23:00
Nacional Asuncion
General Diaz
20:30
Deportivo Binacional
Alianza Universidad De Huanuco
October 19
01:00
Alianza Lima
Carlos Mannucci
October 19
00:00
Puebla FC
Atlas FC
02:00
Tiburones Rojos de Veracruz
Tigres UANL
02:06
Santos
Xolos de Tijuana
21:15
El Vencedor
? - ?
Isidro Metapan
October 18
live HT
Consadole Sapporo
Cerezo Osaka
live HT
Matsumoto Yamaga
Kashima Antlers
live 21'
Urawa Red Diamonds
Oita Trinita
October 19
04:00
Vissel Kobe
FC Tokyo
05:00
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
05:00
Nagoya Grampus Eight
Vegalta Sendai
05:00
Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima
05:00
Yokohama F.Marinos
Shonan Bellmare
06:00
Jubilo Iwata
Sagan Tosu
October 19
05:00
Avispa Fukuoka
? - ?
Albirex Niigata
05:00
Kyoto Sanga FC
? - ?
Yokohama FC
06:00
Tokyo Verdy
? - ?
Ventforet Kofu
07:00
Omiya Ardija
? - ?
Tokushima Vortis
October 18
11:35
Shenzhen FC
Guangzhou Evergrande
11:35
Tianjin Tianhai
Wuhan Zall
05:00
Suwon Bluewings
? - ?
Gyeongnam FC
07:00
Seongnam FC
? - ?
Incheon United
04:00
Gwangju FC
? - ?
FC Anyang
06:00
Jeonnam Dragons
? - ?
Bucheon FC 1995
08:00
Asan Mugunghwa FC
? - ?
Daejeon Citizen FC
October 18
FT
PSS Sleman
Persepar Kalteng Putra
FT
Persela Lamongan
0 - 1
PSIS Semarang
11:30
Barito Putera
? - ?
Perseru Badak Lampung FC
11:30
Pusamania Borneo FC
? - ?
Bali United
12:30
Persib Bandung
? - ?
Persebaya Surabaya
October 18
14:45
Yarmouk
? - ?
AL Nasr SC
17:00
Al-Shabab
? - ?
Al-Arabi
14:50
AL Adalh FC
? - ?
AL Fateh SC
15:05
AL Hilal Riyadh
? - ?
Damac FC
17:00
AL Ahli Saudi FC
? - ?
AL Taawoun FC
14:30
Al-Dhafra
? - ?
Ajman Club
17:00
AL Ittihad Kalba
? - ?
Fujairah SC
FT
Melbourne Victory
Western Sydney Wanderers FC
October 19
06:00
Western United FC
Perth Glory
08:30
Central Coast Mariners FC
Newcastle United Jets
October 18
Postp.
Al Mokawloon Al Arab
? - ?
Aswan FC
15:30
Al-Ittihad Al-Sakandary
? - ?
Wadi Degla FC
18:00
Ismaily SC
? - ?
El Hodood

LiveScore Table